سریالسریال خارجی

خلاصه داستان قسمت آخر سریال نفرت پنهان + اسامی بازیگران و نقش ها

خلاصه داستان قسمت آخر سریال نفرت پنهان به همراه اسامی بازیگران و نقش ها در سریال پاکستانی نفرت پنهان balaa همچنین اطلاعات تکمیلی. سریال پاکستانی نفرت پنهان که نام اصلی آن بلا (balaa) ست، یکی از سریال های پر بیننده در این کشور است. «ساجد حسن» و «اوشان شاه» دو بازیگر مشهور پاکستانی هستند که در این سریال ایفای نقش می کنند. در این میان نباید از تجربه بازی ساجد حسن گذشت. او با بازی در آثار زیادی، تبدیل به یکی از چهره های اصلی بازیگری در این کشور شده است.

قسمت اول تا آخر سریال نفرت پنهان
قسمت اول تا آخر سریال نفرت پنهان

این سریال در ژانر درام-عاشقانه و در سال ۲۰۱۸ ساخته شده است. زبان اصلی سریال نفرت پنهان اردو است. این سریال را «بدر محمد» کارگردانی کرده و Zanjabeel Asim Shah نیز داستان آن را نگاشته است. شبکه اصلی پخش کننده این سریال؛ ARY Digital است.

سریال های پاکستانی به لحاظ فرم، ساختار و روایت، به آثار بالیوود و سریال های هندی بسیار نزدیک هستند. هنرمندان پاکستانی به طور اعم تحت تاثیر فرهنگ هندی قرار دارند و این را می توان از آثار سینمایی و تلویزیونی این کشور دید.

اسامی بازیگران و نقش ها

Ushna Shahنقش Nigar
Bilal Abbas Khanنقش Taimoor
Samina Peerzadaنقش Taimoor’s Mother
Sajid Hasanنقش Nigar’s Father
Asad Siddiquiنقش Junaid
Mehar Banoنقش Batool
Ammara Chauhdaryنقش Zeba
Mehwish Qureshiنقش Sauleha
Azekah Danielنقش Saba

خلاصه داستان 

نگار دختری (اوشنا شاه) یک دختر خودخواه و بی رحم است که به شکل مادرزادی پاهایش نقص دارد. او هیچ گاه اجازه نمی‌دهد این نقش جسمانی، مانعی در مسیر او شود بلکه درعوض سعی می‌کند به دیگران آسیب بزند تا خلاء وجودی‌اش را به این شکل پر کند. رفتارهای خصمانه و خشونت بار او تنها به خاطر پدرش ظفر (ساجد حسن) است که او هم نگاه و طرز تفکر او را دارد و چون نگار از بدو تولدش، برای او خوش شانس بوده روی طرز فکر نگار به این شکل تاثیر گذاشته است. ظفر یک پسر هم به نام جنید (اسد صدیقی) دارد که به اندازه نگار برای او خاص و ویژه نیست.

جنید با یک دختر یتیم به نام زبا ازدواج کرده است. زبا دختر جذابی نیست و خانواده ثروتمندی ندارد درحالیکه ظفر که آدمی حریص است همیشه به دنبال عروسی ثروتمند بوده است. نگار هم با زبا غالبا بدرفتاری می‌کند و هر بار در زندگی او مشکلاتی را ایجاد می‌کند. ظفر و نگار همیشه سعی دارند به یک شکلی از شر او خلاص شوند.

نگار عاشق یک از عموزاده‌هایش به نام تیمور (با بازی بلال عباس خان) شده است. تیمور مردی جذاب و خانواده دوست است که در گذشته وضعیت مالی مناسبی نداشتند و نگار و ظفر همیشه آنها را زیر سوال می‌بردند اما حالا تیمور زندگی خوب و موفقی دارد. از طرفی دیگر تیمور عاشق دختری به نام صبا (ازیکا دانیال) است. صبا تنها دختر دوست مادر تیمور (عصمت زیدی) است. همین مسئله باعث می‌شود صبا به هدف شوم دوم نگار تبدیل شود.

خوشبختانه نگار، صبا را با دوست پسرش متین می‌بیند و آنها را تحریک کرده و حتی به آنها کمک می‌کند تا در روز ازدواج فرار کنند. نگار همچنین از متین می‌خواهد که به زبا، زن برادرش (امارا چودری) تلفن‌های مشکوکی بزند تا جنید به زبا شک کند و فکر کند او روابط فرازناشویی دارد. طبق نقشه نگار، صبا در روز ازدواج با تیمور، یک یادداشت معذرت خواهی می‌نویسد و با متین فرار می‌کند و مادر بیچاره‌اش از شدت خجالت و شرمساری می‌میرد و تیمور هم به شدت دلشکسته می‌شود.

نگار هم در پیشبرد اهدافش یعنی بدنام کردن زبا و فراری دادن صبا موفق شده است. باقیمانده کار هم توسط ظفر انجام می‌شود. او به متین رشوه می‌دهد تا وقتی زبا در خانه تنها است با او در اتاقش باشد. نقشه به درستی پیش می‌رود و جنید سر بزنگاه از راه می‌رسد. باوجود اینکه زبا تمام تلاشش را می‌کند تا بی گناهی‌اش را اثبات کند نقشه‌های ظفر و نگار به نتیجه می‌رسد و جنید، زبا را طلاق می‌دهد. روز بعد از طلاق، جسد زبا در سرویس بهداشتی پیدا می‌شود و دلیل مرگ او هم خونریزی مغزی اعلام می‌شود و ماموریت به انجام رسیده است.

 

حالا نگار به سمت تیمور که دل شکسته است می رود. نگار آرام آرام، تیمور را با نیرنگ‌هایش از غم و اندوه بیرون می‌آورد و او را هم شبیه خودش می‌کند. اگرچه جنید به طرز خیلی بدی از ضربه از دست دادن همسرش رنج می‌برد، اما نگار اصلا به او اهمیت نمی‌دهد. تمام توجه او معطوف به تیمور است و سعی می‌کند وارد خانواده تیمور شود و بیشتر با آنها معاشرت کند. مادر تیمور، شاما(سمینا پیرزادا) زنی مهربان و دلسوز است.

باوجود اینکه نگار در گذشته رفتار بدی با او داشته اما شاما او را می‌پذیرد. سولها (مهوش قریشی) خواهر بزرگتر تیمور هم درست مانند مادرش یک خانم بی آلایش است اما سادگی او بیش از حد است تاجایی که خوب را از بد تشخیص نمی‌دهد. درواقع به زبان ساده، می توان گفت به لحاظ فکری نابالغ است. درمقابل، بتول، خواهر کوچکتر تیمور دختری باهوش، آزادی خواه و حساس است که به راحتی متوجه تمایلات نگار می شود.

تیمور تاحدودی به نگار علاقه پیدا می‌کند. ظفر برای ازدواج آنها شروطی دارد که از جمله آن ازدواج بتول با جنید است اما بتول دوست ندارد با جنید که شکسته دل است و بعد از مرگ همسرش بد اخلاق شده و به مشروبات الکلی روی آورده ازدواج کند. نگار به پدرش قول می‌دهد بعد از آنگه با تیمور ازدواج کند کاری می‌کند که بتول با جنید ازدواج کند و ظفر هم حرف نگار را می‌پذیرد.

در شب ازدواج، تیمور به نگار می‌گوید که خانواده‌اش برای او اهمیت خاصی دارند و او هم باید به خانواده‌اش اهمیت بدهد و آنها برایش اولویت داشته باشند. از آنجایی که این خواسته تیمور، مخالف میل نگار است او آشفته می‌شود و با اشارات سر و دست مقاومت میکند و حالا انگیزه اصلی نگار رها شدن از دست خانواده تیمور است. او از رفتار مطیع شاما به نفع خود استفاده می کند. نگار شاما را مجبور می‌کند تا از تیمور فاصله بگیرد تا تیمور زمانی بیشتری را کنار او سپری کند و شاما هم که سعادت و خوشبختی تیمور را در خواسته نگار می‌بیند، از او دوری می‌کند. درابتدا تیمور نسبت به رفتارهای عجیب و غریب مادرش معترض می‌شود اما بعدا آن را به عنوان یک واقعیت می‌پذیرد اما نگار اجازه نمی‌دهد این شمع به این راحتی آب شود….

[تعداد: ۱۳   میانگین: ۲.۶/۵]
برچسب ها

1 دیدگاه

  1. سریال خیلی غمگین و نارحت کننده ایه. اگز» و کسی ناراحتی حاد داره توصیه نمیشه. البته سریال بسیار عالی که از صنعت فیلم سازی پاکستان انتظار نمیرفت

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن