چهره هاسلبریتی ایرانی

ماجرای بیماری خواهر آریا عظیمی نژاد داور عصر جدید چه بود ؟

در این مطلب از ماجرای بیماری خواهر آریا عظیمی نژاد نوشته ایم.  آریا عظیمی نژاد داور برنامه عصر جدید ، آهنگساز و استادی به تمام معنا در حوزه موسیقی است . او یکی از داوران کم حاشیه عصر جدید است که سعی می کند در این برنامه عادلانه قضاوت کند و حق کسی را ضایع نکند .

ماجرای بیماری خواهر آریا عظیمی نژاد
ماجرای بیماری خواهر آریا عظیمی نژاد

 

حضور آریا عظیمی نژاد در عصر جدید موجب شهرت فراوان او در میان مردم شد. اما شاید مردم با تماشای ظاهر شیک و چهره بشاش یک هنرمند تصورش را هم نکنند که شاید او نیز در زندگی اش اتفاقات تلخ و ناگواری را تجربه کرده است .

آریا عظیمی نژاد استاد موسیقی عصر جدید، با گفتن جمله ای موجب حلقه زدن اشک در چشمان مخاطبان عصر جدید شد.

گروه تاتر آفتاب که اعضایش از میان بچه های معلول گلچین شده بود در عصر جدید شگفتی آفرین بودند و در پایان احساسات آریا عظیمی نژاد را برانگیختند. تاتر آفتاب ،هنر روح زیبای بچه های معلول را به تصویر کشید و تلاش آن ها  امید و انگیزه ای بزرگ برای تمام معلولان جسمانی در سراسر دنیاست.

آریا عظیمی نژاد داور برنامه عصر جدید پس از پایان اجرای بچه ها با چشمانی اشک آلود و صدایی همراه بغض گفت که من خواهری با همین شرایط دارم …. و این مورد موجب برانگیخته شدن احساسات تماشاگران عصر جدید شد.

آریا عظیمی نژاد سپس به پشت صحنه عصر جدید رفت و با بچه های هنرمند گروه تاتر آفتاب گپ کوتاهی زد. زیبا ترین لحظه عصر جدید امشب ، احساسات غم انگیز اما با محبت آریا عظیمی نژاد نسبت به خواهرش بود.

[تعداد: ۱۳   میانگین: ۳/۵]
برچسب ها

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن