گوناگون

آدرس و شماره تلفن آموزشگاه و دفتر استندآپ کمدی امیر کربلایی زاده

مجله اینترنتی کولاک: بسیاری از علاقه مندان به آموزش و اجرای نمایش های طنز، در پی آدرس و شماره تلفن آموزشگاه و دفتر استندآپ کمدی امیر کربلایی زاده هستند. امیر کربلایی زاده بازیگر تئاتر و تلویزیون با اجرای استندآپ کمدی در خندوانه تبدیل به چهره شد.

 

کربلایی زاده در مصاحبه ای با بکی از خبرگزاری ها از را اندازی نخستین دفتر استندآپ کمدی در ایران خبر داده است:

 «علاقه عجیبی به استندآپ کمدی دارم و احساس می‌کنم نخستین کسی هم هستم که استندآپ کمدی مستقل را در ایران کار کرده است و برای اولین بار توانسته نیروهایی تربیت کند.

بنابراین تمام تلاشم این است که دانش آموختگانی با اطلاعات کامل و کافی برای استندآپ کمدی ایران تربیت کنم، به همین جهت دفتر تحقیق، پژوهش و تولید استندآپ کمدی را راه اندازی کردم که در این دفتر کمدین‌های برجسته‌ای تربیت می‌شوند که علم استندآپ را خواهند داشت.»

کربلایی زاده با اشاره به اینکه استندآپ همه در دنیا یک هنر و جزء شاخه‌های نمایشی ثبت شده است، گفت:

«این هنر در دنیا دانشکده، صنف و سندیکا دارد. من هم سعی می‌کنم در ایران آن را ابتر نگذارم که دچار افراط و تفریط نشود و سرنوشتش مانند شاخه‌هایی از جمله پیش پرده‌خوانی شود که عاقب سر از مجالس و عروسی‌ها درآورد و حذف شد.

همچنین یک کتاب هم در دست نگارش دارم که اولین کتاب تألیفی ایرانی در زمینه استندآپ می‌شود. ما فقط تا به حال در این زمینه دو کتاب ترجمه در ایران داشتیم. عنوان کتاب من هم «واس خندیش» خواهد بود که ریشه ایرانی دارد و به معنای «وایسا بخند بیاندیش» است که شعار ما هم هست.»

[تعداد: ۰   میانگین: ۰/۵]

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن