مطالب جذاب از سراسر وب :

دانلود سریال ممنوعه

علت درگیری و کتک کاری سعید عبدولی و ایمان انصاری در مسابقات کشتی چه بود؟

در این پست از مجله اینترنتی کولاک مطلبی در مورد علت درگیری و کتک کاری سعید عبدولی و ایمان انصاری در مسابقات کشتی چه بود؟ ارائه شده است ، در صورتی که محتوای این پست مورد توجه تان واقع شده است، می توانید برای مشاهده مطالب بیشتر در این موضوع به دسته بندی ورزشی مجله ...

در این پست از مجله اینترنتی کولاک مطلبی در مورد

علت درگیری و کتک کاری سعید عبدولی و ایمان انصاری در مسابقات کشتی چه بود؟

ارائه شده است ، در صورتی که محتوای این پست مورد توجه تان واقع شده است، می توانید برای مشاهده مطالب بیشتر در این موضوع به دسته بندی

ورزشی

مجله اینترنتی کولاک مراجعه کنید .

مرحله نهایی انتخابی تیم‌های ملی کشتی از صبح دیروز در سالن شهدای هفتم تیر تهران با حضور تمام مدعیان آغاز شده و به مدت سه روز تا جمعه ادامه خواهد داشت.

در جریان دیدار دور دوم وزن ۸۷ کیلوگرم کشتی فرنگی سعید عبدولی و ایمان انصاری به مصاف یکدیگر رفتند. در ابتدای مسابقه داوران عبد ولی را به علت خطای ورزشی و ضربه زدن به صورت حریفش دو امتیاز جریمه کردند که این موضوع با اعتراض این کشتی‌گیر همراه بود و جرقه‌ اتفاقات بعدی زده شد. درگیری‌های دو کشتی‌گیر همین طور ادامه داشت که در نهایت به زدوخورد شدیدی انجامید و دو کشتی‌گیر درگیری شدید در میانه تشک با همدیگر پیدا کردند به طوری که زدوخورد به تشک کناری هم کشیده و  باعث مختل شدن آن مسابقه شد.

این موضوع با دخالت داوران و مأموران امنیتی همراه بود و اجازه درگیری بیشتر را به این دو نفر ندادند اما با رأی کمیته داوران هر دو کشتی‌گیر از دیسکالیته و از ادامه مسابقات خارج شدند.

عبدولی همین طور که به این رأی اعتراض داشت و مشغول خروج از تشک بود بار دیگر با حریفش گلاویز شد و درگیری دو کشتی‌گیر بالا گرفت، به طوری که مأموران زیادی برای جلوگیری از حوادث بیشتر وارد ماجرا شدند.

در خصوص این درگیری ایمان انصاری اظهار کرد: «زمانی که به رختکن وارد شدم برادران عبدولی و دو سه نفر دیگر به من حمله کردند و با مشت و لگد به جانم افتادند. ضرباتی را با مشت به صورتم زدند که باعث شد صورتم متورم شود. در کشتی هم که عبدولی با سر به بینی ام زد و باعث شد بینی‌ام بشکند. هم دیسکالیفه شدم و هم کتک خوردم.»

البته انصاری نیز در جریان مبارزه به سمت عبدولی حمله کرد و هر دو طرف در این درگیری مقصر بودند اما این درگیری به سالن رختکن و حتی خیابان نیز کشیده شد. برادران انصاری کشتی گیر تهرانی به همراه دوستان او بیرون از سالن منتظر برادران عبدولی بودند و با داد و فریاد به این موضوع معترض بودند که چرا انصاری را در رختکن کتک زده اند. در نهایت با صحبت‌های مسئولان فدراسیون با دو کشتی گیر و دخالت نیروی انتظامی موضوع ختم بخیر شد و انصاری دوستانش را از اطراف سالن هفتم تیر پراکنده کرد.

به دلیل اتفاقات رخ داده پیش بینی می‌شود هر ۲ کشتی گیر با محرومیت سنگین از سوی کمیته انضباطی فدراسیون مواجه شوند.

این پست توسط بخش ورزشی مجله کولاک گردآوری شده است , امیدواریم از مطالعه مطلب

علت درگیری و کتک کاری سعید عبدولی و ایمان انصاری در مسابقات کشتی چه بود؟

استفاده کافی برده باشید، از شما دعوت می شود از مطالب مرتبط با این پست دیدن فرمایید .

مطالب مرتبط

 

 

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

طراحی سایت
طراحی سایتسئوسرویس و تعمیر کولر گازیاجاره ویلا - فروش ویلا - ویلا شمال