چهره هاسلبریتی خارجی

غسل تعمید فرزند پرنس هری و مگان مارکل

مجله اینترنتی کولاک، ترجمه: پرویز فغفوری

مراسم غسل تعمید آرچی هریسون مونت‌باتن ویندسور، فرزند تازه متولد شده پرنس هری و مگان مارکل، دوشس ساسکس، برگزار شد. پس از برگزاری یک مراسم کوچک و جمع و جور در کلیسای ویندسور، کاخ باکینگهام عکس‌های خانواده سلطنتی را که در این مراسم شرکت کرده بودند با رسانه‌ها به اشتراک گذاشت.

این مراسم، یک جشن مذهبی است که طی آن نوزاد واجد شرایط ورود به جامعه آنجلیکان (جامعه وابسته به کلیسای  انگلستان) می‌شود. در این عکس که توسط عکاس سلطنتی کریس آلرتن گرفته شده، مگان در حالی که به هری لبخند می‌زند، نوزادش را در بغل نگه داشته است.

پرنس هری و دوشس مگان همراه با فرزندشان در کاخ ویندسور، ۶ جولای ۲۰۱۹

در دومین عکس اغلب مهمانان حضور دارند. از جمله کامیلا (دوشس کورنوال)، پرنس چارلز، دوریا رگلند (مادر مگان)، پرنس ویلیام و کیت میدلتون (دوشس کمبریج).

براساس اطلاعیه کاخ باکینگهام، بنا به درخواست پدر و مادر نوزاد، اسامی پدرخوانده‌ها و مادرخوانده‌های نوزاد پرنس هری و مگان و یا تعداد آنها اعلام نخواهد شد. این مراسم که پس از غسل تعمید سه فرزند پرنس ویلیام وکیت میدلتون انجام شد، در سکوت کامل خبری و به دور از هیاهوی رسانه‌ها برگزار شد.

گرچه مراسم تعمید سلطنتی معمولا به صورت خصوصی برگزار می‌شود اما معمولا عکس‌هایی از آن مراسم، نوزاد و والدینش،  مهمانان دعوت شده و اگر ملکه هم حاضر باشد عکسی هم با حضور ملکه برای نشر در رسانه‌ها مخابره می‌شود. اسامی پدرخوانده و مادرخوانده نوزاد نیز معمولا برای عموم مردم اعلام می‌شود.

منبع: usatoday

برچسب ها

وبگردی

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن