کلیپ داغ

شکایت خانواده داماد کرونایی بیهوش که حریرچی و مهرناز اسدی بالای سرش حرف می زدند + ویدیو

شکایت خانواده داماد کرونایی بیهوش که حریرچی و مهرناز اسدی بالای سرش حرف می زدند به همراه ویدیو صحبت های برادر بیمار مدهوش در همین مطلب. چندی قبل ایرج حریرچی و دکتر مهرناز اسدی در گزارش سیما، بالای سر یک بیمار بیهوش کرونایی ایستاده و او را به دلیل برگزاری مراسم ازدواج و ابتلا به کرونا مورد شماتت قرار دادند!

بعد از پخش این گزارش برادر این داماد در توضیحاتی اعلام کرد از حریرچی و اسدی شکایت می کند. توضیحات ‘برادر’ بیمار مدهوشی که ایرج حریرچی و مهرناز اسدی در گزارش صدا و سیما بالای سرش حرف می‌زدند:

🔹مراسم ازدواج ایشون با حضور فقط ۱۰ نفر برگزار شده بود در فضای باز و رعایت فاصله و هیچ‌کدام حتی همسرش بیمار نشدند.

🔹برادرم از حدود سه ماه پیش با علائم بیماری واسکولیت به مرکز درمانی مراجعه می‌کردند ولی تشخیص بیماری داده نشده بود. بیماری پیشرفت می‌کنه و درگیری ریوی ایجاد می‌کنه. از ۱۹ خرداد در بخش بیماران مشکوک به کرونا بستری میشن و تا ۳۰ خرداد که تست کروناشون مثبت میشه حدود ۶ بار ازشون تست گرفته میشه که پنج بارش منفی بوده و تنها تست ششم در ۳۰ خرداد مثبت اعلام میشه.

🔹 مراسم ازدواج ایشون در ۵ خرداد بوده و تا ۳۰ خرداد حدود ۲۵ روز فاصله زمانی بوده پس با توجه به دوره نهفتگی بیماری، ابتلا به کرونا هیچ ربطی به عروسی نداشته.

🔹 مراتب گله و شکایت خودم و خانواده‌ام رو از اظهارات غیرواقعی که در این گزارش عنوان شد و خصوصا از کار بسیار بی‌اخلاقانه صدا و سیما در پخش تصویر برادرم با اون وضعیت و بدون اینکه حتی صورتشون رو تار بکنم اعلام بکنم.

شکایت خانواده داماد کرونایی بیهوش
شکایت خانواده داماد کرونایی بیهوش
[تعداد: ۰   میانگین: ۰/۵]

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن