دانلود سریال هیولا

فال ورق به صورت آنلاین

مجله اینترنتی کولاک، فال ورق گونه‌ای فالگیری است که، در آن از ورق‌های بازی استفاده می‌شود. گفته شده که پیشینه فال ورق به مصر باستان می‌رسد و با باورهای کهن نسبت به ایزد مصری دبیران یعنی ثوث ارتباط دارد. در اروپا این کار از سده ۱۴ میلادی رواج یافت. یک دسته ورق استاندارد امروزی که در غرب به نام ورق انگلیسی-آمریکایی شناخته شده (یعنی دسته ورق ۵۴ تایی شامل چهار خال دل، خشت، گشنیز و پیک) می‌تواند برای گرفتن فال ورق بکار رو.به عادت هرشب نیت کنید و بین اعداد ۱ تا ۶ یکی را انتخاب کنید.

فال امروز

۱- امتناع از یک تقاضای عاشقانه . امتناع از یک امر خواستگاری یا ازدواج .
هدیه ، کادو یا سوغات از طرف دوست ، دوستان یا یکی از اعضای خانواده و با بستگان به دست شما می رسد که باعث خوشحالی شما می شود.

۲- صرفا دریافت یک خبر فوت.
شادی وصف ناپذیر احساسی ( میان زن و مرد یا زن و شوهر )
قهر کردن ، جدایی و فاصله عاطفی با فرد یا افرادی از دوستان ، بستگان ، اعضای خانواده به علت مشاجره یا دخالت های نابجا و بی مورد آن افراد در امور شخصی و زندگی شما .

۳- خوشحالی ها و لذتهای احساسی از طرف جنس مخالف . ( اگر شخصی که مورد فال واقع می شود خانم باشد ، از طرف یک آقا خوشحالی های مورد نظر را دارد و بالعکس )

۴- انتقام گرفتن از کسی – تلافی نمودن عمل ، رفتار یا صحبت ناشایستی که از طرف یک فرد باعث آزردگی خاطر و رنجش شما شده است .

۵- دعوا ، درگیری با شخص یا اشخاصی کشمکش با دوستان ، بستگان ، و یا یک یا چند نفر از اعضای خانواده ، مشاجره و زد و خورد با دیگران .

۶- دخالت های بی مورد ، فضولی ( یا شخص خبرچین ) و تجسس دیگران در کارهای شما که خواهان وارد ساختن آسیبهای روحی به شما هستند . که برای مقابله با این دخالتها باید با خونسردی و عدم اعتناء برخورد شود تا موفقیت و پیروزی در دست شما قرار گیرد.l

مطالب مرتبط

مطالب جذاب از سراسر وب

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

طراحی سایت
طراحی سایتسئوسرویس و تعمیر کولر گازیاجاره ویلا - فروش ویلا - ویلا شمال