تلویزیون

انتخاب و معرفی چهره مردمی سال ۹۸ مهمان برنامه تحویل سال علی ضیا + عکس

معرفی چهره مردمی سال ۹۸ به مانند سال قبل در برنامه ویژه ای با اجرای علی ضیا انجام شد. قرار است بعد از انتخاب و معرفی این چهره ها در برنامه تحویل سال ۹۹ مهمان علی ضیا باشند.

چهره مردمی سال 98
چهره مردمی سال ۹۸

این  برنامهبا حضور مدیران سازمان صداوسیما، رییس حوزه هنری، امام جمعه موقت تهران، معاون مطبوعاتی وزیر ارشاد، رییس حوزه هنری و رییس شورای شهر تهران، داوران این دوره و اهالی رسانه برگزار شد و طی مراسمی «چهره های مردمی سال ۹۸» معرفی شدند.

در ابتدای مراسم مرتضی حیدری مجری برنامه گفت: در سال‌های گذشته برخی برنامه‌ها به صورت پراکنده به قهرمانان و چهره مردمی پرداخته می‌شد اما برنامه فرمول یک با تمرکز به این موضوع پرداخته است و اکنون برای دومین سال این مراسم برگزار می‌شود.

سپس مجید زین‌العابدین مدیر شبکه یک سیما بیان کرد: سال گذشته توفیق یافتیم تا انسان‌های گمنام را که هرکدام نماینده مردم ایران بودند از قاب تلویزیون به مردم معرفی کنیم زیرا آن‌ها نشان دادند ارزش‌های اخلاقی و انسانی در وجود همه ماست و مطمئن هستم بزرگی آن‌ها در آسمان بیش از اینجاست.

زین العابدین در پایان عنوان کرد: طرح نتیجه حرکتی در برنامه «فرمول یک» با اجرا و تهیه کنندگی سیدعلی ضیاء بود که سال گذشته چهره هایی از میان مردم را که الگو و مظهر خدمات اجتماعی هستند به عنوان چهره های مردمی معرفی کرد و آنها ابتدا توسط هیات داوران و سپس توسط مردم انتخاب شدند و به عنوان مهمان به برنامه تحویل سال ۹۸ آمدند.

اسامی برگزیدگان تجلیل و تقدیر شده چهره مردمی سال ۹۸ به شرح زیر است:
عصمت احمدیان
یوسف اصلانی
کاظم کبیر
طناز بحری
نورالدین توسلی
مجتبی محمدی
لعبت گران‌پایه
زیبا عزیزی
اهوزاد خلیلی
نرگس کلباسی

برخی از افراد در سالن حضور نداشتند از جمله نرگس کلباسی که گفته شد کسالت دارد. علی ضیا در ادامه گفت: امیدوارم خدا به ما برکت دهد تا بتوانیم نام مردم را در تمام سرزمینمان نشر دهیم.

همچنین محسن حاجی میرزایی وزیر آموزش و پرورش بیان کرد: جامعه و نظام آموزشی ما به این اقدام نیازمند است‌. برای همبستگی و انسجام ملی، نشان دادن چهره‌های مردمی کار ارزشمندی است‌.

وی ادامه داد: همچنان که تنفس حیات مادی ما را برقرار می‌کند، حیات اجتماعی و فکری ما به جریان آموزش و یادگیری وابسته است. ما آنگونه عمل می‌کنیم که آموخته‌ایم.

 

امتیاز کاربران: اولین نفری باشید که امتیاز می دهد!
برچسب ها

وبگردی

نوشته های مشابه

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن