سریالسریال ترکیه ای

زمان دقیق پخش و تکرار سریال ترکی پرنده سحرخیز

سریال پرنده سحرخیز در ژانری اجتماعی و کمدی محصول سال ۲۰۱۸ کشور ترکیه است.

زمان دقیق پخش و تکرار سریال ترکی پرنده سحرخیز

در خلاصه داستان سریال پرنده سحرخیز آمده است: عزیز دیویت صاحب یک شرکت بزرگ در استانبول می باشد که دو پسر به نام های جان (جان یامان) و امره (بیراند تونجا) دارد.عزیز تصمیم می گیرد که اداره شرکت را به دست پسرانش جان و امره بسپارد. لیلا آیدین کارمند این شرکت و دستیار اصلی امره می باشد. مادرش از او می خواهد تا خواهرش صنم را به شرکت ببرد و در صورت امکان کاری را برای او در شرکت دست و پا کند. با ورود صنم به شرکت مراسمی در شرکت برگزار می شود و صنم درگیر اتفاقاتی می شود ……

صنم آیدین با توجه به شخصیتی که دارد در هیچ شغلی نمی تواند بیش از چند ماه دوام بیاورد و همین موضوع باعث واکنش از سوی پدر و مادر وی شده است.

پدر و مادر صنم او را تهدید کردند که در شغلش ثبات داشته باشد در غیر اینصورت باید با زبرجد/مظفر کایا(همسایه خانواده آیدین) که صنم هیچگونه علاقه ای به او ندارد ازدواج کند.

صنم برای رهایی از ازدواج با زبرجد(مظفر) در بقالی پدرش مشغول به کار می شود.

خواهر صنم (لیلا آیدین) در شرکت پدر جان دیویت مشغول به کار است که پدرش پس از مدتی شرکت را به جان دیویت می سپارد و خودش برای استراحت به خارج از کشور می رود. صنم از خواهرش می خواهد او را نیز در شرکت مشغول به کار کند. با معرفی صنم به جان دیویت برای اشتغال این دو نفر با هم آشنا و به یکدیگر علاقمند می شوند و در نهایت با هم ازدواج می کنند.

پخش و تکرار سریال ترکی پرنده سحرخیز

سریال پرنده سحرخیز روزهای یکشنبه، سه شنبه و پنجشنبه ساعت ۲۲:۰۰ از شبکه جی اچ ام پخش و روز بعد در ساعت های ۰۱:۰۰، ۰۷:۰۰ و ۱۷:۰۰ بازپخش می شود.،

سریال پرنده سحرخیز روزهای یکشنبه، سه شنبه و پنجشنبه ساعت ۲۲:۰۰ از شبکه هوپ سیتی پخش و تکرارهای آن نیز روز بعد ساعت ۰۴:۰۰، ۰۸:۰۰ و ۱۴:۰۰ می باشد.

امتیاز کاربران: اولین نفری باشید که امتیاز می دهد!
برچسب ها

وبگردی

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن