مطالب جذاب از سراسر وب :

دانلود سریال ممنوعه

چرا مصاحبه فردوسی پور با اینفانتینو رئیس فیفا اجازه پخش از سیما پیدا نکرد؟

در این پست از مجله اینترنتی کولاک مطلبی در مورد

چرا مصاحبه فردوسی پور با اینفانتینو رئیس فیفا اجازه پخش از سیما پیدا نکرد؟

ارائه شده است ، در صورتی که محتوای این پست مورد توجه تان واقع شده است، می توانید برای مشاهده مطالب بیشتر در این موضوع به دسته بندی

رسانه

مجله اینترنتی کولاک مراجعه کنید .

این چندمین بار است که گفتگوی عادل فردوسی پور تهیه کننده و مجری برنامه نود با یک شخصیت نامدار اجازه پخش از سیما پیدا نمی کند. از مشهورترین مصاحبه های عادل که به دستور مدیران سیما از کنداکتور برنامه نود حذف شد گفتگو با جواد ظریف وزیر امور خارجه بود.

عادل فردوسی پور که در روز برگزاری فینال از فرصت محدود سفر رئیس فیفا به تهران این فرصت را پیدا کرده بود تا در گفتگویی صریح با اینفانتینو درباره موضوعات مختلف از جمله مساله تغییرات در قوانین، بحث بازنشستگی و تغییر اعضای فدراسیون داشته باشد می توانست با انتشار این مصاحبه مساله قانون بازنشستگی را وارد فاز جدید کند، اجازه پخش آن را نگرفت.

همان طور که از صبح روز دوشنبه نگرانی هایی در خصوص عدم پخش این گفتگو وجود داشت مصاحبه مذکور اجازه پخش از نود را نگرفت. البته از آن جا که این مصاحبه با هماهنگی فدراسیون فوتبال انجام شد متن کامل مصاحبه و ویدئوی گفتگو با اینفانتینو موجود است و می تواند راه دیگری برای پخش شدن به غیر از برنامه ۹۰ پیدا کند تا از سوی علاقمندان به فوتبال مورد توجه قرار گیرد.

موضوع بازنشستگی و ملزم کردن فدراسیون فوتبال به تغییرات مساله ای است که این روزها تبدیل به جدی ترین قضایای فوتبال ایران شده است و امکان دارد در آینده ای نزدیک لطمات جبران ناپذیری به فوتبال ایران چه در رده ملی چه در رده باشگاهی وارد کند.

این پست توسط بخش رسانه مجله کولاک گردآوری شده است , امیدواریم از مطالعه مطلب

چرا مصاحبه فردوسی پور با اینفانتینو رئیس فیفا اجازه پخش از سیما پیدا نکرد؟

استفاده کافی برده باشید، از شما دعوت می شود از مطالب مرتبط با این پست دیدن فرمایید .

مطالب مرتبط

 

 

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

طراحی سایت
طراحی سایتسئوسرویس و تعمیر کولر گازیاجاره ویلا - فروش ویلا - ویلا شمال