سریالسریال ایرانی

سریال بچه مهندس ۳ چند قسمت است؟

اطلاعات دقیق از سریال بچه مهندس ۳ چند قسمت است به همراه زمان پخش آخرین قسمت بچه مهندس ۳ (فصل سوم) در این مطلب از نظرتان می گذرد. فصل سوم سریال بچه مهندس از سال ۹۱ و در ۲۴ سالگی جواد آغاز می شود. جواد دانشجوی ترم آخر کارشناسی ارشد است و برای پروژه در دست خود دچار مشکلاتی می شود که فلش بک هایی به ورود او به دانشگاه وجود خواهد داشت.

بچه مهندس 3 چند قسمت است
بچه مهندس ۳ چند قسمت است

ساخت سریال بچه مهندس ۳ به کارگردانی علی غفاری و تهیه کنندگی سعید سعدی آغاز شده و این مجموعه در حال تصویربرداری است. پس از اتمام پخش فصل دوم این سریال به کارگردانی علی غفاری از شبکه دو سیما و مشخص شدن بازیگران سریال بچه مهندس ۳ این روزها گروه تولید در حال انجام مراحل ضبط تولید فصل سوم هستند.

سریال بچه مهندس ۳ در ۳۶ قسمت توسط حسن وارسته نگارش شده است و در دانشگاه امیرکبیر، خوابگاه دانشگاه علامه طباطبایی و … تصویربرداری شده است. آخرین قسمت سریال بچه مهندس ۳ دوشنبه ۱۲ خرداد ۹۹ از شبکه ۳ سیما پخش می شود.

خلاصه داستان فصل سوم سریال بچه مهندس

«جواد جوادی» در این فصل پا به دانشگاه امیر کبیر می گذارد. در همان بدو ورود طی اتفاق غیر مترقبه ای با مسعود و سپس قاسم که از اهالی بیرجند است آشنا می شود. گرچه دوستی جواد با این دو کمی با چاشنی چالش بوده اما رفته رفته ، رفیق و غمخوار یکدیگر می شوند. هر سه دوست با هم پیمان می بندند که با سخت کوشی و تحصیل ، نخبه ای شده و به راحتی جذب دانشگاه پورتلند آمریکا که محل سکونت مژگان عباسی است بشوند. آنها در مقطع فوق لیسانس برای آزمایش پروژه خود وارد حریم ممنوعه امنیتی شده و برایشان مشکلات عدیده ای پیش می آورد. مشکلاتی که موجب می شود جواد به آینده اش و رسیدن به پورتلند نگران شوند.در ادامه دامنه خطرهای زیادتری دامن جواد و مسعود و قاسم را می گیرد.

آنها در این فصل برای رهایی از موانع به نوبه خود اقدام میکنند. تیم جهت برای رسیدن به هدف بزرگشلن در چند جبهه میجنگند . جنگ با رقبای دانشگاه ، درگیری با بازار کار و تبعیض ها ، جنگ برای اثبات خود به مدیران و مسئولین و صاحب صنایع ، مرافعه با رییس سخت گیر و مقرراتی دانشگاه آقای توفیقی ، تلاش برای بر طرف کردن سوئ ظنی که سرگرد خوشنام به آنها دارد باعث شده تا این فصل با فراز و فرودهای دیدنی مواجه شود . بخصوص در میانه نبرد هر سه دوست در گیر مسئل عاطفی هستند و یا می شوند که راه را برایرسیدن به پورتلند دشوار تر می کند…

بیشتر بخوانید:

خلاصه داستان قسمت سی ششم سریال بچه مهندس ۳

[تعداد: ۹۵   میانگین: ۴.۳/۵]
برچسب ها

نوشته های مشابه

۶ دیدگاه

  1. درضمن سریال از شبکه دو پخش میشه نه شبکه سه. قسمت سی و پنجم هم که امشب یکشنبه قراره پخش بشه. کلا همه چیزو غلط نوشتین😂

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن