سریالسریال ایرانی

بچه مهندس ۳ کی پخش می شود ؟ | زمان پخش فصل سوم سریال بچه مهندس

بچه مهندس ۳ کی پخش می شود ؟ این مهمترین سوال طرفداران این سریال است. سازندگان سریال بچه مهندس در تدارک ساخت فصل سوم آن هستند. بازیگران سریال بچه مهندس ۳ مشخص شده و ضبط سکانس های آن هم اکنون در حال انجام است. کارگردانی این فصل نیز بر عهده علی غفاری خواهد بود. آنطور که تهیه کنندگان سریال گفته اند با توجه به روند آماده سازی، سریال بچه مهندس ۳ سال ۹۹ روی آنتن می رود.

بچه مهندس ۳ کی پخش می شود
بچه مهندس ۳ کی پخش می شود

تصویربرداری بسیاری از قسمت های این سریال انجام شده و ادامه کار در لوکیشن‌های فرودگاه امام خمینی، آسایشگاه سالمندان، بهشت زهرا و…. باقی مانده است. طبق وعده دست اندرکاران این سریال، کار تصویربرداری تا پایان اسفند ۹۸ به پایان می رسد.

سعدی؛ تهیه کننده سریال بچه مهندس ۳ در پاسخ به این پرسش که آیا ادامه تصویربرداری به دلیل شیوع بیماری کرونا متوقف می‌شود یا نه، گفت: از آنجا که تا دو هفته آینده تصویربرداری این مجموعه به پایان می‎رسد و توقف این کار خسارت زیادی به همراه خواهد داشت در تلاشیم که با رعایت کامل نکات بهداشتی کار را پیش برده و به پایان برسانیم.

به گفته سعدی، بازی بازیگرانی از جمله ثریا قاسمی، سارا شاهرودیان، اتابک نادری، خیام وقارکاشانی، آرش نوذری، کاوه سماک باشی، مهسا مهجور و مهرداد ضیایی در این مجموعه به پایان رسیده است.

وی با بیان اینکه مراحل فنی این سریال نیز در حال انجام است، مطرح کرد: مراحل فنی از جمله تدوین، جلوه‌های ویژه و صداگذاری که به ترتیب برعهده ناصر فخری، حسن ایزدی و است، همزمان با مراحل پایانی تصویربرداری پیش می‌رود.

وی در پایان درباره زمان پخش این سریال عنوان کرد: «بچه مهندس۳» سال آینده روی آنتن می‌رود اما زمان دقیق پخش آن مشخص نیست.

«حسن وارسته» نویسنده سریال «بچه مهندس» در مصاحبه ای گفته است: خوشبختانه تا این لحظه بازخوردهای خوبی از پخش فصل جدید این سریال داشتیم. ما در این فصل ورودی بسیار ظریف به دوران نوجوانی و نوستالژی‌های این دوران داشتیم.

وارسته گفت: همراه گروه هر روز سر صحنه هستم و با اینکه ماکت اولیه متن‌ها را در اختیار داریم، با توجه به جغرافیای لوکیشن و به ضرورت قرار گرفتن بازیگران در هر لوکیشنی بازنویسی‌هایی انجام می‌دهم.

وی ادامه داد: این روش یک پوست اندازی خوبی دارد و نمی‌خواهم این سریال را با سریال‌های ۹۰ شبی مقایسه کنم، اما با این کار جنس بازی بازیگرها دست نویسنده آمده و او که تا حالا در دنیای ذهنی خود بازیگر را ساخته و پرداخته می‌کرد، از نزدیک با او در تعامل است. از طرفی نویسنده با این کار می تواند خود و نگاهش را به نگاه کارگردان نزدیک کند و این تعامل برای من، کارگردان و بازیگران کمک بسیاری می‌کند و سرعت تولید را بالاتر می‌برد.

 سریال بچه مهندس ۳ کی پخش می شود
سریال بچه مهندس ۳ کی پخش می شود

وارسته در ادامه با اشاره به وجود بازیگرهای مشترک در فصل دو و سه این سریال نیز گفت: بعید می‌دانم بازیگر مشترک زیادی داشته باشیم، اما سوال‌هایی در فصل ۲ در ذهن مخاطب ایجاد می‌شود که بنا به باز باز کردن گره‌های داستان باید آنها را در فصل ۳ پاسخ دهیم و بر همین اساس ممکن است تعدادی از بازیگرها مشترک باشند.

نویسنده سریال «بچه مهندس» با اشاره به اینکه تلاش کردیم تا از هرگونه شعارزدگی در فیلمنامه این سریال دوری کنیم، گفت: قصه «بچه مهندس ۳» در سال ۹۱ اتفاق می‌افتد و ما تلاش کردیم که از هرگونه شعارزدگی در این متن دوری کنیم.

این نویسنده با اشاره به بازخوردهایی که درباره فصل دوم این سریال شنیده می‌شود نیز گفت تعدادی از مردم در کامنت‌هایی در فضای مجازی درباره گم شدن زمان در این سریال می‌گویند برای مثال از ماشین مدل بالای یکی از کاراکترهای سریال که در دهه ۸۰ چنین ماشینی وجود نداشته می‌گویند اما چیزی که هست این ماجرا دست من نویسنده نیست و دوستان در بخش طراحی صحنه باید به راکوردها دقت کنند.

 

 

امتیاز کاربران: ۳.۷۶ ( ۱۰ رای)
برچسب ها

وبگردی

نوشته های مشابه

۳ دیدگاه

  1. واقعا دست همه کسانی ک در این سریال تلاش همواره کردند درد نکنه واقعا سریال دلنشینی بود و باید بگم بسیار احساسی ک اشک من یکی رو خیلی در اورد. امیدوارم همچنان ازین شاهکار ها ببینیم

  2. تنها سریالی که طی ۳ سال اخیر ازش لذت بردم همین سریال بود . چرا که همیشه آرزوم و رویام این بوده که شخصیت ، هوش و سماجت جواد جوادی رو داشته باشم . آدم توی نقش اول هر فیلمی دنبال خودش میگرده .
    جواد جوادی سر اهدافش هر هزینه ای رو متقبل می شد و این خیلی برای من دلچسب بود .

    واقعا دم نویسنده و کارگردان و باقی دست اندرکاران گرم

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن