چهره هاسلبریتی ایرانی

پردیس پورعابدینی بازیگر نقش مانلی (راضیه) در سریال آقازاده کیست؟ بیوگرافی پردیس پورعابدینی

پردیس پورعابدینی بازیگر نقش مانلی (راضیه) در سریال آقازاده کیست؟ بیوگرافی پردیس پورعابدینی بازیگر نقش مانلی به همراه عکس و اینستاگرام در این مطلب. سریال آقازاده به کارگردانی بهرنگ توفیقی و نویسندگی و طراحی حامد عنقا از شبکه نمایش خانگی پخش می شود. این سریال نسبت به سایر سریال‌های نمایش خانگی موضوعی متفاوت دارد و از بازیگران باتجربه و صاحب‌نام زیادی کمک گرفته است اما در میان آنها پردیس پورعابدینی که نقش راضیه یا مانلی را بازی می‌کند چهره‌ای جدید است.

پردیس پورعابدینی بازیگر نقش مانلی
پردیس پورعابدینی بازیگر نقش مانلی

حامد عنقا ۹ سال پس از طراحی و نویسندگی سریال قلب یخی به عنوان اولین سریال شبکه نمایش خانگی دوباره با عاشقانه ای خاص به این مدیوم بازمی گردد. سریال آقازاده که چهارمین همکاری او با بهرنگ توفیقی پس از سریال های «انقلاب زیبا»، «پدر» و «بر سر دوراهی» است، متفاوت از این تجربیات تلویزیونی و در فضایی خاص خواهد بود‌. اوج همکاری این دو هنرمند سریال پدر بود که ۴ بازیگر نقش اصلی آن را برعهده داشتند. مهدی سلطانی و لعیا زنگنه بازیگران باتجربه بودند و سینا مهرداد بازگیر جوان اما نه تازه‌کار این تیم بود و ریحانه پارسا نیز در این گروه چهره‌ای جدید محسوب می‌شد.

در سریال آقازاده علاوه بر همکاری دوباره عنقا و توفیقی، سه بازیگر از چهار بازیگر اصلی سریال پدر نیز حضور دارند اما خبری از ریحانه پارسا نیست. در حالی‌که با توجه به سن و سال او نقشی مناسب وی در این سریال وجود داشت.

عنقا و توفیقی ترجیح داده‌اند به جای ریحانه پارسا از چهره‌ای دیگر کمک بگیرند و این گونه است که پردیس پورعابدینی در این سریال حضور پیدا کرده و نقش مانلی یا همان راضیه را بازی می‌کند.

راضیه دختری است که از شهرستانی دیگر به تهران آمده و وارد سیستم کاری نیما با بازی امیر آقایی شده و نامش به مانلی تغییر کرده است. مانلی طعمه‌ای است که سر راه رقبا یا بدخواهان نیما قرار می‌گیرد و علیه آنها مدرک جمع می‌کند.

در این میان حامد جوانی معتقد و از سویی از نیروهای پلیسی- امنیتی است که روی پرونده نیما کار می‌کند. نیما نیز مانلی را سراغش می‌فرستد. در این میان حامد و راضیه عاشق هم می‌شوند و…. داستان تا مرگ مانلی ادامه پیدا می‌کند.

پردیس پورعابدینی با این‌که پیش از این تجربه جدی بازیگری سریال نداشته اما نشان داده در این حرفه توانا است. از سویی این اتفاق توانایی توفیقی را نیز در همکاری با چهره‌های تازه‌کار نشان می‌دهد.

درباره این‌که چرا ریحانه پارسا در سریال آقازاده حضور ندارد تاکنون اظهارنظری نشده است اما به نظر می‌رسد راه او و تیم عنقا- توفیقی از هم جدا شده است و شاید به همین دلیل است که فصل دوم سریال پدر نیز تاکنون ساخته نشده و خبری از آن نیست.

[تعداد: ۳   میانگین: ۳.۷/۵]
برچسب ها

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن