سینماسینمای ایران

اسامی بازیگران فیلم قاتل و وحشی + خلاصه داستان و زمان اکران

اسامی بازیگران فیلم قاتل و وحشی به همراه خلاصه داستان و زمان اکران همچنین نکات خواندنی درباره این فیلم ساخته حمید نعمت الله را اینجا بخوانید. فیلم قاتل و وحشی ششمین ساخته حمید نعمت الله کارگردان سینما و تلویزیون است. فیلم تازه حمید نعمت‌الله در ژانر جنایی ساخته می‌شود و فیلمی متفاوت در کارنامه این کارگردان است. «قاتل و وحشی» بعد از طی مرحله بازنویسی فیلمنامه، در حال تصویربرداری است.

«قاتل و وحشی» سومین همکاری حمید نعمت‌الله با لیلا حاتمی بعد از دو فیلم موفق «بی‌پولی» و «رگ خواب» است و امین حیایی، ستاره اسکندری و شهرام حقیقت‌دوست دیگر بازیگران این فیلم هستند.

لیلا حاتمی، شهرام حقیقت‌دوست، امین حیایی، ستاره اسکندری، عزت‌الله رمضانی‌فر، سام نوری، یاسمین معینی از بازیگران فیلم هستند.

“قاتل و وحشی” در ژانر جنایی ساخته شده و امین حیایی، لیلا حاتمی، شهرام حقیقت‌دوست، ستاره اسکندری، عزت‌الله رمضانی‌فر، سام نوری و… از جمله بازیگران آن هستند.

این فیلم فرم حضور در جشنواره سی‌وهشتم فیلم فجر را نیز پر کرده بود و بیش از ۷۰درصد فیلمبرداری آن انجام شده و تدوین همزمان آن توسط هایده صفی‌یاری در حال انجام بود که به دلیل مشکلات سرمایه گذار جدید متوقف شد.

بازیگران فیلم قاتل و وحشی
بازیگران فیلم قاتل و وحشی

آخرین خبر درباره مشکلات ساخت فیلم

حمید نعمت‌الله وقتی تلاش می‌کرد فیلم سینمایی قاتل وحشی آخرین ساخته خود را به سی و هشتمین جشنواره فیلم فجر برساند کمتر کسی فکرش را هم می‌کرد که چهار ماه بعد از پایان برگزاری جشنواره هنوز فیلمبرداری این فیلم تمام نشده باشد.

در واقع ماجرای قاتل وحشی از آنجا شروع شد که محمدصادق رنجکشان سرمایه‌گذاری این فیلم به دلایلی از تولید قاتل وحشی کنار رفت تا عباس نادران به عنوان سرمایه‌گذار و تهیه کننده جدید وارد پروژه شود.

اما حالا بعد از گذشت چهار ماه برگشت خوردن تمام چک‌های نادران که تهیه‌کنندگی فیلم سینمایی قاتل وحشی را برعهده گرفته بود، باعث توقف و تعلیق این پروژه شد، به طوری که همچنان این فیلم‌ در وضعیت بلاتکلیف به سر می‌برد.

آخرین شنیده‌ها نیز حکایت از آن دارد که طی نامه‌ای در تاریخ ۳۰ فروردین ماه سال ۱۳۹۹ از طرف معاون نظارت و ارزشیابی سازمان سینمایی پروژه سینمایی قاتل وحشی تا تعیین تکلیف مالی توقیف خواهد بود.

نادران بعد از انصراف محمدصادق رنجکشان از سرمایه‌گذاری در فیلم سینمایی قاتل وحشی وارد این پروژه شده و حتی امتیاز تهیه‌کنندگی آن را هم برعهده گرفت اما هیچ یک از چک‌های این تهیه‌کننده تازه کار نقد نشده است.

طبق بررسی‌ها ما هنوز بازیگران‌ و عوامل پشت دوربین این فیلم هم دستمزد خود را به طور کامل دریافت نکردند و جز طلبکاران نادران به حساب می‌آیند.

 

[تعداد: ۰   میانگین: ۰/۵]

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن