اخبار داغ

پشت پرده لو رفتن فیلم خصوصی زهرا امیرابراهیمی+ ویدیو جدیدترین مصاحبه

پشت پرده لو رفتن فیلم خصوصی زهرا امیرابراهیمی چه بود؟ این سوالی است که بسیاری به دنبال کشف آن هستند. زهرا امیر ابراهیمی بازیگر سریال نرگس سالها قبل و در حین پخش این سریال دچار حواشی وحشتناکی شد که مقدمات مهاجرت او از ایران را رقم زد. فیلم خصوصی از رابطه جنسی او و فردی که گفته می شد دوست این بازیگر است به سرعت در شهرها پخش شد و این بازیگر را در عرض چند ساعت تبدیل به یک چهره جنجالی کرد.

امیر ابراهیمی به تازگی و در شبکه فارسی زبان ام بی سی پرشیا در این خصوص صحبت هایی مطرح کرد و مقصر لو رفتن این فیلم و پخش میلیونی آن را یک بازیگر تئاتر دانست. در مطلب زیر می توانید عکس و بیوگرافی این فرد را بخوانید:


مجید بهرامی بازیگری که فیلم زهرا امیر ابراهیمی را پخش کرد کیست؟


⇐ ماجرای لو رفتن فیلم خصوصی زهرا امیرابراهیمی ⇒

زهرا امیر ابراهیمی چند سال بعد از این واقعه و در سال ۸۵ مصاحبه ای با روزنامه “گاردین” چاپ لندن انجام داده بود. امیر ابراهیمی در آن زمان از ایران خارج شده بود و هنوز این حواشی گرببانگیر او بود. مشروح این مصاحبه را می خوانید:

امیرابراهیمی گفت: بعد از اعتراضات فراوانی که از سوی همکاران به من شد، فیلم غیراخلاقی را دیدم اما واقعیت اینجاست که شخص درون فیلم، من نیستم.

وی افزود: منکر شباهت هایی که هنرپیشه فیلم غیراخلاقی با من دارد نیستم زیرا با استفاده از امکانات گریم می توان فردی را شبیه دیگری ساخت، ضمنا اطلاعاتی در مورد تکنیک های مونتاژ دارم و می دانم که با استفاده از آن می توان چهره فرد مورد نظر را خلق کرد.

مصاحبه گر روزنامه گاردین به نقل از کارشناسان حقوقی نوشت: همین انکار امیرابراهیمی برای جلوگیری از مجازات او کافی است.

گاردین افزود: در حالیکه مظنون اصلی دستگیر و هنوز معرفی نشده است، احتمال سه سال زندان و پرداخت مبلغ هفت تا ده میلیون تومان جریمه نقدی وجود دارد.

وی تصیریح کرد: بنا به ادعای متهم دستگیر شده، زهرا امیرابراهیمی خودش پیشنهاد تهیه و توزیع فیلم را داده بود اما در عین حال، این هنرپیشه ایرانی در طول مصاحبه ۴۵ دقیقه ای، حجاب کامل داشت و تمام مدت مواظب حفظ آن بود.

امیرابراهیمی با اشاره به نامزدی پیشین خود با مردی که در فیلم غیراخلاقی حضور داشت، به خبرنگار روزنامه گاردین گفت: نامزدم را بعد از آن که در رابطه زناشویی مان خیانت کرد ترک کردم، زیرا آدمی هرزه بود.

وی تاکید کرد: حتی بعد از اینکه از او جدا شدم تهدید کرد بلایی سرم می آورد که نتوانم سرم را در جامعه بالا بگیرم و حتی جایی در صدا و سیما نداشته باشم. حال فکر می کنم با این فیلم جعلی تهدید خود را عملی کرده است.

بنا به گزارش نویسنده گاردین، فیلم غیراخلاقی منتسب به زهرا امیرابراهیمی در جامعه ایران به “نرگس ۲” معروف شده و بسیاری از خانواده های ایرانی بیم آن دارند تا فرزندانشان آن را مشاهده کنند.

زهرا امیرابراهیمی نیز در این مورد گفت: بدترین نکته در این میان آن است که به وجهه خانواده مذهبی ام صدمه وارد شده است.

وی افزود: اگر به سابقه کاری ام نگاهی مختصر بیندازید به این نتیجه می رسید که به واسطه علاقه شخصی خود عمدتا در سریال هایی موازی با ایده خود و خانواده ام ایفای نقش کرده ام.

این هنرپیشه ایرانی تصریح کرد: من و خانواده ام فکر می کردیم که در جامعه ای با قضاوت صحیح و عادلانه زندگی می کنیم اما واقعیت اینجاست که بیش از ۹۰ درصد مردم ایران در مورد امور مبتذل و شرم آور کنجکاوی به خرج می دهند.

برچسب ها

وبگردی

نوشته های مشابه

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن