چهره هاسلبریتی ایرانی

ماجرای خیانت ندا جناب به همسر سابقش و اخراج شدن توسط شبخیز چه بود؟!

ماجرای خیانت ندا جناب به همسر سابقش چه بود ؟ چرا ندا جناب توسط شبخیز از شبکه تپش اخراج شد؟ جزئیات این ماجرای عجیب را در این مطلب بخوانید. داستان خیانت ندا جناب به همسر سابقش و دیپورت شدن توسط شبخیز راز عجیبی است از زندگی مجری مشهور شبکه “من و تو”. برخی منابع خبری فارسی زبان در حارج از کشور چند سال قبل ندا جناب مجری شبکه من و تو برای درخواست مجری گری به تلویزیون فارسی زبان ایران مراجعه کرده اما درخواستش توسط حمید شبخیز مجری ایرانی ساکن آمریکا از این تلویزیون رد شد!

ماجرای خیانت ندا جناب به همسر سابقش
ماجرای خیانت ندا جناب به همسر سابقش

چندی قبل هم در شبکه های اجتماعی شایع شده بود این مجری با خیانت به همسرش از وی جدا شده است. در سالهای اخیر اخبار حاشیه ای زیادی در خصوص مجریان شبکه من و تو منتشر می شود.

ندا جناب ٢٣ فروردین سال ۱۳۶۱ در اصفهان به دنیا آمد. او دانش‌آموخته کارشناسی رشته حقوق از دانشگاه آزاد نجف آباد است. ندا جناب بعدها در رشته مدیریت رسانه (مدیا) تحصیل کرد. او از کودکی به کار در تلویزیون علاقمند بوده و در دوران دانشجویی در ایران با گروه‌ های فیلمبرداری همکاری می‌ کرده است در لس آنجلس نیز از سال ۲۰۰۵ تا ۲۰۱۰ در برخی از شبکه تلویزیونی خارج از ایران (مانند تپش) مجری و گزارشگر بود.

ندا جناب در ایران یکبار ازدواج کرده و صاحب دختری بنام نیکی است اما این ازدواج دوام نمی آورد و او بعد از طلاق به خارج از کشور مهاجرت می کند. گفته می شود یکی از دلایل مهاجرت ندا جناب خیانت او به همسرش بوده است. ندا جناب در زندگی خارج از کشور ابتدا ازدواج خود را مخفی نگه میداشت اما بعد از گذشت مدتی عکس هایی از دخترش را در شبکه های اجتماعی منتشر کرد.

 

 

[تعداد: ۰   میانگین: ۰/۵]
برچسب ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن