سریالسریال ایرانی

سریال دل چند قسمت است؟ + خلاصه قسمت اول تا آخر

سریال دل چند قسمته طرفداران این سریال پر بیننده به دنبال جوان این سوال هستند. سریال دل به تهیه کنندگی ایرج محمدی و کارگردانی منوچهر هادی در حال پخش در شبکه نمایش خانگی است. این سریال با بازی بازیگرانی چون نسرین مقانلو، حامد بهداد، ساره بیات، مهراوه شریفی‌نیا، سعید راد و … با استقبال خوبی مواجه شده است.

سریال دل چند قسمته
سریال دل چند قسمته

در ابتدا گفته شد این سریال ۲۸ قسمتی است که در دو فصل ۱۴ قسمتی توزیع می‌شود، اما در نهایت بدون اتمام فصل اول، سریال دل ادامه پیدا کرد. تصویربرداری سریال همگی در تهران است و بخش کوتاهی در شمال کشور مقابل دوربین می‌رود. سریال «دل» به نویسندگی بابک و میثم کایدان در شبکه نمایش خانگی تولید و توزیع می‌شود.

این سریال در هفته های اخیر با استقبال زیادی روبه رو بوده است. بسیاری معتقدند داستان عاشقانه و مهیج این سریال به همراه ستاره هایی که در آن حضور دارند دو عامل مهم در دیده شدن سریال دل هستند.

منوچهر هادی یک بار دیگر و با ساخت این سریال نشان داده تبحر خاصی در شناسایی خواسته مخاطبین دارد. منوچهر هادی کارگردان دلدادگان، عاشقانه، آینه بغل، رحمان ۱۴۰۰، کارگر ساده نیازمندیم است که نام او پس از ساخت کمدی پر فروش من سالوادور نیستم بیش از گذشته مطرح شد.

ساخت هر کدام از سریال‌ها یا فیلم‌های سینمایی او بعد از آن دارای حواشی خاص خودش شد. از این میان بیشترین حواشی متوجه فیلم رحمان ۱۴۰۰ بود که پس از مدتی به دلیل آن چه عدم تطابق نسخه‌ پخش شده در برخی سالن‌ها با نسخه‌ اصلاح شده‌ این فیلم عنوان شد از پرده‌ سینماها پایین کشیده شد و چندی پیش نیز نسخه‌ی قاچاق این فیلم وارد بازار شد که هادی دیدن این فیلم با این شرایط را حرام خواند، جواد فرحانی تهیه کننده و و میثم کایدان و بابک کایدان نویسنده سریال مانکن و فیلم رحمان ۱۴۰۰ نویسندگان سریال دل هستند.


خلاصه قسمت ها

قسمت اول سریال دل

ماجرای گم شدن رستا در روزی عروسی اش در سریال دل چیست؟

قسمت دوم سریال دل

خلاصه داستان قسمت اول تا آخر سریال دل

قسمت سوم سریال دل

آیا رستا در سریال دل می میرد؟

قسمت چهارم سریال دل

قسمت پنجم سریال دل

قسمت ششم سریال دل

قسمت هفتم سریال دل

قسمت هشتم سریال دل

قسمت نهم سریال دل

قسمت دهم سریال دل

قسمت دهم سریال دل

قسمت یازدهم سریال دل

قسمت یازدهم سریال دل

قسمت دوازدهم سریال دل

قسمت دوازدهم سریال دل

قسمت سیزدهم سریال دل

قسمت سیزدهم سریال دل

قسمت چهاردهم سریال دل

قسمت چهاردهم سریال دل

قسمت پانزدهم سریال دل

قسمت پانزدهم سریال دل

قسمت شانزدهم سریال دل

قسمت شانزدهم سریال دل

قسمت هفدهم سریال دل

قسمت هفدهم سریال دل

قسمت هجدهم سریال دل

قسمت هجدهم سریال دل

قسمت نوزدهم سریال دل

قسمت نوزدهم سریال دل

قسمت بیستم سریال دل

قسمت ۲۰ سریال دل

قسمت بیست و یکم سریال دل

قسمت بیست و یکم سریال دل

قسمت بیست و دوم سریال دل

قسمت بیست و دوم سریال دل

قسمت بیست و سوم سریال دل

قسمت بیست و چهارم سریال دل

قسمت بیست و چهارم سریال دل

قسمت بیست و پنجم سریال دل

قسمت بیست و پنجم سریال دل

قسمت بیست و ششم سریال دل

رابی به خاطر اینکه آرش اشتباهی به جای اسمش اسم رستارو گفته ناراحت شده و دوباره ترس از دست دادنش را تو خودش احساس میکند به همین خاطر به آرش میگوید کاری کند تا این ترس از بین برود آرش میپرسد مثلا چیکار کنم و رابی بهش میگوید که فردا عقد کنیم یه عقد سوری آرش هم قبول میکند و به خانه که میرسند به خانواده خبر می دهند که فردا عقد میکنند، توران خوشحال می شود ولی برعکس اتابک ناراحت می شود و پیش سیاوش میرود وبهش میگوید که اگر قرار است کاری کنید الان وقتشه چون فردا قرار عقد کنند.

رستا پیش مهران می رود تا ازش حضوری به خاطر کاری که کرده معذرت خواهی کند وقتی به خانه برمی گردد با مادرش خلوت میکند و بعد از مدتی نکیسا با دسته گل به خواستگاری رستا میاید. از طرفی سیاوش به آوا زنگ میزند و ماجرارو میگوید که باید امشب انجام دهند آوا پیش سیاوش می رود و از آن طرف سیاوش به آرش زنگ میزند و میگوید که باید با هم صحبت کنند و در یک کافه ای که قبلا آرش با رستا به آنجا رفته بود و خاطره داشت قرار میگذارد. وقتی آرش به آنجا می رسد با سیاوش صحبت میکند و وقتی حرف رستا وسط میاید بلند می شود تا به بیرون رود که با آوا روبرو می شود و بهش میگوید که بقیه ماجرارو من برات تعریف میکنم و…

سریال دل قسمت ۲۶

قسمت بیست و هفتم سریال دل

آوا تا میخواد حرف بزنه آرش بیرون میرود که به دنبالش میرود و جلویش را میگیرد و از عشقی که رستا هنوز در دلش نسبت به آرش دارد میگوید، آرش ازش جزئیات آن شب را میپرسد که چرا جشن را خراب کرد آوا بهش میگوید نمیتونم چیزی بگم باید از رستا اجازه بگیرم بعد ولی اینو بدون که بدون دلیل اینکارو نکرده همونجوری که برای اولین با جشن عقدتون را به هم زد آرش میگه من بالاخره باید بدونم که چه اتفاقی افتاده اینم یه بازی جدیده؟ که آوا میگه برو از رابی بپرس که باعث و بانی به هم زدن عقد اولتونه که اگه اون نبود شما دوتا الان زن و شوهر بودین. آرش حالش بد میشود و به دل خیابان میزند و خاطراتش را با رستا مرور میکند.

بعد به خانه مهران میرود که شاید چیزی دستگیرش شود که همسایه اش میگوید با نامزدش بیرون است منتظر میماند تا بیاد در این فاصله نکیسا به خواستگاری رستا رفته که خسرو خان میگوید بهتره الان بری موقعش نیست که موقع بیرون رفتن از خانه رستا صدایش میکند و میگوید اگه پدرم اجازه با هم صحبت کنیم. مهران با نامزدش میرسن و ارش با مهران صحبت میکند. مهران بهش میگوید که ما اصلا باهم رابطه ای نداشتیم همون شب تولد تموم شد، یه مدت فقط به هم زنگ میزدیم که اونم بعدا فهمیدم داره منو بازی میده داشت فیلم بازی میکرد آرش میگه چرا باید فیلم بازی کنه؟ دلیلش چی بوده؟ که مهران میگوید برو از خودش بپرس و در حین پیاده شدن از ماشین بهش میگوید فقط از این حرف مطمئنم که اون خیلی خیلی خیلی دوستت داره.

آرش تو این مدت جواب تلفن رابی نمیده و نگرانش میشود که به توران میگه خبر داره ازش یا نه که بهش میگه داره خونتونو اماده میکنه. آرش به خانه برمیگردد و در حیاط با پدرش صحبت میکند که از پدرش میپرسد شما از همه این قضایا خبر داشتین چرا چیزی نگفتین که کار به اینجا نکشه؟ او هم بهش میگه هیچ وقت برای هیچ تصمیمی دیر نیست زندگی با رابی با تعهد بدون عشق چندان جالب نیست نسبت به زندگی با رستا با سرشار از عشق و احساس و جاکلیدی که اول اسم رستا روش حک شده بود را بهش برمیگرداند.

قسمت ۲۷ دل

قسمت بیست و هشتم سریال دل

وقتی حرف آرش با پدرش تمام می شود توران و رابی به حیاط میایند و رابی با لباسی که قرار بود روز عقدشان بپوشد میاید تا نظر آرش را بپرسد اما آرش اعتنایی نمیکند، رابی بهش میگه ببخشید خستت کردم اصلا همه چیو فراموش کن همون هفته دیگه مراسمو میگیریم، آرش به رابی میگوید: یادته بعد از به هم خوردن عقدم با رستا گفتی از همه چیزم گذشتم تا بدستت بیارم اما هیچ وقت نگفتی چیکار کردی میخوام الان بهم بگی بدونم با کی قرار ازدواج کنم توران میگه حرف های قدیمو تو حال نزن اما آرش از رستا طرفداری میکند و از طرفی پدرش هم بهش میگوید که همه مخالفت هایی که میکرده در اصل مادرش میگفت او فقط بلندگو او بوده آرش به مادرش میگه دیگه نمیشناسمت و ساک لباس هایش را برمی دارد و از خونه بیردن میزند.

آرش به سمت خونه رستا می رود اما آوا جلویش را میگیرد و میگه الان موقعش نیست آرش میگه چرا؟ آوا در جواب میگه ماجرای تو و رابی یک طرف داستان بود وقتی نبودی برای رستا خواستگار اومده و حرف هاییم زده شده من باید اول با رستا صحبت کنم مطمئنم رستا هم مثل تو بهترین تصمیم را میگیرد و ارش بهش میگه کی بهم خبر میدی آوا میگه فردا ساعت ۱۰ شب زنگ بزن، وقتی ارش میره آوا سوار ماشین نکیسا می شود و میفهمیم که انها دستشان تو یه کاسه است. آوا از انجایی که عاشق آرش است این ماجرارو درست کرده تا به عشقش برسد و از طرفی نکیسا هم به عشقش یعنی رستا برسد و به نکیسا میگه که از رستا بخواد تا همه چیزو هرچه زودتر علنی کند.

آوا بعد از تنها شدنش به دوران کودکیش فکر میکند که خودش را باعث مرگ پدرش میداند، آن دوران وقتی که خانوادگی برای پیکنیک کنار سد رفته بودن، توپ آوا به کنار پرتگاه میافتد که از پدرش میخواد توپو برایش بیاورد هرچه انها میگویند که تو راه برگشت یه نوعشو برات میخریم آوا اصرار میکند که همون توپشو میخواد که وقتی میره توپو برداره تو سد میافتد و غرق می شود از طرفی افسرده میشود چون فکر میکند که مادرش او را باعث و بانی مرگ شوهرش میداند.

سریال دل قسمت ۲۸

 

همچنین بخوانید:

 

سریال دل چه زمانی از شبکه نمایش خانگی پخش می شود؟

[تعداد: ۲۰   میانگین: ۴.۳/۵]
برچسب ها

نوشته های مشابه

۱۰ دیدگاه

 1. کلا هدف سریال نشان دادن آرایش خانومها حتی در مواقعی که خیلی مثلا ناراحت هستن . و زندگی به قول معروف لاکچری .. و عشقهای مثلثی مزخرف. و اینکه اشکال نداره یک زن شوهر دار یا یک مرد زن دار با کسی دیگه ای در ارتباط باشه . متاااآسفم

 2. ممنون بابت به تصویر کشیدن واقعیت های جامعه ودرد های خیلی از زنان جامعه که سکوت اختیار کردند وتا ابد زجر میکشند واز ترس ابرو ترجیح میدن که این درد رو تحمل کنن، سپاس از کار گردان وتهیه کننده وبازیگران خوب وتمامی دست اندرکاران این سریال 🌹♥️

 3. واقعا برای کارگردان و نویسنده این سریال متاسفم که اصلا به سلیقه مردم اهمیت نمیدهند و با افکار بد خود در حال ساخت فیلم هستند بسیار این سریال ضعیف و بدون محتوا میباشد

 4. سریال قشنگی اما مث هرفیلم دیگه ای نقطه ضعف های بزرگی داره …. مثلا چطور امکان داره پسری ک توی یه خونواده بزرگ شده با جون و دل براش مایه گذاشتن نمک اونارو اینشکلی خورده باشه ، خودشو راضی کرده باشه ک چنین صدمه جبران ناپذیری بزنه؟؟
  انگار این سریال دوفصل و۲۸ قسمت نیست و همچنان ادامه داره درسته؟؟؟ بخاطر افزایش مخاطب ها اطلاعات غلط داده شده…. چن مخاطب بدونه سریال داره تموم میشه قسمت هارو دانلود میکنه و یکجا باهم میبینه

 5. به شدت فیلم مزخرفیه
  اگه میخواسیم از اینا ببینیم فیلم ترکی میدیدیم
  یه فیلم درست کنین توش یه جیزی بفهمونن
  نه عشق و عاشقی و مسخره بازی

 6. سلام من متاسفم برای آقای منوچهری و همچنین بازیگران این سریال مضخرف که جز مسخره بازی و نشان دادن زندگی های لاکچری که شاید درصد کمی از مردم این زندگی ها را دارند این سریال چیزی برای گفتن نداره و بدتر از سریال های ترکی هست یک مثلث عشقی و بی معنی و کشش دادن های الکی با بازی های ضعیف که اصلا نمیشه باهاشون ارتباط گرفت

 7. با سلام ، ضمن خسته نباشی به دست اندرکاران سریال دل ، جا دارد از آقایان نویسنده سپاسگزار باشیم بخاطر نگاه دقیق به بستر روحی و آسیب‌های جدی که بر اثر ناهنجاریهای تربیتی گریبانگیر فرزندان بد سرپرست می‌شود ،و اثرات سوء آن در تمام مراحل زندگی آنان مشاهده می‌شود…. ممنون از دست اندر کاران که نگاه کلیشه آیی و غیر واقعی به آین سوژه نشده است ……عاقبت گرگ زاده ، گرگ شود گرچه با آدمیزاد بنشیند 👌🙏

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن