چهره هاسلبریتی ایرانی

علت جدایی یوسف تیموری از همسرش + (ویدیو) ماجرای قهر همسر یوسف تیموری

علت جدایی یوسف تیموری از همسرش همچنین (ویدیو) ماجرای قهر همسر یوسف تیموریو رفتنش از ایران چه بود؟ به همراه اطلاعات تکمیلی در این مطلب. یوسف تیموری بازیگر سینما و تلویزیون که بسیاری او را با نقش «پولاد» در سریال زیر آسمان شهر می شناسند، در برنامه ام شو با اجرای مجید صالحی از جدایی همسر تایلندی اش پرده برداشت. او آشکارا در این برنامه گفت همسرش برای همیشه از ایران رفت و حالا مجرد است!

یوسف تیموری چندی قبل در یک مصاحبه گفته بود که آرمین پسرش نیست و همسر و فرزندش را برای ادامه تحصیل آرمین راهی تایلند کرد و قول داد که زود به زود به آن ها سر بزند. یوسف تیموری اکنون ۳۹ ساله است و با یک خانم تایلندی ازدواج کرده بود و پسر این خانم را به عنوان پسر خودش معرفی کرد. این زن و شوهر پس از مشاوره گرفتن از پزشکان تصمیم گرفتند که واقعیت را به آرمین بگویند. حالا اما یوسف تیموری از جدایی همسرش گفته و ظاهرا این قضیه کاملا جدی است.

علت جدایی یوسف تیموری از همسرش
علت جدایی یوسف تیموری از همسرش

بعد از انتشار ویدیو برنامه امشو با حضور یوسف تیموری و صحبت های او مبنی بر جدایی همسرش، ویدیو دیگری در فضای مجازی منتشر شد که در آن این بازیگر همراه با همسر تایلندی و پسرخوانده اش حضور دارند. در این ویدیو یوسف تیموری عنوان می کند همسرش به دلیل تحصیل آرمین فرزندخوانده اش در خارج از کشور، ایران را ترک می کند!

یوسف تیموری ۶ دی ۱۳۵۸ در تهران به دنیا آمده است. او دیپلمه رشته ریاضی فیزیک است، دوره ساختن فیلم های انیمشین را در شرکت کلک خیال در سال ۷۳ گذرانده است، به ژانر اجتماعی در سینما علاقمند است. یوسف، دو خواهر و یک برادر دارد.

یوسف تیموری آن روزها که سر کلاس استاد سمندریان می نشست، گمان نمی کرد که به شهرت و محبوبیت اینچنینی دست پیدا کند، شب و روزش شده بود بازی و بازیگری، فوق دیپلمش را از هنرستان صدا و سیما اخذ کرد و تصمیم گرفت بازیگر بودن را تجربه کند، نصرالله رادش او را به محمد رحمانیان معرفی کرد. هوای تازه کلید خورد و یوسف تیموری اولین حضورش را در مقابل دوربین تجربه کرد با سیب خنده، چهره اش در ذهن ها ثبت شد، بعد از مدتی کوتاه عوام مردم او را با نام فولاد زیر آسمان شهر می شناختند.

او در خصوص جوانی خودش گفته است: «در دوره‌ای نواختن گیتار را آموختم و همین‌ طور در یک زمان خانه‌ای تهیه کردم که در آن خانه تمام کارهای چوبی اش را از صفر تا صد خودم انجام دادم که شامل طراحی و ساخت بود؛ از کمد و میز گرفته تا سایر وسایل، همچنین در دوره‌ای هم می‌ خواهم کارسفال انجام دهم چون به نظرم یک هنرمند باید نسبت به سایر هنرها توانا یا حداقل آگاه باشد.»

یوسف تیموری غیر از بازیگری در شغل دیگری نیز فعالیت دارد:

«در کار صادرات و واردات لوسترهای مدرن هستم. زمانی که درگیر بازیگری نباشم در فروشگاه اسکار لوستر مشغول واردات و صادرات لوستر هستم.»

یوسف تیموری چند سال قبل  با یک دختر تایلندی ازدواج کرده که نام فامیلیش رو بنام خودش تغییر داده، همسرش راپان تیموری نام دارد، این زوج صاحب یک پسر بنام آرمین هستند. وی در این خصوص در مصاحبه ای گفته بود:

«برای بازیگری مثل من، ازدواج با یک دختر ایرانی کمی سخت بود. به دلیل اینکه ناخودآگاه زمینه ذهنی نسبت به میزان جدیت حرف های من داشتند که شاید دروغ است و من در حال نقش بازی کردنم. واقعیت این است که به مسئله زندگی مشترک جدی نگاه نمی کردند یا کمتر این نگاه را داشتند. با توجه به رسم و رسومات کشور تایلند امکان داشتن همسر دوم وجود ندارد و زنان آنجا به هیچ وجه با همسر دوم کنار نمی آیند. وقتی من برایش توضیح دادم که در کشور ما میشود چند همسر داشت واقعا تعجب کرده بود و باورش نمی شد. چون اصلا در فرهنگ آنها چنین مسئله ای وجود ندارد.»

 

[تعداد: ۱   میانگین: ۵/۵]
برچسب ها

نوشته های مشابه

بستن