چهره هاسلبریتی ایرانی

مونا بانکی پور مادر دارا حیایی و همسر سابق امین حیایی کیست؟+عکس

بیوگرافی کامل مونا بانکی پور مادر دارا حیایی و همسر سابق امین حیایی در این مطلب. با انتشار عکس های دارا حیایی؛ فرزند امین حیایی در کنار زنی که گفته می شد مادر دار است، بسیاری کنجکاو شدند تا بدانند مادر دارا حیایی کیست؟ شاید نمی دانستید امین حیایی قبل از ازدواج با نیلوفر خوش خلق ازدواج نموده و صاحب یک پسر ۱۹ ساله است. اما این ازدواج به طلاق منتهی شد و امین حیایی در حال حاضر با نیلوفر خوش خلق زندگی می کند.

مدتیست تصاویری از امین حیایی در کنار جوانی که ادعا میشود فرزند پسر اوست مدام در گروههای اجتماعی بازنشر می شود.برای بسیاری از مخاطبان این پرسش پیش آمده که این پسر کیست و چرا امین حیایی زیاد درباره اش حرف نزده است.

مونا بانکی پور متولد دهه ۵۰ در تهران، بازیگر و کارگردان است. او که دانش آموخته رشته کارگردانیست، فعالیت خود را از بازیگری شروع کرد اما بعد طلاق از امین حیایی به حاشیه رفت و حالا بعد از مدت ها به ایران آمده است. مونا در یک خانواده کاملا هنری و مشهور بدنیا آمد. مادرش فرزانه داوری متولد ۱۳۳۸ از بازیگران قبل از انقلاب می باشد که چندین سال در آمریکا هم حضور داشت و حالا در ایران زندگی می کند. خانوم داوری در سال ۱۳۹۵ در سریال شبکه جم بازی کرده است.

مونا بانکی پور در سال ۱۳۷۱ با امین حیایی ۲۲ ساله که هنوز در اول مسیر بازیگری بود ازدواج کرد اما این زندگی بعد از یکسال با بدنیا آمدن فرزندشان دارا به طلاق ختم شد. اوایل جدایی سر حضانت دارا با امین حیایی به مشکل خورد اما با گذشت مدتی همسرش امین حیایی رضایت داد دارا، پیش مادرش بزرگ شود.

بانکی پور بصورت حرفه ای در سریال خواب و بیدار بکارگردای مهدی فخیم زاده در سال ۱۳۸۱ در نقش همسر دانیال حکیمی بازی کرد. سپس در فیلم خانه ای در شن سال ۸۲ نیز حضور داشت، اما بعدها به همراه پسرش مدتی به خارج از کشور مهاجرت کرد. در سال ۱۳۹۵ دارا حیایی به پیشنهاد کارگردان فیلم شعله ور آقای نعمت اللهی در کنار پدرش امین حیایی اولین بار بازیگری را تجربه کرد. از این فیلم بود که خیلی ها با پسر امین حیایی آشنا شدند.

مونا بانکی پور در سال ۹۷ با مجوز وزارت ارشاد توانست اولین فیلم کوتاه خود بنام قمر در عقرب را بسازد، باید دید در ادامه او به عرصه بازیگری باز خواهد گشت یا خیر. یکی از نکته متفاوت طرز لباس پوشیدن خانم بانکی پور است! او بیشتر به پوشیدن لباس های مدل پسرانه علاقه دارند، اهل فوتبال و از طرفداران تیم ملی فرانسه می باشد و مدتیست خوانندگی را هم شروع کرده است.

بعد از حضور دارا در فیلم شعله ور و انتشار عکس های دونفره او با نیلوفر خوش خلق همسر دوم امین حیایی شایعه شد که نیلوفر خوش خلق مادر داراست.  واقعیت آن است که این پسر که متولد ۱۳۷۵ است و نوزده سال سن دارد، دارا حیایی است؛ فرزند امین حیایی از همسر اولش مونا بانکی پور است.

هرچند در یکی دو سال اخیر دارا به بازیگری هم علاقمند شده و مترصد فرصتی است تا بخت خود را بطور جدی در این حرفه بیازماید اما پنج سال قبل امین حیایی در یکی از گفتگوهایش از بی علاقگی دارا به بازیگری گفته بود.

امین حیایی گفته بود: دارا دوست ندارد مانند من بازیگر شود اما علاقه مند به هر کاری که باشد کمک و پشتیبانی اش می کنم.حیایی افزوده بود: پسرم بیشتر به کامپیوتر و ورزش علاقه دارد و هر کاری که از دستم بربیاید برای رسیدن به آرزوهایش می کنم.

امتیاز کاربران: ۳.۹۵ ( ۱ رای)
برچسب ها

وبگردی

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن