اجتماعیاخبار داغ

فرد مدعی ازدواج با دختر ۹ ساله کیست ؟ + ویدیو | ماجرای بازداشت

فرد مدعی ازدواج با دختر ۹ ساله کیست ؟ به همراه ویدیو اظهارات عجیب همچنین ماجرای بازداشت فرد مدعی ازدواج با دختر بچه را در همین مطلب بخوانید. درباره فیلم منتشرشده در فضای مجازی که فردی در آن از ازدواج موقتش با یک دختر ۹ ساله می‌گوید، گفت: پس از مشاهده این فیلم سریع با مقامات دادگستری و قوه قضاییه تماس گرفتیم و از آنها در خواست کردیم تا با فردی که تصویرش در این فیلم دیده می‌شود، برخورد قضایی صورت بگیرد.

همچنین در صورتی که خبر منتشرشده در این فیلم صحت داشته باشد، با پدر دختربچه نیز برخورد شود و اقدامات قضایی در مورد وی صورت بگیرد.

وی ادامه داد: پس از پیگیری مجدد، از سوی مسئولان دادگستری اعلام شد که قرار بازداشت فردی که تصویرش در این فیلم دیده می‌شود از سوی دادستان صادر شده است.

معاون امور اجتماعی سازمان بهزیستی کشور گفت: باید با موارد هرچند اندک کودک همسری به شدت و قاطعانه برخورد شود تا چنین موردی دیگر در جامعه اتفاق نیفتد و همچنین افرادی که در این موضوع به هر نحوی نقش دارند، مجازات شوند تا دیگر شاهد چنین اقداماتی نباشیم.

فرید تاکید کرد: البته باید در خصوص مقابله با کودک‌همسری اقدامات دیگری هم انجام شود تا شاهد چنین اقداماتی در جامعه نباشیم، اما در حال حاضر و در این مقطع باید برخورد سریع و شدید با این افراد صورت بگیرد تا اثر بازدارندگی لازم را داشته باشد.

مدعی ازدواج با دختر ۹ ساله کیست
مدعی ازدواج با دختر ۹ ساله کیست
[تعداد: ۰   میانگین: ۰/۵]
برچسب ها

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن