مطالب جذاب از سراسر وب :

دانلود سریال ممنوعه

ماجرای حمله سایبری اسرائیل به زیرساخت های ارتباطی ایران چه بود؟

در این پست از مجله اینترنتی کولاک مطلبی در مورد

ماجرای حمله سایبری اسرائیل به زیرساخت های ارتباطی ایران چه بود؟

ارائه شده است ، در صورتی که محتوای این پست مورد توجه تان واقع شده است، می توانید برای مشاهده مطالب بیشتر در این موضوع به دسته بندی

اخبار داغ

مجله اینترنتی کولاک مراجعه کنید .

بعد از حضور پر رنگ ایران در سوریه و نقش بی بدیلش در شکست داعش، اسرائیل به این حضور واکنش منفی نشان داده و در چندین مورد پایگاه های ایران را در مناطق مرزی با سوریه مورد هدف قرار داد. اسرائیلی ها در سالیان اخیر حساسایت زیادی نسبت به تحرکات ایران نشان داده و در زمینه های دیگر نیز سعی در حمله و عقب راندن ایران دارند. از جمله در زمینه سایبری.

در همین خصوص رئیس هیات مدیره شرکت ارتباطات زیرساخت ایران در یکی از شبکه های اجتماعی نوشت: حملات پراکنده از مبداء یک رژیم غاصب به زیرساخت های کشورمان همگی با قدرت دفع شد. حمید فتاحی روز دوشنبه در صفحه توئیتر خود نوشت: حملات پراکنده از مبداء یک رژیم غاصب که از امروز به برخی زیرساخت های ارتباطی ایران آغاز شد، همگی با قدرت دفع شده‌اند.

وی ادامه داد: این برای مردم دنیا دیگر عجیب نیست؛ ادعای حقوق بشر می‌کنند و ملتی را به خاک و خون می‌کشند. ادعای واهی حمله سایبری از طرف ایران می‌کنند و خود حملاتی را ترتیب می‌دهند.

حمله سایبری اسرائیل به ایران در صبح امروز / وزیر ارتباطات: این اقدام خصمانه را از طریق مجامع بین‌المللی پیگیری می‌کنیم

وزیرارتباطات و فناوری اطلاعات در یکی از صفحه های اجتماعی درباره تلاش اسرائیل برای حمله سایبری به زیرساخت های ارتباطی کشورمان نوشت: این اقدام خصمانه را از طریق مجامع بین‌المللی پیگیری می‌کنیم.

محمد جواد آذری جهرمی وزیرارتباطات و فناوری اطلاعات در صفحه توئیتر خود نوشت: رژیمی که سابقه‌ آن در بکارگیری سلاح سایبری در پرونده‌هایی چون استاکس نت مشخص است، این بار تلاش داشت به زیرساختهای ارتباطی ایران صدمه‌ای وارد کند، البته به لطف هوشیاری تیم های فنی، دست خالی بازگشت.

وی تاکید کرد: این اقدام خصمانه را از طریق مجامع بین‌المللی پیگیری می‌کنیم.

این پست توسط بخش اخبار داغ مجله کولاک گردآوری شده است , امیدواریم از مطالعه مطلب

ماجرای حمله سایبری اسرائیل به زیرساخت های ارتباطی ایران چه بود؟

استفاده کافی برده باشید، از شما دعوت می شود از مطالب مرتبط با این پست دیدن فرمایید .

مطالب مرتبط

 

 

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

طراحی سایت
طراحی سایتسئوسرویس و تعمیر کولر گازیاجاره ویلا - فروش ویلا - ویلا شمال