تلویزیون

آیا برنامه دورهمی این هفته پخش می شود ؟ برنامه دورهمی ۱۴، ۱۵ و ۱۶ خرداد ماه

آیا برنامه دورهمی این هفته پخش می شود ؟ توضیحاتی درباره برنامه پخش دورهمی در روزهای ۱۴، ۱۵ و ۱۶ خرداد ماه همچنین اطلاعات تکمیلی در اینجا. به رغم اینکه مناسبت‌های تقویم نشان از این داشت که ممکن است برنامه دورهمی در روزهای پایانی هفته روی آنتن نرود اما شنیده می‌شود این برنامه تنها در روز چهارشنبه چهاردهم خرداد ماه همزمان با ارتحال امام (ره)، پخش نمی‌شود و در روزهای پنجشنبه و جمعه برنامه دورهمی با دو مهمان ویژه که به زودی اطلاع رسانی خواهیم کرد روی آنتن می‌رود.

دورهمی این هفته پخش می شود
دورهمی این هفته پخش می شود

مهران مدیری چندی قبل در پستی اینستاگرامی از ایده ای جدید در این برنامه با دکورهای متفاوت نوشت. این نشان می دهد دورهمی هنوز ادامه دارد و با فرمول های تازه قصد دارد تا مخاطب خود را همچنان حفظ کرده و راضی نگه دارد.

برنامه دورهمی به تهیه کنندگی سید مصطفی احمدی در شب های رمضان روی آنتن شبکه نسیم می رود. این برنامه ساعت ۲۳ پخش می شود. همچنین تکرار برنامه دورهمی، روز بعد در ساعت های ۶ صبح، ۱۱ ظهر و همچنین ۱۷ بعدازظهر پخش خواهد شد.

آنچه فصل چهارم برنامه دورهمی را با فصل های قبل متفاوت کرده این است که در این فصل از برنامه، آیتم های نمایشی دیده نمی شود و به جای آن گفتگوی مهمان، اجرای آهنگ و پلاتوها و همچنین مسابقه بین تماشاچیان بیشتر شده است.

دورهمی با اجرای مهران مدیری به عنوان یکی از پرمخاطب‌ ترین برنامه‌ های تلویزیون طی چند سال اخیر شناخته شده است. تاکنون سه فصل از این برنامه از شبکه نسیم پخش شده است. در این برنامه تلویزیونی، در هر قسمت ۴۰۰ نفر از مخاطبان که طی یک فراخوان برای حضور در برنامه ثبت نام می‌ کنند، به تماشای ضبط برنامه دورهمی می‌ نشینند. در حقیقت می توان گفت این برنامه تلویزیونی به مانند تئاتری است که در هر قسمت، مخاطبانی را به عنوان تماشاگر پذیرا است.

[تعداد: ۰   میانگین: ۰/۵]
برچسب ها

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن