سریالسریال خارجی

معرفی سریال عربی عروس بیروت + خلاصه داستان و بازیگران

در این مطلب به معرفی سریال عربی عروس بیروت پرداخته ایم. این سریال کار مشترکی از یک گروه سازنده ترکیه ای و لبنانی برای شبکه جهانی mbc است. “عروس بیروت” در واقع نسخه لبنانی سریال موفق ترکی به نام عروس استانبول است. پخش این سریال با واکنش های زیادی در بین مخاطبان ایرانی روبرو شده است.

معرفی سریال عربی عروس بیروت
معرفی سریال عربی عروس بیروت

سریال عروس بیروت در لبنان و کشورهای عربی با موفقیت بالایی روبرو شده و حتی کسانی که نسخه ترکی آن را دیده اند دوباره این سریال را تماشا کرده اند و آن را متفاوت و جذاب ارزیابی کرده اند. این سریال با سرمایه گذاری ۶ میلیون دلاری وزارت گردشگری لبنان و گروه تلویزیونی ام بی سی تولید شده است.

اسامی بازیگران

ظافر العابدین – کارمن بصیبص – تقلا شمعون – جو طراد – محمد الأحمد – مرام علی – علاء الزعبی – ضحى الدبس – لینا حوارنه – می صایغ – فائق عرقسوسی – فادی إبراهیم

خلاصه داستان

داستان این سریال حول شخصیت فارث می چرخد ​​که به طور اتفاقی با ثریا آشنا می شود و عاشق اوست ، اما مادرش ، لیلا ، به دلیل شخصیت اقتدارگرایانه ، میان آنها را سد میکند. بخش اعظمی از این اثر در ترکیه و لبنان فیلمبرداری شد که در آن ظافر العابدین برای اولین بار در گویش لبنانی ظاهر می شود.

عکس های سریال


برای خواندن مطالب بیشتر به لینک سریال ترکیه ای مراجعه کنید.

امتیاز کاربران: اولین نفری باشید که امتیاز می دهد!
برچسب ها

وبگردی

نوشته های مشابه

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن