سریالسریال خارجی

معرفی سریال هندی «این عشق را چه بنامم»+ خلاصه داستان و اسامی بازیگران

ترجمه: سمیرا فبض آبادی : سریال هندی «این عشق را چه بنامم» (Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon) که در سه ژانر درام- عاطفی و کمدی تولید شده یکی از سریال‌های محبوب کانال «سوپ اپرا» تلویزیون هند بود که از ژوئن سال ۲۰۱۱ تا نوامبر سال ۲۰۱۲ هروز نمایش داده می‌شد. بارون سوبتی و سانایا ایرانی بازیگران اصلی این سریال هستند. این سریال در یک فصل با ۳۹۸ قسمت که هر قسمت ۲۰ دقیقه است تولید شده بود.

سریال هندی «این عشق را چه بنامم»

این سریال با سرپرستی ۴ کارگردان متفاوت از جمله ناصر پرویز، مان سینگ، ارشد خان و لالیت موهان و تیمی از چندین نویسنده تهیه شده است.

 

خلاصه داستان سریال هندی «این عشق را چه بنامم»

داستان این سریال درمورد عشق و علاقه میان خوشی کوماری گوپتا (سانایا ایرانی) و آرناو سینگ رایزادا (بارون سوبتی) است. خوشی دختری از طبقه متوسط جامعه است و در شهر لاکنو زندگی می‌کند درحالیکه آرناو یک بیزنس‌من ثروتمند و بانفوذ است که در دهلی زندگی می‌کند.  پدر و مادر آرناو خودکشی کرده‌اند و به همین دلیل احساسات آرناو سرکوب شده است. خوشی و آرناو در یک شوی فشن که آرناو با تبلیغات گسترده در لاکنو ترتیب داده است برای اولین بار ملاقات می‌کنند که خوشی به اشتباه وارد این مکان شده است واتفاقی میان آنها بروز می‌کند که باعث تنفر آنها از یکدیگر می‌شود.

سریال هندی «این عشق را چه بنامم»

خوشی و خواهرش بنا به یک سری دلایل به دهلی می‌روند تا در آنجا همراه یکی از اقوام خود زندگی کنند.  خوشی در دهلی در یک شرکت وابسته به صنعت قطعات خودروسازی استخدام می‌شود تا بتواند از خانواده‌اش حمایت مالی بکند، شرکتی که متعلق به آرناو است. مادربزرگ آرناو، خوشی برای مراقبت از نامزد آرناو، لاوانیا استخدام می کند. این اتفاق باعث می شود که آرناو و خوشی به طور مرتب همدیگر را ببینند و این دیدارهای مکرر با گذشت زمان نفرت میان آن دو را به عشق تبدیل می کند و نهایتا آرناو نامزدی خود با لاوانیا را به هم می‌زند.

شوهر خواهر آرناو، شیام با حقه و نیرنگ جلوی خانواده‌ی خوشی وانمود می‌کند مجرد است و آنها را شیفته خود می‌کند و نامزدی خودش با خوشی را ترتیب می‌دهد. خوشی بعدا متوجه می‌شود که قبلا ازدواج کرده و آنجلی، خواهر عزیز آرناو، همسر اوست. به همین خاطر تصمیم می گیرد رابطه و نامزدی‌اش با  شیام را به هم بزند که شیام سعی می‌کند او را قانع کند. در این بین آرناو نیز متوجه رابطه میان خوشی و شیام می‌شود و برداشت اشتباهی از حضور خوشی در این شرایط و در این رابطه می‌کند. به همین دلیل آرناو با خوشی ازدواج می‌کند تا ادامه ارتباط او با شیام جلوگیری کند و در زندگی خواهرش که باردار است مشکلی ایجاد نشود.

شیام بعدا نقشه می‌کشد که آرناو را بکشد تا اموال او را به ددست بیاورد اما خوشی نقشه‌های شوم و شخصیت پلید شیام را افشا می‌کند و آنها شیام را از خانه بیرون می‌کنند. آنجلی  این واقعیت را نپذیرفته و حال مساعدی ندارد و آنها مجبور هستند به خاطر آنجلی، شیام را به خانه برگردانند. شیام دوباره نیرنگ دیگری در سر دارد و کاری می‌کند که آنجلی از پله‌ها بیفتاد و فرزند در شکمش را از دست بدهد و بالاخره آنجلی از شیام طلاق می‌گیرد.

در ادامه مادربزرگ آرناو حقیقت تازه‌ای را افشا می‌کند. او می گوید پدر آرناو به مادرش به خاطر مادر خوشی خیانت کرده بود اما او می‌گوید از این موضوع اطلاعی نداشته و اینگونه از خودش دفاع می کند. آرناو که شرایط خوشی و مادرش را درک کرده و فکر می کند که آنها فقط قربانی افکار مردهای پلیدی چون شیام هستند طی یک مراسم باشکوه با خوشی ازدواج می کند.

سریال هندی «این عشق را چه بنامم»

مدتی می گذرد و آرناو و خوشی با پسری به نام آروو آشنا می‌شوند؛ پسری که به اشتباه برای به ارث بردن اموال آرناو توسط دوست دوران دانشگاه آرناو، شیتل وارد زندگی آنها شده است. آرناو و خوشی سرپرستی این پسر یتیم را قبول می‌کنند.

خوشی که همیشه آرزو داشته کاری برای خودش انجام بدهد برای حضور در مسابقات بانوی شایسته هند شرکت می‌کند و در این رقابت برنده می‌شود.

سریال هندی «این عشق را چه بنامم»

سه سال بعد نشان داده می‌شود که خوشی ‌آرناو سومین سالگرد ازدواج خود را جشن گرفته‌اند و در کنار آروو زندگی خوب و خوشی دارند. آنجلی، خواهر آرناو یک نهاد غیردولتی را اداره می کند. مردم آرناو، اکاش با خواهر خوشی، پایل ازدواج کرده و زندگی خوبی دارند.

 

اسامی بازیگران سریال هندی «این عشق را چه بنامم»

سریال هندی «این عشق را چه بنامم»

بارون سوبتی در نقش آرناو

سانایا ایرانی در نقش خوشی کوماری

دالجت کور در نقش آنجلی سینگ

عباس مهتا در نقش شیام

آکشی دوگرا در نقش آکاش

دیپالی پنساره در نقش پایل کوماری

جیشیری در نقش مادربزرگت آرناو

سانجی باترا در نقش پدر خوشی

سریال هندی «این عشق را چه بنامم»
سریال هندی «این عشق را چه بنامم»

 

 

سریال هندی «این عشق را چه بنامم»
سریال هندی «این عشق را چه بنامم»
[تعداد: ۰   میانگین: ۰/۵]
برچسب ها

نوشته های مشابه

1 دیدگاه

  1. خیلی جاها ایراد ترجمه وجود داشت مثلا این که آناو شرکت خودرو سازی نداشت بلکه تو کار مدلینگ بود و چندین برند لباس داشت. و دوم این که بعضی وقایع پس و پیش بودند. این که آنجلی فرزندشو از دست داد بعد خوشی و آرناو مجبور به برگردوندن شیام شدند. و بعد از ازدواج خوشی و آرناو ، این دو نقشه هوشمندانه ای کشیدن و چهره واقعی شیام رو به آنجلی نشون دادند. در ضمن خواهر خوشی و آکاش قبل از خوشی و ارناو ازدواج کردند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن