چهره هاسلبریتی خارجی

بیوگرافی کامل ابرو شاهین + بازیگر نقش ریان شاد اوغلو در سریال ترکی تردید / بی وفا

در این مطلب از بیوگرافی کامل ابرو شاهین نوشته ایم. ابرو شاهین در سریال ترکی تردید بی وفا (hercai) در نقش ریان شاد اوغلو ایفای نقش می کند. ابرو شاهین بازیگر نقش ریان شاداوغلو در سریال ترکی بی وفا در هجدهم می سال ۱۹۹۴ در استانبول متولد شد.

بیوگرافی کامل ابرو شاهین
بیوگرافی کامل ابرو شاهین

قد: ۱۶۶ سانتی متر

وزن: ۵۴ کیلوگرم

رنگ چشم : قهوه ای

تحصیلات : کارشناسی علوم ورزشی از دانشگاه استانبول.

ابرو شاهین پس از اتمام تحصیلاتش در رشته  علوم ورزشی دیپلم بازیگری گرفته و اولین کار هنری خود را در سال ۲۰۱۶ بافیلم  “پول خون” شروع کرد سپس در فیلم های ” بابام ” و ” جنگجو ” نقش گرفت و نهایتا با جان بخشیدن به نقش بورجو در سریال عروس استانبول و بازی در نقش خلبان  در سریال سیب ممنوعه به شهرت رسید، و در حال حاضر در نقش ریان شاداوغلو یکی از نوه های خاندانبزرگ شاداوغلو ، در کنار آکین آکینوز نقش های اصلی سریال هرجایی ( بی وفا ) را بازی می کند.

تا کنون مجرد است و به ازدواج فکر نکرده ولی در گذشته مدتی با تولگا ساریتاش (هنر پیشه) رابطه داشت که سرانجام از هم جدا شدند. وی اکنون با هم بازی خود اکین آکینوزو در سریال بی وفا (تردید) وارد رابطه شده است.

علاقه شدید به ورزش

این بازیگر جوان از همان سنین کودکی به ورزش علاقه مند بوده است، از سن ۸ سالگی به اسب سواری علاقه مند شده و اکنون بصورت حرفه ای به آن مشغول است. ابرو شاهین در دوران دانشگاه به صورت تک نفره مربی ورزش بود و همچنین در یکی از روزنامه های ورزشی مشغول به کار بوده و دستیار فردی مهم در حرفه ورزش بوده است

وی همچنین در دو ماراتن حضور یافته است. با توجه به گفته های وی ورزش با زندگی اش پیوند خورده است. او هر روز صبح بیدار می‌شود که ورزش کند و می‌گوید که اگر وقت نکنم به باشگاه بروم در خانه ورزش می کنم.

حرفه مدلینگ

ابرو شاهین بخاطر صورت زیبا و بدن خوش فرم و آماده اش در سال ۲۰۱۵ در بسیار از برند های مشهور و معروف کار تبلیغاتی انجام می داد و در همه رسانه ها از او حرف می زدند.

عکس های ابرو شاهین


⇐ برای دیدن مطالب بیشتر به لینک بیوگرافی بازیگران ترکیه مراجعه کنید.

[تعداد: ۰   میانگین: ۰/۵]
برچسب ها

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن