سریالسریال ایرانی

سریال فوق لیسانسه ها کی پخش می شود؟

فوق لیسانسه ها کی پخش می شود؟ این شاید مهمترین سوال طرفداران این مجموعه طنز باشد. سریال لیسانسه ها یکی ازجذاب ترین سریال های کمدی ایرانی در سال های اخیر است. سریال لیسانسه ها قصه پسران جوانی را روایت می کند که پس از گرفتن لیسانس شغل مناسبی پیدا نمی کنند و در حسرت ازدواج مانده اند.

فوق لیسانسه ها کی پخش می شود
فوق لیسانسه ها کی پخش می شود

 

فصل سوم این  سریال با نام سریال فوق لیسانسه ها در راه است و بعد از اتمام سریال گیله وا از ۱۷ آبان ماه روی آنتن شبکه ۳ سیما خواهد رفت. البته برخی از منابع گفته اند این سریال بعد از پخش سریال گیله وا پخش خواهد شد. رضا جودی؛ تهیه کننده سریال فوق لیسانسه ها با اشاره به زمان پایان تصویربرداری این سریال گفته است: همه اینها به سرعت تولید ما بستگی دارد و اگر سرعتمان بالا باشد بالطبع زودتر به پخش می‌رسیم، اما سرعت تولیدمان با توجه به شرایط موجود و حساسیت و محدودیت‌هایی که وجود دارد، بالا نیست.

در چند سریال آماده پیش رو در شبکه‌های مختلف تنها سریال «فوق لیسانسه‌ها» در ژانر طنز تولید شده است. درحقیقت می‌توان گفت تا فصل جدید «پایتخت» که سال آینده روی آنتن خواهد رفت به غیر از «فوق لیسانسه‌ها» تا آنجا که اعلام شده هیچ سریال طنزی در نوبت آنتن نیست. قطعا این سریال می‌تواند جایگزین مناسبی برای سریال پرمخاطب «ستایش» باشد تا کمی فضای تلخ و سنگین نمایشی از تلویزیون فاصله بگیرد.

سریال فوق لیسانسه ها از روز جمعه ۱۷ آبان ماه ۹۸ هر شب ساعت ۲۰:۴۵ دقیقه از شبکه ۳ سیما پخش می شود.

امتیاز کاربران: ۲.۷۳ ( ۶ رای)
برچسب ها

وبگردی

نوشته های مشابه

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن