مطالب جذاب از سراسر وب :

دانلود سریال ممنوعه

شوهرم به طور پنهانی زنی را صیغه کرده است+پاسخ مشاور

مجله اینترنتی کولاک:  خانم متاهلی که از زمان بارداری تا الان متوجه شده که شوهرش زنی را صیغه کرده است و همچنان به طور پنهانی با او رابطه دارد. در ادامه پرسش کاربر و پاسخ مشاور را می خوانید.

 

سوال کاربر

من خانم هستم ۳۵ سالمه صاحب دوفرزند پسریک ساله و۱۷ساله ۲۰ساله که ازدواج کردم خداروشکرشوهرم خیلی خوبه ازهمه نظر بهم توجه داره به بچه هام میرسه هم ازلحاظ عاطفی هم مالی وهم معاشرت با خانواده های دوطرف.ازاوایل زندگی روابط جنسی شوهرم زیاد بود والانم همینطور تقریبا.

ولی مشکل بزرگی که دارم این هستش که ازاوایل ازدواج بهش شک می کردم ولی چون بهم محبت می کرد وروابطمون خوب بود شکم رفع می شد خیلی اذیت می شدم ولی زود فراموش می کردم ولی متاسفانه تودوارن بارداری شکم به یقین تبدیل شدمطمئن شدم می دونم که شوهرم به طورصیغه باخانمی ارتباط داره.

هفته ای یکبار میان روز، من به روی شوهرم نیاوردم که می دونم .ومی دونم اون خانم هم خانواده اش خبرندارن چه کار کنم چطوربرخورد کنم نمیتونم تحمل کنم یه روز خوبم سه روز توفکرهمش میگم نکنه دوسش داره که انقدرسال باهاش رابطه داره ولی دوباره می گم اگه دوسش داره چرا علنی نمیگه چرا به من محبت داره ترخدا بگید چکارکنم .

دلم نمیخواد ابروشو ببرم وبه خانواده هامون بگم تصوراین که رابطه ی جنسی بااون خانم داره.داره دیوونهم میکنه مهتر ازاون اینه که نمی خوام بهش علاقه داشته باشه دیگه نمی تونم بهش محبت کنم یارابطه داشته باشم هرکاری باهام بکنه پیش خودم میگم چه ارزشی داره بااونم که میکنه ترخداکمکم کنید.

نمیزارم بفهمه ولی خودم دارم زجرمیکشم بنظرشمایه نفر به طورناشناس به اون خانم زنگ بزنه وتهدیدش کنه اثری داره؟؟ شمابگین تاکی رابطشون ممکنه ادامه داشته باشه. البته خیلی وقتها بهش گفتم که بهت شک دارم به طرق مختلف نگفتم مطمئنم ولی توجیه کرده ومنم به روش نیاوروم دیگه .

آیا تموم میشه.؟نکنه من به روم نمیارم اونم خیالش راحت بشه، کسی که تا حالا نفهمیده خوب برم عقدش کنم .ایا دوستش داره؟آیامشکلم روباکسی درمیون بزارم یابه شوهرم بگم که فهمیدم؟؟ ممنون ازراهنماییتون.

چپاسخ مشاور

بهتون حق می دهم که بهم ریخته هستید به هرحال برای یک خانم خیلی سخته که احساس بکنه یک فرد دیگری در زندگی همسرش هست محبت میشه و محبت میبینه،وشایدبرای یک زن وقطعا همینطوره پذیرش این مسئله خیلی سخت باشد هزاران فکر در مورد خودش می کنه در موردرفتارش،کارهاش می کنه،که من چی کم گذاشتم که همچین اتفاقی افتاد،علت این مسئله برای ما مشخص نیست چرا همسر شما اینکار وکرد؟

آیا هوس ،آیا تنوع طلبی، آیا زیادی خوب بودن شما ،آیا بی توجهی شما به بعضی از مسائل،که فردی پیش آمد و جلوی ایشون قرار گرفت با پر کردن اون کارهایی که شما بایستی می کردید ونکردید انجام داد وجانشین شد به نوعی ،کسری هایی که شما گذاشته بودید یک نفر دیگر از راه رسید انجام داد.

جلب توجه کردن یک نفر دیگه یا اینکه با کلک و دروغ وارد زندگی یک‌مرد دیگری شدن،همه ی اینها دلایل مختلفی می شود براش گذاشت ،به شما حق می دم که بهم ریخته باشید اما با داشتن دوبچه چه میشه‌کرد؟شما فرمودید همسر شما به‌خود شما هم‌ محبت داره وعنوان کردید این رو دوست ندارید بین خانواده ها مطرح کنید .

من این رو تایید می کنم بیان کردن یک مسئله جزاینکه حرمت اون مسئله و قبح اون مسئله شکسته بشه چیز دیگری نیست مردهست دیگر مرد به هرحال متوجه میشه که خب بقیه هم که فهمیدند چه مشکلی داره پس علنیش کنم، ترس از علنی شدن خودش حرمت و ارزش دارد،ترس از برملا شدن خودش ارزشمنده یعنی هنوز که هنوزه حرمت خانواده وهمسر اولش رو دارد.

واین ترس ونگرانی داردکه شما اذیت وناراحت بشوید،اینکه به یک نفر دیگه زنگ بزنید که این خانم رو تهدید کنید نه اینکار و هم نکنید چون به هرحال به‌گوش همسرت می رسدو توجه این اقا وخانم جلب میشه به هر حال به یک شکلی مسئله عنوان و مطرح می شودو این باعث میشه که خودتون بیشتر اذیت بشوید من توصیه این کار وهم نمی کنم،من فقط یک توصیه دارم صبوری … شاید کلمه صبوری خیلی درش حرف و صحبت وسختی باشه،الان درشرایطی که شما دارید کار دیگری نمی شود کرد .

بعضی وقتها مردها به مرور زمان پی به اشتباهات بزرگشون می برند و باعث می شوند که این اشتباهات رو کنار بگذارند واین اتفاق در زندگی شما افتاده به خوبیهاش به زندگیش به عمق محبتی که بین خودتون هست فکر کنید، نه خودت رو درگیر این خانم کنید نه خودتو درگیر خانواده کن و‌نه اینکه فکرت رو انقدر خسته کنید.

البته برای تو سخته و واقعا هم سخته، برای زنی‌که همه ی زندگی و صداقت ووفاداریش رو گذاشته سخته که مردی رو داشته باشد که این مرد در آن واحد که به او‌محبت میکند باکس دیگری هم باشد خیلی مشکله اما چه میشه کرد،سرصدا کردن ،بی آبرو کردن بی حرمت کردن یک طرفش به خودت بر می خورد، یک طرفش به خانواده خودت وشخص خودت بر می خورد علامت سوالی که در موردت ایجاد میشه چیکار کرده که زن دیگری گرفته چه انفاقی افتاده که اینجوری نبوده.

بنابراین این علامت سوالها تو‌رو بعدا اذیت خواهد کرد،برای مرد هم‌خیلی سخت میشه چون‌وقتی می بنه حرمتها شکسته می شود حریم ها برداشته شد و رو باز شد روی هم دیگر،خب میگه می رم عقدش می کنم ومیارمش دیگه نمی شه دیگه این زندگی روی مسائل خاص خودش نمی چرخه .صبور باش تا زمان به این آقا ثابت کنداشتباه کرده واین اشتباه تاوانش رو پس خواهد دادو امیدوارم اون زمان هرچه زودتر برسد حرمت خانواده رو پیش هیچکس نشکنید عزیزم. موفق باشید./ مشاور ۲۴

مطالب مرتبط

 

 

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

طراحی سایت
طراحی سایتسئوسرویس و تعمیر کولر گازیاجاره ویلا - فروش ویلا - ویلا شمال