سینماسینمای جهان

اسامی بازیگران فیلم کنستانتین ۲ + خلاصه داستان و زمان اکران

اسامی بازیگران فیلم کنستانتین ۲ به همراه خلاصه داستان و زمان اکران همچنین معرفی کامل قسمت دوم فیلم کنستانتین با حضور کیانو ریوز در همین مطلب. خبر ساخت فیلم پرطرفدار «کنستانتین» می‌تواند یکی از جمله اخبار جذاب سینمای جهان در دوران شیوع بیماری کرونا باشد، فیلمی که در نسخه اول به خوبی توانست مخاطبان فراوانی را برای خود جذب کند و حال می‌خواهد خاطره خوب نسخه اول را بار دیگر تکرار نماید.

بازیگران فیلم کنستانتین ۲
بازیگران فیلم کنستانتین ۲

شاید یکی از خوشحال کننده ترین اخبار سینمای جهان پس از ماه‌ها تعطیلی و توقف چرخه اکران مربوط به اخبار ساخت آثار سینمایی باشد، ساخت و یا اکران آثاری همچون «جیمز باند»، «تنت»، «تاپ گان» و «بلک ویدو» از جمله اخباری است که سینمادوستان را به آینده این هنر امیدوار نگه می‌دارد.

حال خبر ساخت فیلم پرطرفدار «کنستانتین» می‌تواند یکی از جمله اخبار جذاب سینمای جهان در دوران شیوع بیماری کرونا باشد، فیلمی که در نسخه اول به خوبی توانست مخاطبان فراوانی را برای خود جذب کند و حال می‌خواهد خاطره خوب نسخه اول را بار دیگر تکرار نماید.

بدون شک ساخت نسخه دوم فیلم سینمایی «کنستانتین» بدون حضور کیانو ریوز بازیگر نقش اول این فیلم غیرممکن است، ریوز توانست با ایفای نقش یکی از به یادماندنی‌ترین کاراکترهای سینمایی را در ژانر هیجان انگیز و وحشت به وجود بیاورد.

براساس آخرین اخبار نسخه دوم کنستانتین به تهیه کنندگی «جی جی ابرامز» تهیه کننده و کارگردان مطرح هالیوودی رقم خواهد خورد و سازندگان این پروژه اعلام کردند که در صورت تایید نهایی «کیانو ریوز» به زودی این پروژه سینمایی رقم خواهد خورد.

جان کنستانتین یک کارآگاه مرموز جن‌گیر است. در پی کشف خودکشی ایزابلا دودسون، خواهر دوقلوی او به کنستانتین پناه می‌برد و در نتیجه می‌فهمد که مأمون برای ورود به دنیا احتیاج به خون خدا دارد و این خون را می‌تواند از روی لکه‌های خون روی نیزه سرنوشت (همان نیزه‌ای که عیسی را به قتل رساند) به دست بیاورد.

اما باید مأمون درون بدن خواهر دوقلو حلول کند و با نیزه سرنوشت کشته شود تا بتواند جسم یابد. اما کنستانتین خودکشی می‌کند تا خود لوسیفر به دنبال او بیاید تا بفهمد پسرش از او جلو زده‌است و از لوسیفر می‌خواهد تا در مقابل از مرگ خواهر دوقلو جلوگیری کند و در این صورت از یکی از تبصره‌های خداوند یعنی قربانی استفاده می‌کند و می‌تواند به بهشت برود.

اما لوسیفر ناراحت از این کار فقط نیکوتین بدن او را که موجب سرطان ریه او شده‌است از او می‌گیرد به امید روزی که گناهانش موجب به جهنم رفتن او شود.

[تعداد: ۰   میانگین: ۰/۵]

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن