دانلود سریال سال های دور از خانه ( شاهگوش )

برخورد وحشیانه زن صیغه‌ای با پسر جوان

در این پست از مجله اینترنتی کولاک مطلبی در مورد

برخورد وحشیانه زن صیغه‌ای با پسر جوان

ارائه شده است ، در صورتی که محتوای این پست مورد توجه تان واقع شده است، می توانید برای مشاهده مطالب بیشتر در این موضوع به دسته بندی

حوادث

مجله اینترنتی کولاک مراجعه کنید .

پدر حمید در حالی برای پسرش دنبال همسر می گشت که حمید با زنی که ۲۲ سال با او اختلاف سنی داشت صیغه کرده بود.

چگونه راز حمید با زن صیغه‌ای افشا شد؟

امیر، ۵۵ ساله در مقابل بازپرس قرار گرفت و گفت: تنها پسرم به نام حمید را که ۲۳ سال دارد نزد خودم در مغازه قصابی به من کمک می کند. در همین روزها بود که یکی از دوستان قدیمی ام به همراه دختری زیبا و محجبه وارد مغازه ام شد. از دیدن او خیلی خوشحال شده بودم چرا که انسانی شریف و بامعرفت بود. وقتی دخترش را به من معرفی کرد دیگر تأمل را جایز ندانستم و به نوعی دخترش را برای پسرم خواستگاری کردم.

 

وی ادامه داد: او اجازه خواست تا رفت و آمد بیشتری پس از سال ها دوری با هم داشته باشیم. هنوز یک هفته از این ماجرا نگذشته بود که دوستم با چهره برافروخته و ناراحت وارد مغازه ام شد و پس از سرزنش های مکرر که هیچ وقت انتظارش را نداشتم گفت: مگر من چه بدی در حق تو کرده بودم که این گونه قصد داشتی با آبروی من بازی کنی؟ وقتی تعجب مرا دید ادامه داد: یعنی تو نمی دانستی که پسرت از یک سال قبل با زنی ۴۵ ساله ازدواج کرده است و با او زندگی می کند.

چند بار پسرت را با لگد از خانه بیرون انداختم

امیر بیان کرد: با شنیدن این حرف ها حیرت زده فقط به او نگاه می کردم و چیزی از سخنانش نمی فهمیدم. در همین حال دوست قدیمیم آدرس و شماره تلفن آن زن را روی میز کارم گذاشت و با دلخوری از مغازه بیرون رفت. لحظاتی بعد به همان آدرس رفتم. پسرم با زنی ازدواج کرده بود که دخترهایش دانشجو بودند. او وقتی فهمید من پدر همسرش هستم با تمسخر گفت: تا به حال چند بار پسرت را با لگد از خانه بیرون انداختم، اما نمی دانم از جان من چه می خواهد که برایم ایجاد مزاحمت می کند تا مدت عقد موقت را تمدید کنم حالا از این زن به اتهام فریب پسرم شکایت دارم.

این پست توسط بخش حوادث مجله کولاک گردآوری شده است , امیدواریم از مطالعه مطلب

برخورد وحشیانه زن صیغه‌ای با پسر جوان

استفاده کافی برده باشید، از شما دعوت می شود از مطالب مرتبط با این پست دیدن فرمایید .

مطالب مرتبط

مطالب جذاب از سراسر وب

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

طراحی سایت
طراحی سایتسئوسرویس و تعمیر کولر گازیاجاره ویلا - فروش ویلا - ویلا شمال