چهره هاسلبریتی خارجی

افشاگری درباره رفتار بد الن دی جنرس در پشت صحنه برنامه الن شو و احتمال تعطیلی برنامه

افشاگری درباره رفتار بد الن دی جنرس در پشت صحنه برنامه الن شو و احتمال تعطیلی برنامه به همراه صحبت های عوامل برنامه بر ضد دی جنرس و رفتار زشتش. ماه گذشته ۱۰ نفر از کارکنان سابق و یکی‌ از کارکنان کنونی برنامه الن از جو سمی و بسیار بد پشت صحنه و سختی کار کردن در جو‌ بد این برنامه گفتند و همین باعث به وجود آمدن جنجالهایی درباره شخص الن و اتفاقات پشت صحنه این برنامه شد

رفتار بد الن دی جنرس در پشت صحنه برنامه الن شو
رفتار بد الن دی جنرس در پشت صحنه برنامه الن شو


الن روز گذشته در نامه ای سرگشاده از کارکنانش عذرخواهی کرد و گفت خیلی ناراحت است که اصلا از این اتفاقات خبر نداشته و نمیدانسته که بعضی از کارکنانش در پشت صحنه با افراد دیگر چنین رفتار بدی دارند و در حال تحقیق برای پایان دادن به این وضعیت است.

بعد از عذرخواهی و صحبتهای الن یکی از کارکنان این برنامه به صورت ناشناس در این مورد صحبت کرده و گفت “حتی یک لحظه چیزهایی که او در این عذرخواهی گفت را باور نکنید‌. او‌ این محیط سمی را تشکیل داد و بعد هم خودش اون را مدتها ادامه داد و اگر هم کسی از کارکنان قصد شکایت یا گلایه از شرایط موجود را داشت فورا اخراج می شد.

او داره گناه را میندازه روی دوش تهیه کنندگان برنامه اش اما او خودش از همه بدتره و این واقعا ظالمانه است که وانمود میکنه از شنیدن این اتفاقات شوکه شده ، ماهی از سرش شروع به گندیدن میکنه و الن سر این برنامه است”


این فرد همچنین در مورد الن گفت “او اصلا دوست نداره روزها سرکار بیاد همیشه بد اخلاقه و نمیتونه با مردم خوب رفتار کنه و تنها چیزی که باعث شده ادامه بده پول بوده ، ما سالهاست داریم با اخلاق گندش کنار میایم او اصلا بی گناه نیست و آدم خوبی نیست و این برنامه اصلا پر از شادی نیست!”

گفته شده بعد از این اتفاقات الن دیجرنس به تهیه کنندگان برنامه اش گفته قصد پایان برنامه را دارد ، منبعی از داخل این برنامه گفت “الن دیگه نمیتونه ادامه بده و تنها راهی که فکر میکنه میبتونه برند شخیص را از این وضعیت نجات بده اینه که برنامه را تعطیل کنه. حقیقت اینه که او میدونست چه اتفاقی داره میفته ، این برنامه اونه ، او نمیتونه توی روز روشن افراد دیگه را به خاطر این اتفاقات سرزنش کنه در حالی که خودش فرد اصلی برای سرزنش کردنه.

الن دی‌جنرس (Ellen DeGeneres) ‏ ۲۶ ژانویه ۱۹۵۸ در لوئیزیانا به دنیا آمده است. وی کمدین، نویسنده، بازیگر و مجری تلویزیون آمریکایی است. او از ۱۹۹۴ تا ۱۹۹۸ ستارهٔ سریال کمدی موقعیت الن بود و از سال ۲۰۰۳ تهیه‌کنندگی و مجری‌گری برنامهٔ تاک شوی الن دی‌جنرس شو را به عهده دارد.

[تعداد: ۰   میانگین: ۰/۵]

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن