چهره هاسلبریتی ایرانی

ماجرای کشف حجاب شبنم فرشادجو چیست؟ + جدیدترین عکس بی حجاب شبنم فرشادجو

ماجرای کشف حجاب شبنم فرشادجو چیست؟ به همراه جدیدترین عکس بی حجاب شبنم فرشادجو آیا این بازیگر زن سینما قصد مهاجرت دارد اینجا بخوانید. انتشار عکس نامتعارفی از شبنم فرشادجو باعث تعجب بسیاری شده است.

شبنم فرشادجو
شبنم فرشادجو

مشخص نیست که فرشادجو واقعا قصد انتشار چنین عکس نامتعارفی را داشته یا نه ولی عکس بی حجابی را در استوری اینستاگرامش منتشر کرده است. این بازیگر پیش از این حواشی چندانی نداشته و انتشار چنین عکسی از او باعث تعجب طرفدارانش شده است.

در روزهای قبل انتشار ویدیوی فلور نظری دیگر بازیگر زن تلویزیون ایران بدون روسری نیز بسیار خبرساز شد. هرچند او چند روز بعد این حرکت خود را توجیه کرد  گفت قصد کشف حجاب نداشته است!


بیشتر بخوانید:

زندگینامه شبنم فرشادجو و همسر آلمانی او + زندگی شخصی و اینستاگرام


 

عکس کشف حجاب شبنم فرشادجو
عکس کشف حجاب شبنم فرشادجو

طبق پیش بینی ها شبنم فرشادجو  که ساعاتی پیش به اشتباه تصویر بی حجابی را در کویر استوری کرده بود ضمن عذرخواهی درخواست کرده از انتشار این تصویر جلوگیری شود!

شبنم فرشادجو زادهٔ ۱۶ بهمن ۱۳۵۶در تهران، بازیگر تئاتر و سینمای ایرانی است. وی دارای تحصیلات عالیه در رشته‌های هنرهای نمایشی از دانشگاه تهران است و سابقه حضور در نمایش‌های تئاتر متعدد و همچنین، تعدادی اجراهای تلویزیونی و سینمایی را در کارنامهٔ هنری خود دارد. شبنم فرشاد جو امروز در صفحه اینستاگرام خود عکسهایی نامتعارف از خود را استوری کرد که ساعتی بعد عکسهای خود را پاک کرد. این احتمال وجود دارد فرشادجو به دلیل انتشار چنین عکسی تا مدتی ممنوع الکار شود.

این بازیگر تئاتر را از سال ۱۳۷۴ آغاز کرد پدر و مادرش مشوق اصلی او بودند سپس کلاس های بازیری رو زیر نظر مرحوم حمید سمندریان گذراند، از معروف ترین تئاترهایش می توان به هملت اشاره کرد. بیشتر فعالیت وی در تئاتر است و به بیانی وی بازیگر تئاتر است.

شبنم فرشاد جو در ۳ شهریور با انتشار عکس زیر خبر ازدواج خود با یک آلمانی را رسانه ای کرد، وی در مورد زندگی اش می گوید : «آینده را نمی شود پیش بینی کرد اما کارم سخت شده و مجبورم مدام بین تهران – فرانکفورت در سفر باشم.»

اینستاگرام شبنم فرشاد جو

instagram.com/shabnamfarshadjoo

سوابق تحصیلاتی فرشادجو عبارتند از:

فارغ‌التحصیل از آموزشگاه تئاتر با مدیریت حمید سمندریان؛ ۱۳۷۴

کارشناسی نمایش با گرایش بازیگری؛ ۱۳۸۰

کارشناسی ارشد نمایش با گرایش کارگردانی از دانشگاه هنر و معماری تهران؛ ۱۳۸۳

داور جشن بازیگر خانه تئاتر؛ ۱۳۸۹

 

[تعداد: ۱   میانگین: ۱/۵]
برچسب ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن