دانلود سریال هیولا

فال هفته شنبه ۲۱ اردیبهشت تا جمعه ۲۷ اردیبهشت ۹۸

مجله اینترنتی کولاک، فال و فال‌گیری به معنای کوشش در پیشگویی آینده (معمولاً آینده یک فرد) از راه روش‌های نهانی یا فرا طبیعی است. فال‌گیری یکی از شاخه‌های نهان‌شناسیاست.باید توجه داشت که فال را نباید با طالع بینی اشتباه گرفت.طالع بینی نوعی پیشگویی است که از اختیار فرد خارج است؛ یعنی فرد قدرت انتخاب و اختیاری در آن ندارد، همچنین پیشگویی در طالع بینی بر اساس وضعیت ستارگان در زمان تولد فرد می‌باشد (مانند طالع بینی چینی یا طالع بینی هندی). اما در فال پیشگویی با توجه انتخاب فرد بدست می‌آید و برخلاف طالع بینی به تاریخ تولد  بستگی ندارد (مانند فال تاروت یا فال حافظ). بنابراین نباید واژه فال را با طالع بینی اشتباه گرفت پس واژه‌هایی مانند فال چینی، فال مصری، فال شخصی اشتباه می‌باشد.

فال

 

فال متولدین فروردین :

از تنهایی در خواهید آمد

در مورد یک مسئله مالی بخت و اقبال با شماست. به سلامت جسمی و روحی خود بیشتر توجه کنید. با تکیه به اراده خود راه و چاره ای مناسب برای مشکل فعلی تان پیدا خواهید کرد.این روزها سخت در تلاشید تا خود را کنترل کنید، نگران نباشید قبل از آنکه امید خود را به کلی از دست بدهید از این تنهایی و خلوت بیرون خواهید آمد.

 

——————————————

فال متولدین اردیبهشت:

طرز فکر خود را تغییر دهید

یک بحث نیمه تمام را هرچه زودتر تمام کنید. این بحث هرچه طولانی شود به نتیجه رسیدنش غیر محتمل تر می شود. اگر قصد ازدواج دارید بهتر است با عشق شریک زندگی تان را انتخاب کنید وگرنه طعم واقعی خوشبختی و سعادت را نخواهید چشید. طرز فکرتان را تغییر دهید و از فرصت پیش آمده نهایت استفاده را ببرید.

 

——————————————

فال متولدین خرداد:

انعطاف پذیر باشید

سرسختی تان شما را به جایی نمی رساند، انعطاف پذیر باشید. در مورد مسائل کاری تان با تمام وجود سرتان به کارتان باشد تا به مقصود برسید و آرامش را دوباره تجربه کنید. با وجود آنکه در انتظار رخداد جدیدی نیستید، اتفاقی غیرمنتظره و غافلگیر کننده برایتان پیش می آید، اتفاق خوبیست نگران نباشید.

 

——————————————

فال متولدین تیر:

نسبت به حسودان بی تفاوت باشید

برای کنترل امور از قوه خلاقیت و ابتکار خود بهره بگیرید. شما از موقعیتی که در آن قرار گرفته اید بیزارید. به جای اینکه بنشینید و دست روی دست بگذارید تا معجزه ای به وقوع بپیوندد آستین بالا بزنید. نسبت به حسودان بی تفاوت باشید و از طعنه آنها دوری کنید. شکرگزار نعمتی باشید که در اختیار دارید تا نعمتتان افزون شود.

 

——————————————

فال متولدین مرداد:

شادمانی و موفقیت بزرگی انتظار شما را می کشد

از انجام کاری که در پیش گرفته اید پشیمان و ناامید نشوید. شادمانی و موفقیت بزرگی انتظار شما را می کشد. مراقب سخنانی که در جمعی کاری به زبان می آورید باشید. حرف های گفته شده را هرگز نمی توانید پس بگیرید.افکار منفی خود را تحت هیچ شرایطی به زبان نیاورید. با اطرافیان تان رویکردی متفاوت در پیش بگیرید.

 

——————————————

فال متولدین شهریور:

خویشتن دار باشید

در محیط کاری شخصی قصد دارد شما را عصبانی کند، سعی کنید تا جای ممکن خویشتن دار باشید و اجازه ندهید او به هدف خود برسد. حتی اگر نسبت به نظرات و عقاید خود کاملا اطمینان دارید مسائل را از دید او هم بنگرید تا بتوانید درکش کنید و از بروز هر تنشی جلوگیری کنید. این هفته یک لحظه شیرین احساسی خواهید داشت.

 

——————————————

فال متولدین مهر :

یک ملاقات خوشحالتان می کند

تحت هیچ شرایطی دوست وفادار خود را فراموش نکنید و از ایرادگیری و عیب جویی دوری کنید. در مورد نیتتان برنامه ریزی زودهنگام و به موقع به موفقیت هر چه بیشتر شما کمک می کند. بین وظایفتان تعادل برقرار کنید و به اولویت بندی آنها بپردازید تا یک فرصت طلایی را از دست ندهید. یک ملاقات خوشحالتان می کند.

 

——————————————

فال متولدین آبان :

نا امید و مایوس نشوید

هر چقدر تلاش کنید قادر نیستید از زیر بار تعهدات و مسئولیت های خانوادگی تان فرار کنید. به جای مبارزه با امری بدیهی، حتی المقدور به تمامی وظایف فردی خود عمل کنید و بعد از آن به سراغ فعالیت های مورد علاقه و دلخواهتان بروید. با پشتکار و تلاش می توانید به نیتی که دارید برسید. نا امید و مایوس نشوید.

 

——————————————

فال متولدین آذر :

برای آینده کوتاه مدت خود برنامه ریزی کنید

در مورد مسئله ای مالی ممکن است با سختی ها و مشکلاتی مواجه شوید. با فردی که گمان می کنید دشمن شماست عاقلانه رفتار کنید، چون ممکن است در مورد او دچار اشتباه شده باشید. در حال حاضر برای آینده کوتاه مدت خود برنامه ریزی کنید و برای به ثمر رساندن برنامه هایتان از هیچ کوششی دریغ نکنید. هفته آرامی پیش رو دارید.

 

——————————————

فال متولدین دى :

بیش از حد به خود اطمینان دارید که …

این روزها چون بیش از حد به خود اطمینان دارید افکاری را که در ذهن دارید مورد تجزیه و تحلیل قرار نمی دهید. حواستان باشد شور و هیجان این روزها بیش از آنکه به حالتان مفید باشد، برایتان دردسر ساز خواهد شد. واکنش دیگران نسبت به ایده های مهم و قابل تامل تان را در نظر بگیرید و سپس به سراغ تصمیم گیری های مهم و تعیین کننده بروید.

 

——————————————

فال متولدین بهمن:

در عشق استوار و ثابت قدم باشید

از طریق ایده ای تازه می توانید به موفقیت های جدید برسید. با وجود آنکه به خاطر فشارهای عصبی این روزها احساس خوبی ندارید، اما اظهارات صادقانه تان امور را خیلی سریعتر از حد انتظارتان پیش خواهد برد. در مورد نیتتان به زودی به مراد خود خواهید رسید. شک و تردید را از خود دور کنید و در عشق استوار و ثابت قدم باشید.

 

——————————————

فال متولدین اسفند :

از هر شخصی درخواست کمک نکنید

این روزها تضاد و پیچیدگی بین دنیای درونی تان و موقعیتی که اخیرا گرفتار آن شده اید، ذهنتان را به شدت مشغول کرده و باعث شده که موقتا کنترل امور زندگی را از دست بدهید. حواستان باشد از هر جایی و هر شخصی درخواست کمک نکنید. در مورد مسئله پیش آمده احساسی تان از تجربه دیگران استفاده کنید.

مطالب مرتبط

مطالب جذاب از سراسر وب

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

طراحی سایت
طراحی سایتسئوسرویس و تعمیر کولر گازیاجاره ویلا - فروش ویلا - ویلا شمال