اخبار داغ

بازی شیطانی دو برادر به مرگ انجامید

مجله اینترنتی کولاک :درگیری بچه‌گانه ۲ برادر در منطقه یافت آباد با مرگ یکی از آنها پایان گرفت.

 

 

ساعت ۲ ظهر دوشنبه نخستین روز بهمن ماه سال جاری پدری در تماس با امدادگران اورژانس برای نجات جان پسر ۲۶ ساله‌اش که یونس نام دارد در خواست کمک کرد.
خیلی زود امدادگران اورژانس به خیابان ۱۷ شهریور منطقه یافت آباد رفته با پسر جوانی که از ناحیه کتف راست هدف ضربه چاقو قرار گرفته بود روبرو شدند و خیلی زود این جوان به بیمارستان شهدای یافت‌آباد منتقل شد اما یونس در مسیر به خاطر شدت خونریزی به کام مرگ فرو رفت.

همین کافی بود تا تیمی از ماموران اداره ۱۰ پلیس آگاهی تهران به دستور بازپرس مرادی از شعبه ۲ دادسرای امور جنایی برای تحقیقات ویژه و دستگیری عامل جنایت وارد عمل شدند.

کارآگاهان در گام نخست پای در خانه پسر جوان گذاشتند و پدر یونس که هنوز باور نداشت پسرش در یک درگیری بچه‌گانه با برادرش به کام مرگ فرو رفته است گفت: ساعت ۲ ظهر بود که دو پسرم یاسین و یونس داخل خانه در حال استراحت بودند که ناگهان یونس یک سیلی به صورت برادرش زد و همین باعث درگیری آنها شد.

وی افزود: در این درگیری یونس لوله جاروبرقی را برداشت و یاسین یک چاقو میوه‌خوری دستش گرفت و به دنبال برادر بزرگترش کرد و من نیز به دنبال آنها رفتم تا به درگیری‌شان پایان دهم که ناگهان دیدم چاقوی یاسین به کتف یونس برخورد کرد و کمر پسرم پر از خون شد.

مرد جوان ادامه داد: صحنه تلخی بود که خیلی زود با اورژانس تماس گرفتم و برای نجات جان پسرم در خواست کمک کردم که در ادامه پسرم در بیمارستان به کام مرگ فرو رفت.

بدین ترتیب یاسین ۲۳ ساله که در محل جنایت حضور داشت از سوی ماموران دستگیر شد و گفت: من اصلا قصد کشتن برادرم را نداشتم و بخاطر یک جر و بحث الکی با هم درگیر شدیم و من با چاقو میوه خوری دنبالش کردم که ناگهان چاقو به کتف راست برادرم خورد و روی زمین افتاد.

وی افزود: وقتی شنیدم برادرم فوت کرده باورم نمی‌‍شد چون او را دوست داشتم و یک درگیری بچه‌گانه این اتفاق افتاد.

بنا به این گزارش، پسر جوان برای تحقیقات بیشتر به دستور بازپرس مرادی در اختیار ماموران اداره ۱۰ پلیس آگاهی تهران قرار گرفته است./شوک آنلاین

[تعداد: ۰   میانگین: ۰/۵]

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن