گوناگون

نحوه نامه نوشتن به فرشته ها برای رسیدن به آرزوها

” کاترین پاندر ” این روش رو دعای عارفانه می نامه.” اما کورتیس هاپکینز” معلم بزرگ ماوراالطبیعه که در متافیزیک، ” آموزگار آموزگاران ” نامیده می شه ، این شیوه را در کلاسهای خود می آموخت. او که یکی از بزرگترین اساتید بود به این شیوه تاکید داشت. او شاگردان بزرگی در متافیزیک تربیت کرد که همگی بر این شیوه تاکید داشتند. ” خانواده ی فیلمور” که بنیانگذار نهضت وحدت، نهضت علوم دینی و نهضت علوم الهی هستند، از شاگردان او بودند. ” دکتر ه.ب.جفری ” هم که از شاگردان او بود، در کتابش ” تعالیم عرفانی” بر این شیوه ی دعا تاکید کرده است. بسیاری از اساتید ماوراالطبیعه این شیوه را بسیار موثر دانسته اند.

 

“نامه به فرشته ” که دعایی نهانیست، می تواند در زندگی خودتان و دیگران معجزه ها و شگفتیهای عظیمی به وجود آورد.این شیوه به سرعت به اندیشه هایتان نظم الهی می بخشد و شما را از برخوردهای غیر لازم و نگرانیها نجات می دهد.در روابطتان با دیگران شگفتی به وجود می آورد و دشمنان را به دوست تبدیل می کند و شما را به سوی توانگری و ثروت سوق می دهد.

اگرنمی توانید با کلام کسی را متقاعد کنید که رفتارش را تغییر بدهد، اگر با همسر، دوست، پدر و مادر ، همسایه، رئیس یا هر کسی مشکل دارید، اگر کسی که به شما مقروض است پولتان را نمی دهد، اگر از رفتارهای کسی عصبی می شوید اما نمی توانید او را که خطا می رود، به مسیر درست هدایت کنید وهزاران اگر دیگر، بدانید که راه حل مسئله ی شما اینجاست.

استادی داشتم که می گفت حرف حق را باید فقط یک بار به افراد بگوئید، بعد از آن باید از طریق نامه دادن به فرشته ی آنها بخواهید که به حرفتان گوش بدهند. زیرا با این شیوه شما با خدای درون فرد مورد نظر ارتباط برقرار می کنید.
برای برآورده شدن هر آرزویی می شود به فرشته های خودمان یا دیگران نامه بنویسیم و از این قدرت جادویی که خدا برای محافظت ما آفریده، استفاده ببریم. واژه ی فرشته یعنی فرستاده ی خدا. هر گاه دیدید از شکستی به شکست دیگری رهسپارید، یا هر گاه که وسوسه می شوید خودتان را به باد انتقاد و ملامت بگیرید، حتما” به فرشته ی خودتان نامه بنویسید.

چگونه باید به فرشته درون نامه بنویسیم؟

این شیوه ی ویژه ی عشق را می توانید به صورت پنهانی و با استفاده از کلمات به کار گیرید. کلمات راستین مثل فرشته ها هستند. کلمات راستین زنده اند و سرشار از نیکی و موهبت.از این رو، نیکی و موهبت به بار می آورند. اما شیوه ی به کار بردن این کلمات برای آفرینش ثمرات فرشته آسا این است که باید به شخص مورد نظرتان بیندیشید و به فرشته یا ضمیر برتر ( باطن معنوی ) او نامه بنویسید.

با نامه نوشتن به فرشته ی شخص مورد نظر، در اندیشه هایی که نسبت به او دارید، اعتقاداتی هماهنگ ایجاد می کنید و ذهن نیمه هشیار شما این احساس هماهنگی را به سوی او می تاباند. همچنین ضمیر برتر معنوی او را زنده می کنید و به یادش می آورید.چون کلام حقیقت به تحریر در آید، بر مسند قضاوت آن شخص می نشیند. پس ، از موانع عاطفی نظیر غرور و خودپرستی و تکبر و خودفریبی و مشاجرات عقلانی در می گذرد و در ذات خداگونه ی او ، نفوذ می کند.

برای هر خواسته و آرزو باید به کدام فرشته نامه نوشت؟

برای هر خواسته و آرزو ، باید به فرشته ی آنچه که می طلبید، نامه بنویسید. اگر برای خودتان یا دیگری حمایت می خواهید، به فرشته ی حمایت نامه بنویسید. اگر جویای سلامت هستید، به فرشته ی شفا نامه بنویسید، اگر خواهان محبت هستید، به فرشته ی عشق، اگر ازدواج می خواهید، به فرشته ی زناشویی.فرشته ها بسیارند : فرشته ی هماهنگی، فرشته ی شادمانی، فرشته ی خرد و فرزانگی، فرشته ی هدایت و راهنمایی، فرشته ی ثروت و توانگری، فرشته ی فهم و شعور، فرشته ی رشد و کمال معنوی، یا هر فرشته ای که در این لحظه به او نیاز دارید.

اگر برای فرشته ای نامه نوشتید و به نتیجه نرسیدید، خوب دقت کنید شاید باید نامه را خطاب به فرشته ی دیگری بنویسید.

فراموش نکنید همانطور که می توانید به فرشته ی دیگران نامه بنویسید می توانید به فرشته های خود هم نامه بنویسید.

“پاندر ” مثالهای بی نظیری درباره ی نوشتن نامه به فرشته در کتابهایش دارد که من چند تا از آن را بر ایتان می نویسم.

مثال : بازرگانی از آلمان گفته به محض نوشتن نامه به فرشته ها، نخست در درون اون دگرگونیهایی پدید آمده و سپس این دگرگونیها در اوضاع و شرایط زندگیش پدیدار شده اند. او گفته از راههای دیگر دعاهایم مستجاب نمی شد اما این شیوه ناگهان همه ی دعاهایم را برآورده کرد.

مثال : یک کارشناس که مهارت تخصصی خوبی داشته ، همیشه از وضع مالیش که تعریفی نداشته، ناراحت بوده تا اینکه برای فرشته ی ثروت و توانگری خودش نامه می نویسد و بهبود این وضع را از او می خواهد. او در نوشتن نامه ، سماجت می کند تا اینکه حقوقش دو برابر می شود و کارش گسترش می یابدو بعد از سه سال چنان توانگر می شود که می تواند خودش را باز نشسته کند و به کار مورد علاقه اش که سفر به اقصی نقاط دنیا بوده بپردازد!

مثال : خانمی که از شوهرش جدا شده بود ، دلش می خواست بچه ها را از شوهرش بگیرد اما مرد که با او سر لج افتاده بود، به هیچ صورت قبول نمی کرد و زن از پس مخارج بچه ها هم بر نمی آمد. زن مدتها برای فرشته ی درون شوهرش نامه نوشت. چندی نگذشت که شوهرش نه تنها پذیرفت که بچه ها را به او بدهد، بلکه مخارج آنها را هم به عهده گرفت و مبلغ قابل توجهی هم به خود زن هدیه داد!

زن می گوید این رفتار شوهرم که بی سابقه بود، مثل معجزه بود و من آن را مدیون نامه نوشتن به فرشته ی درون شوهرم هستم!

مثال :بانویی که با رئیسش به شدت مشکل داشت شروع کرد به نوشتن نامه برای فرشته ی درون رئیسش. رئیس بلافاصله او را اخراج کرد! اما زن این رویداد را به فال نیک گرفت و گفت : حتما” نامه به فرشته برای او برکت بزرگتری به همراه دارد.هفته ی بعد او شغلی بسیار پردرآمد تر و دلچسب تر در شهر مورد علاقه اش یافت! ( بنابراین بدونید که نامه به فرشته درست مثل فرا خواندن طرح الهی می باشد و می تواند تغییراتی بزرگ به وجود بیاورد که در ظاهر و در ابتدا ممکنه فکر کنید به سود شما نبوده اما خیلی زود می بینید که خیر بزرگتری برایتان به ارمغان آورده! )

مثال : شخصی وانتی نو می خرد اما آن را از جلوی گاراژ از او می دزدند. او به جای ناراحت شدن شروع می کند به فرشته ی دزد نامه نوشتن و از او می خواهد که وانت را که تنها سرمایه ی اوست، به او برگرداند. چند روز بعد دزد به او تلفن می زند و می گوید که وانتش در حومه ی شهر است و سالم است و فقط کمی گلگیرش آسیب دیده که پول آن را هم بیمه می دهد! با هیچ راهی غیر از نامه نوشتن به فرشته ی دزد نمی شد این وانت را به این سرعت پس گرفت!

مثال : مردی بازرگان دوستی داشت که در بیمارستان بستری بود و پزشکان از ادامه ی زندگی و بهبودش قطع امید کرده بودند. دوست مرد به امور ذهنی باور نداشت بنابراین مرد خودش شروع کرد به فرشته ی سلامت و فرشته ی شفای دوستش، نامه دادن! دوست او ناگهان بهبود یافت و دفعه ی بعدی که مرد با او تماس گرفت، چنان بهبود یافته بود که دوباره سر کار می رفت! ( بنابراین در مورد کسانی هم که به نامه دادن به فرشته ها اعتقاد ندارند ، می توانید این شیوه را به کار ببرید و کمکشان کنید.اما بسته به میزان و قدرت انرژی و باور شما ، زود یا دیر پاسخ می دهد! )

مثال : زنی که به خاطر الکلی بودن همسرش از او جدا شده بود، با شیوه ی نامه نوشتن آشنا شد. شوهر او، دوازده سال بود که با او و تنها پسرشان تماس نگرفته بود. زن دلش می خواست پسرش بتواند طعم پدر داشتن را تجربه کند بنابراین شروع کرد برای فرشته ی همسرش نامه نوشتن. دو ماه بعد، همسرش بعد دوازده سال با او تماس گرفت و گفت می خواهد برای پسرش پدری کند! جالب تر اینکه دقیقا” از دو ماه قبل یعنی همان زمانی که زن نامه نوشتن برای فرشته ی درون مرد را آغاز کرده بود، مرد الکل را کنار گذاشته بود! این یک معجزه بود چون مرد از چهارده سالگی الکلی شده بود. زن می گوید : آرزو دارم همه ی مردم دنیا شیوه ی نوشتن نامه به فرشته ی درون آدمها را بیاموزند چون اگر همه آن را به کار ببندند، دنیا بهشت می شود!

مثال : خانمی می گوید با نامه نوشتن به فرشته ی خودم توانستم به راحتی ده کیلو وزن کم کنم در حالی که با هیچ روشی موفق به این کار نمی شدم!

مثال : بانویی بازرگان گفته ناگهان پی بردم که بر ضد من پرونده ای غیر منصفانه تشکیل شده و می خواهند من را مورد پیگرد قانونی قرار بدهند. قربانی شرایطی شده بودم که شخص دیگری آن را به وجود آورده بود، اما من متهم شده بودم که این وضع را به وجود آورده ام. من شروع کردم به نوشتن نامه به فرشته ی این وضعیت و از او خواستم که به سرعت و در کمال آرامش ، به این مشکل فیصله بدهد. ناگهان همه چیز آرام شد و پرونده حل شد و بیگناهی من به اثبات رسید بی آنکه من هیچ تلاش مضاعفی کرده باشم. ( بنابراین وقتی مسئله ای وجود داره می تونین به فرشته ی اون وضعیت نامه بنویسید و از اون رهایی رو بطلبید.)

خوب! من براتون مثالهای زیادی آوردم تا بیشتر با شیوه ی نامه نوشتن به فرشته آشنا بشین فقط فراموش نکنید که:
۱ _ بر اساس باورتان به شما داده خواهد شد.

۲ _ باید از غر غر و شکایت دست بردارید و کاملا” کلامتون رو کنترل کنید نه اینکه نامه بنویسید اما هنوز بر زبانتون کلماتی رو بیارید که مانع تحقق آرزوتون میشه.

۳ _ زمان انجام شدن هر آرزو بعد از نوشتن نامه به خود اون شخص بستگی داره. مسلما” کسی که کلام و فکرش رو کنترل نمی کنه نمی تونه به سرعت کسی که کلام و فکرش رو کنترل می کنه به نتیجه برسه. اما در هر حال در نوشتن نامه سمج و پیگیر باشین. شاید وقتی به فرشته ی دیگران نامه می نویسید ، احساس کنید که فورا” نتیجه ای عایدتان نمی شود. باید صبر کنید ، و به نامه نوشتن ادامه بدهید. زیرا ناگهان همه چیز عوض می شود. دگرگونیها پدید می آیند و آنچه که مقدر و پایان نیافتنی به نظر می رسد، به سرعت و آسانی از میان بر می خیزد. اینقدر به نوشتن نامه به فرشته ادامه بدید تا به نتیجه ی دلخواه برسید.

سیستم آرزوها هم بر این شیوه تاکید داره.

قانون پنجاه و هفت سیستم آرزوها :برای برآورده شدن هر آرزو، ازفرشته ی مربوط به آن کمک بطلبید.

فرا خواندن فرشته ی نگهبان :همه ی ما فرشته ای داریم که نگهبان ماست!

فرهنگ ماورا الطبیعی کتاب مقدس می گوید : ” کار فرشته ها نگهبانی و هدایت و حمایت از نیروهای طبیعی ذهن و تن است ، زیرا آینده ی انسان کامل را در خود نهفته دارد. “

” اما کورتیس هاپکینز ” می گوید :”فرشته ی حضور او همواره همراه آدمی است. این رهبری والا ، میراث هر انسان است. لازم نیست از روزهای پرخطر یا از شرایط پر شرر بهراسد، اگر می داند که فرشته ی حضور پیشاپیش او راه می رود و از او دفاع می کند و او را به مقصد می رساند. “

به هنگام دشواریها به خود بگوئید : “از هیچ چیز نمی ترسم. فرشته ی نگهبانم پیشاپیش من گام بر می داردو راهم را هموار و کامیاب می گرداند. ” هنگامی که دیگران هم با مشکل مواجه هستند، همین را برای آنها بگوئید.

مثال : بانویی بازرگان مجبور بود برای خرید کالایی به خارج شهر برود، او باید ساعتها در مه و باران، در کنار شوهر بیمارش که نمی توانست او را در خانه تنها بگذارد و بناچار باید او را هم همراه می برد، رانندگی کند. دوستش به او کلامی را گفت که او هم آن را برای خود تکرار کرد .او به خود گفت :” از چه می ترسی؟ فرشته ی نگهبانت با تو خواهد بود. ” پس از سفر زن به دوستش گفت :” انگار واقعا” در تمام سفر فرشته ای همراهمان بود. همین که از شهر بیرون رفتیم باران بند آمد و هوا آفتابی شد.حال شوهرم بسیار خوب بود و پرسود ترین سفر کاریم بود! “

مثال : خود من تجربه ای مشابه این داشتم. سفری طولانی و گردشی به اصفهان و شیراز و یزد در پیش داشتیم و همه جا بارانی و به شدت سرد بود. هواشناسی اعلام کرده بود که هوا خراب خواهد بود. اما ما فرصت نداشتیم که سفرمان را به زمان دیگری موکول کنیم. ما مدام فرشته ی نگهبان را صدا می کردیم و از او بهبود شرایط آب و هوایی را می خواستیم تا مانع خراب شدن سفر ما و تلف شدن وقتمان بشود.

شاید باور نکنید اما در کل سفر که سه هفته بود حتی یک روز هم هوا بر خلاف میل ما نبود. باور کنید حتی از خود مردم شهر می شنیدم که متعجب بودند. هر شب اخبار اعلام می کرد که هوا خرابتر می شود. صبح که بیدار می شدیم همه جا پر از ابرهای سیاه بود اما به محض اینکه ما پایمان را از هتل بیرون می گذاشتیم آفتاب می شد. به یاد دارم که یکبار که می خواستیم سه ساعتی را در هتل بمانیم و استراحت کنیم ، من گفتم حالا اگر قرار است باد بوزد، و باران پر برکت ببارد عیبی ندارد ، اما فقط برای همین سه ساعت! پایمان را که د اخل هتل گذاشتیم، آسمان تیره و تار شد اما به محض اتمام سه ساعت، زمانی که ما می خواستیم برای گردش بیرون برویم، همه چیز آرام گرفت! جالب تر اینکه به محض خروج ما از هر شهری، باد و باران شدید شروع می شد و این قضیه من و همسرم را به شدت متعجب و شکرگذار کرده بود! آن وقت براستی باور کردم که انسان می تواند به لطف خدا،به باد و باران و آسمان حکم براند به شرط اینکه خودش و لطف خدا را باور کند!

تمرین : پیش از سفر یا گام گذاشتن در راهی تازه یا آغاز کاری نا آشنا و وضعیتی دشوار، تکرار عبارتهای زیر به شما کمک می کند : ” فرشته ی حمایت الهی پیشاپیش من گام بر می دارد تا از هر گونه تجربه ی منفی و ناخوشایند بر حذر بمانم. ” و تکرار کنید : ” فرشته ی حمایت الهی پیشاپیش من گام بر می دارد و راهم را هموار و آماده می کند. ” شاید آنچه در کتاب مقدس نوشته شده که ملاکی نبی گفت: ” اینک رسول خود را خواهم فرستاد و او طریق را پیش روی من مهیا خواهد کرد .” منظور همین بوده است! پس قبل از هر سفر و قبل از شروع هر کار فرشته تان را پیشاپیش بفرستید تا همه چیز را مهیا کند!

مثال : پاندر از خودش مثال می زند و می گوید وقتی قرار بود برای سخنرانی به سفر بروم ، نامه ای به فرشته ی ثروت و توانگریم نوشتم و از او خواستم تا پیشاپیش من گام بردارد و راهم را سرشار از کامیابی و توانگری کند. پاندر می گوید در اول سفر مدام با کسانی روبرو می شدم که به محض شنیدن حرفهایم، هدایای نفیس و چکهای هنگفت به عنوان عشریه به من می پرداختند. در سفرهای قبل باید خرج سفر را خودم متحمل می شم اما آن بار آنقدر پول و هدیه دریافت کردم که سابقه نداشت! براستی انگار فرشته ی توانگری داشت پیشاپیش من قدم بر می داشت!

رافائیل یا فرشته شفا :

یهودیان قدیم، رافائیل( رفائیل ) را فرشته ی شفا می دانستند. شما هم به هنگام نیاز به فرشته ی شفا می توانید بگوئید یا بنویسید : ” ای رافائیل! ای فرشته ی شفا! اینک به اینجا بیا! “

مثال : این یک داستان واقعیست! سالها پیش در روزنامه های انگلستان داستان زنی نوشته شد که سالها از بیماری ریوی عذاب می کشید و در حال مرگ بود. پزشکان مدتها بود که از او قطع امید کرده بودند. خویشاوندانش کنار او بودند. زن نفس آخر را کشید اما چند لحظه بعد ناگهان نفس عمیقی کشید و صاف در بسترش نشست و گفت : ” بله. گوش می کنم. چه کسی صحبت می کند؟ ” حاضران در مجلس همه اذعان کردند که ما بالای سر او فرشته ای را دیدیم که گفت : ” رنجهایت پایان پذیرفته است. برخیز و گام بردار.” زن انگار ناگهان بهبود یافت! پیراهنش را خواست و آن را پوشید و از جا بلند شد. به اتاق دیگر رفت و غذای جامد خواست.همه منقلب شدند چون ماهها بود که او نتوانسته بود از جا بلند شود و ماهها بود که جز مایعات چیزی از گلویش پائین نرفته بود! دکترها همه تائید کردند که ذره ای از بیماری در بدن او دیده نمی شود! زن گفت که او از فرشته ی شفا کمک طلبیده و فرشته به او گفته شفا به او برگردانده شده تا او هم به شفای بیمارانی که در دهکده اش بودند،کمک کند! از آن پس او مشغول دعا برای بیماران دهکده اش شد و مدام فرشته ی شفا را برای کمک به آنها می طلبید و به دیگران می آموخت که فرشته ی شفا را به کمک بطلبند!

دوست دارم در اینجا به عنوان هدیه این را هم به شما بگویم که اگر سوال خاصی از خدا دارید ، به فرشته ی جبرائیل که پیام آور اوست نامه بنویسید! و برای باز شدن درهای رزق و روزی به فرشته ی میکائیل که وظیفه اش تقسیم رزق است نامه بنویسید! خداوند فرشته ها را بیهوده نیافریده است. آنها برای عبادت کردن آفریده شدند و برای انجام اوامر خدا. اما همین فرشته ها به فرمان خدا به آدم سجده کردند و برتری او را پذیرفتند پس چرا آنها را صدا نمی زنید؟!

فقط فراموش نکنید که آنها واسطه های فیض هستند و منشا فیض فقط و فقط و فقط خداست.

مکاشفه :

من در یک مکاشفه ی زیبا، به چشم خودم دیدم که فرشته ها مسئول انجام اموری بودند که به انسانها مربوط بود.
در آن مکاشفه ی بسیار عجیب ، مکانی را دیدم که در آن فرشته های بسیار مشغول تقسیم روزی آدمها بر اساس فرمان خدا بودند. خیلی زیبا بود! همه مثل افراد یک کارخانه به شدت مشغول کار بودند! از همه جالب تر اینکه روی دیوارهایی که می دانستم سرنوشت هر آدم روی آن نقش بسته، چیزهایی می چسباندند! برای بعضی ها تصویر متحرک کعبه ( در ابعاد کوچک) می چسباندند و برای بعضی ها تصویر متحرک و کوچک شده ی کربلا یا حرم امام رضا و برای بعضی ها هم تصاویری از امامزاده ها یا حتی مقبره ها و جاهایی که من نمی شناختم. فقط می دانستم هر تصویری که بر روی سرنوشت کسی گذاشته می شود ، آن فرد در آن سال به زیارت آن مکان خواهد رفت! یکی از شگفت انگیز ترین مکاشفاتم بود که من را به شدت تحت تاثیر قرار داد!

خوب!حالا به این چند نکته خوب توجه کنید :

نکته _ هرگز از فرشته ی خود یا فرشته ی دیگری نخواهید به درخواستهایی توجه کند که موجب آزار یا آسیب کسی می شود. فرشته که چون ضمیر برتر خود ماست، به چنین تقاضاهایی وقعی نمی نهد و پاسخ مثبت نمی دهد! اما بدخواهی شما به سرعت برایتان کارمایی تلخ در پی خواهد آورد!

نکته _ هرگز در نامه نوشتن به فرشته، چیزی را که متعلق به دیگریست و حق الهی شما نیست نطلبید زیرا باز هم کارمای بدی در پیش خواهد داشت. به جای چنین خواسته ای، چیزی برتر از آن را بطلبید که در جهت خیر و صلاح همگان باشد.

نکته_ اگر برای فرشته ای نامه می نویسید اما پاسخ نمی گیرید، دقت کنید شاید باید به فرشته ی دیگری نامه بنویسید. برایتان مثال میزنم. مردی هر روز به فرشته ی توانگری در درونش ،نامه می داد اما پاسخ نمی گرفت. او در ته وجود فقط به پول بیشتر فکر می کرد نه توانگری ( که شامل پول بعلاوه ی چیزهای دیگر می شود.) بالاخره تصمیم گرفت با خودش و فرشته اش صادق باشد. بنابراین برای فرشته ی پول و ثروت نامه نوشت و به صراحت چیزی را که می خواست ، طلبید. و این بار فوری به استقلال مالی ای که می خواست، دست یافت.

نکته _ اگر هنوز نتوانسته اید به سلامت و ثروت یا روابط انسانی دلخواهتان دست یابید و مسایل و مشکلاتتان را حل کنید، به فرشته ی رهایی و آزادی نامه بنویسید. نامه نوشتن به فرشته ی رهایی و آزادی بسیار موثر است. خود کاترین پاندر می گوید وقتی نمی توانسته خودش را از دست کسانی که از او سواستفاده می کردند رها کند و نوشتن نامه به فرشته ی آن افراد به نتیجه نمی رسد، برای فرشته ی رهایی و آزادی نامه می نویسد و از او یاری می طلبد. چندی نمی گذرد که آزادی تازه اش که برای همه خیر و صلاح در بر داشته و برکت و نعمتی برای جمیع آنها بوده از راه می رسد. به قول پاندر ” مصلحت و موهبت فرد، مصلحت و موهبت جمع بود. “

شیوه نامه نوشتن به فرشته :

این دو چیز حتما” باید در نامه شما قید بشود.

۱_ به فرشته ی ……. در ……..( نام خودتون یا شخصی را که می خواهید برای فرشته ی او نامه بنویسید را قید کنید.)
۲ _ برای این اوضاع و شرایط یاری می طلبم:……..

۳ _ تشکر از آن فرشته و شکر خدا برای اینکه آن خواسته را به انجام می رساند.

در پایان حتما” نامه را بسوزانید تا به انرژی برتر تبدیل بشود. بعضی ها به این سوزاندن تاکید نکرده اند اما بیشتر اساتید ماورا الطبیعه تاکید کرده اند که حتما” این نامه را بسوزانید و خاکستر راهم دور نریزید بلکه در راه آب ( مثل مجرای آب سینک آشپزخانه که در آن ظرف می شوئید) بریزید.

نکته مهم : بسیاری از عارفان معتقدند که پانزده ، شماره ای است که اوضاع و شرایط مخالف و دشوار را از سر راه آدمی بر می دارد. بنابراین برای سود جستن از قدرت جادویی اعداد می توانید در نامه تان ۱۵ بار این جمله را بنویسید. ( اما بعضی از استادان ماورا الطبیعه روی تعداد نوشتن تاکیدی نکرده اند.)

مثال : فرض می کنیم شما از فردی به نام ” کوشا” طلبی مالی دارید اما او قرض خود را نمی پردازد. در این صورت باید اینگونه نامه بنویسید :
به فرشته ی پول در آقای کوشا : تو را تقدیس می کنم و خدا را سپاس می گذارم که به سرعت این مشکل مالی را برطرف می کنی و من فورا” تمام این پول را که … ریال است، از راه عالی دریافت می کنم.
سپس آن را بسوزانید.

(یادتون باشه سوزوندن برای کمک به باور شماست.می تونید ابتدا اسامی خداوند رو لاک بگیرید و بعد بسوزونید.اگر هم باورتون به سوزوندن نیست اصلا عیبی نداره و اتفاق خاصی نمی افته.این فقط برای کمک به باور ماست.)

امتیاز کاربران: ۴.۶۵ ( ۱ رای)

وبگردی

نوشته های مشابه

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن