سریالسریال ایرانی

بچه مهندس ۳ کی پخش می شود ؟ | زمان پخش فصل سوم سریال بچه مهندس

بچه مهندس ۳ کی پخش می شود ؟ این مهمترین سوال طرفداران این سریال است. سازندگان سریال «بچه مهندس» در تدارک ساخت فصل سوم آن هستند. بازیگران سریال بچه مهندس ۳ مشخص شده و ضبط سکانس های آن هم اکنون در حال انجام است. کارگردانی این فصل نیز بر عهده علی غفاری خواهد بود. آنطور که تهیه کنندگان سریال گفته اند با توجه به روند آماده سازی، سریال بچه مهندس ۳ سال آینده روی آنتن می رود.

 سریال بچه مهندس ۳ کی پخش می شود
سریال بچه مهندس ۳ کی پخش می شود

«حسن وارسته» نویسنده سریال «بچه مهندس» در مصاحبه ای گفته است: خوشبختانه تا این لحظه بازخوردهای خوبی از پخش فصل جدید این سریال داشتیم. ما در این فصل ورودی بسیار ظریف به دوران نوجوانی و نوستالژی‌های این دوران داشتیم.

وارسته گفت: همراه گروه هر روز سر صحنه هستم و با اینکه ماکت اولیه متن‌ها را در اختیار داریم، با توجه به جغرافیای لوکیشن و به ضرورت قرار گرفتن بازیگران در هر لوکیشنی بازنویسی‌هایی انجام می‌دهم.

وی ادامه داد: این روش یک پوست اندازی خوبی دارد و نمی‌خواهم این سریال را با سریال‌های ۹۰ شبی مقایسه کنم، اما با این کار جنس بازی بازیگرها دست نویسنده آمده و او که تا حالا در دنیای ذهنی خود بازیگر را ساخته و پرداخته می‌کرد، از نزدیک با او در تعامل است. از طرفی نویسنده با این کار می تواند خود و نگاهش را به نگاه کارگردان نزدیک کند و این تعامل برای من، کارگردان و بازیگران کمک بسیاری می‌کند و سرعت تولید را بالاتر می‌برد.

وی در ادامه افزود: در حال حاضر و در سینما و تلویزیون ورود به دنیای نوجوان ها بسیار سخت است مخصوصاً قصه عاطفی بین جواد و مژگان که ما تلاش کردیم با رعایت موازین اخلاقی به این ماجرا ورود پیدا کنیم.

نویسنده سریال «پایتخت ۲» در ادامه با اشاره به این که به نسبت فصل گذشته ریزش مخاطب داشته‌اید یا نه گفت: به هر حال نباید این را از خاطر برد که تماشای دوران کودکی با آن همه معصومیت و جذابیت که ذاتا در آن دوران وجود دارد برای هر مخاطبی لذت بخش است. شاید دلیل استقبال مخاطبان از فصل ۱ غیر از فضای قصه همین موضوع باشد و اینکه ما با یک سری بازیگرهای کودک اما شیرین مواجه بودیم که در نوع خود برای مخاطب جذابیت داشتند.

وارسته در ادامه با اشاره به وجود بازیگرهای مشترک در فصل دو و سه این سریال نیز گفت: بعید می‌دانم بازیگر مشترک زیادی داشته باشیم، اما سوال‌هایی در فصل ۲ در ذهن مخاطب ایجاد می‌شود که بنا به باز باز کردن گره‌های داستان باید آنها را در فصل ۳ پاسخ دهیم و بر همین اساس ممکن است تعدادی از بازیگرها مشترک باشند.

نویسنده سریال «بچه مهندس» با اشاره به اینکه تلاش کردیم تا از هرگونه شعارزدگی در فیلمنامه این سریال دوری کنیم، گفت: قصه «بچه مهندس ۳» در سال ۹۱ اتفاق می‌افتد و ما تلاش کردیم که از هرگونه شعارزدگی در این متن دوری کنیم.

این نویسنده با اشاره به بازخوردهایی که درباره فصل دوم این سریال شنیده می‌شود نیز گفت تعدادی از مردم در کامنت‌هایی در فضای مجازی درباره گم شدن زمان در این سریال می‌گویند برای مثال از ماشین مدل بالای یکی از کاراکترهای سریال که در دهه ۸۰ چنین ماشینی وجود نداشته می‌گویند اما چیزی که هست این ماجرا دست من نویسنده نیست و دوستان در بخش طراحی صحنه باید به راکوردها دقت کنند.

این نویسنده درباره زمان پخش این سریال نیز بیان داشت: آنطور که شنیدم قرار است «بچه مهندس۳» سال آینده از شبکه دو سیما پخش شود و بعید می‌دانم که سریال برای امسال آماده پخش شود چراکه هنوز ۴۰ درصد از تصویربرداری مانده است و تا زمستان مشغول ضبط خواهیم بود.

 

برچسب ها

وبگردی

نوشته های مشابه

۳ دیدگاه

  1. تنها سریالی که طی ۳ سال اخیر ازش لذت بردم همین سریال بود . چرا که همیشه آرزوم و رویام این بوده که شخصیت ، هوش و سماجت جواد جوادی رو داشته باشم . آدم توی نقش اول هر فیلمی دنبال خودش میگرده .
    جواد جوادی سر اهدافش هر هزینه ای رو متقبل می شد و این خیلی برای من دلچسب بود .

    واقعا دم نویسنده و کارگردان و باقی دست اندرکاران گرم

  2. واقعا دست همه کسانی ک در این سریال تلاش همواره کردند درد نکنه واقعا سریال دلنشینی بود و باید بگم بسیار احساسی ک اشک من یکی رو خیلی در اورد. امیدوارم همچنان ازین شاهکار ها ببینیم

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن