چهره هاسلبریتی ایرانی

بازیگر نقش جواد جوادی در سریال بچه مهندس ۳ کیست؟

سریال بچه مهندس ۳ به کارگردانی علی غفاری و تهیه کنندگی سعید سعدی در مرحله نگارش قرار دارد و تاکنون ۱۰ قسمت از نگارش این سریال انجام شده است. تهیه کننده سریال بچه مهندس ۳ درباره تصویربرداری این سریال گفت: تصویربرداری فصل سوم این سریال در سال ۹۸ به کارگردانی علی غفاری آغاز به کار خواهد کرد. وی نیز در خصوص تولید این سریال گفت باید تعداد بیشتری از قسمت ها نگارش شود تا برای تولید این سریال اقدام کنیم.

جواد جوادی+ فصل 3 بچه مهندس 3

 بازیگر نقش جواد جوادی در فصل سوم سریال بچه مهندس

سعید سعدی درباره چه کسی نقش جواد جوادی را در فصل سوم عهده دار خواهد بود، گفت: ما ابتدا باید متن هایمان را تکمیل کنیم سپس درباره کاراکتری که قرار است نقش جواد را بازی کند تصمیم بگیریم. وی اشاره کرد ما برای نقش اصلی این سریال (جواد جوادی) از بازیگر چهره استفاده خواهیم کرد البته باید با فردی که ما مدنظر داریم از نظر سنی مطابقت داشته باشد.

تاکنون دو فصل از سریال بچه مهندس از شبکه دو سیما پخش شده است و این احتمال وجود دارد فصل سوم این سریال ماه رمضان ۹۸ روی آنتن برود.

قصه سریال بچه مهندس به کارگردانی علی غفاری و تهیه‌کنندگی سعید سعدی در سه فاز کودکی، نوجوانی و جوانی شخصیت اصلی ( جواد جوادی) مطرح می شود.

اسامی بازیگرانی که در فصل اول و دوم سریال بچه مهندس به ایفای نقش پرداختند عبارتند از:
پرویز پورحسینی، بهاره رهنما، اندیشه فولادوند، بهناز جعفری، افشین نخعی، سلمان فرخنده، سیاوش چراغی پور، فرزین محدث، سوگل طهماسبی، عباس جمشیدی فر، حمید شریف زاده از بازیگرانی هستند که هم در فاز یک و هم در فاز دو حضور داشتند . سیما تیرانداز، علی اوسیوند، نسرین نکیسا ، مهران نائل ، صحرا اسدااللهی،فرج الله گلسفیدی و سیامک اشعریون هم به این فصل دوم سریال اضافه شد و همچنین مانی رحمانی نقش نوجوانی جواد را بازی کرد.

برچسب ها

وبگردی

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن