گوناگون

آرایشگر مهربان با این کارش هزاران لایک گرفت

مجله اینترنتی کولاک :دختری که مدتی بود موهای سرش دچار شپش شده بود و چاره ای جز کوتاه کردن آنها نداشت توسط یک آرایشگر مهربان از شر شپش های سرش خلاصی یافت.

 

مدتی پیش عکسی چندش آور از موهای پر شپش دختر نوجوان در شبکه های اجتماعی منتشر شده بود ، دختری که هیچ آرایشگری حاضر به کمک برای رفع این مشکل نبود و تنها تراشیدن موهایش را قبول می کردند اما آرایشگر جوانی تصمیم گرفت تا با تلاش جدی به او کمک کند.

بر اساس اطلاعات به دست آمده، دختر ۱۶ ساله پناهجو با چهره ای ناراحت وارد سالن آرایشگاه شد و از کاپری واترلوو درخواست کرد تا موهای او را کاملا کوتاه کند در حدی که هیچ اثری از شپش های آزاردهنده موهایش باقی نماند ، اوهم مسئول کوتاهی سالن زیبایی خود را صدا زد تا بیاید.

کایلی اولسون آرایشگر ۲۰ ساله به جای آن که به درخواست مشتری خود ابزار تراشیدن مو را از قفسه بردارد تصمیم گرفت تا هرچند مشکل اما موها را کامل از شپش پاک کند.

۱۳ ساعت تمام در طول ۲ روز تلاش سخت رکوردی بود که این آرایشگر جوان برای کمک به مشتری خود به کار گرفت.

اولسون قبل از هرکاری از وضعیت نامناسب موهای مشتری عکس گرفت تا با عکسی که در آخر قرار بود بگیرد مقایسه کند. ساعتها کار سخت و دشوار و درنهایت از بین رفتن تمامی شپش ها که برای دختری که تصمیم داشت تمام موهایش را بتراشد باورکردنی نبود.

آرایشگر جوان با انتشار تصویر موهای درمان شده دختر ۱۶ ساله در در فیس بوک پیام های بسیاری برای تشویق و تشکر دریافت کرد که با ۷۵٫۰۰۰ لایک همراه بود./رکنا

 

[تعداد: ۰   میانگین: ۰/۵]

وبگردی

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن