اخبار داغ

بی توجهی پلیس مرند به فیلم شکنجه کودک، مادرش را روانه بیمارستان کرد

در این پست از مجله اینترنتی کولاک مطلبی در مورد

بی توجهی پلیس مرند به فیلم شکنجه کودک، مادرش را روانه بیمارستان کرد

ارائه شده است ، در صورتی که محتوای این پست مورد توجه تان واقع شده است، می توانید برای مشاهده مطالب بیشتر در این موضوع به دسته بندی

حوادث

مجله اینترنتی کولاک مراجعه کنید .

انتشار فیلم های شکنجه وحشیانه دختربچه ۳ ساله ای به نام نازنین زهرا توسط پدرش در فضای مجازی احساسات عمومی را به شدت تحت تاثیر قرار داد. فیلم های ضبط شده توسط پدر بی رحم حکایت از آن داشت که او برای مجاب کردن مادر نازنین زهرا دست به این کار زده است.

مادر نازنین زهرا در تشریح ماجرای آزار نازنین زهرا به خبرنگار ماگفت: من یکسال است که از همسرم جدا شده ام و حضانت نازنین زهرا نیز به من سپرده شده بود، هنگام جدایی با همسر سابقم توافق کرده بودم که هر وقت من اجازه بدهم می تواند نازنین زهرا را ببیند.

وی ادامه داد: در این مدت همسرسابقم به شیوه های گوناگون مرا تهدید می کرد که باید به زندگی من بازگردی و هرکاری که من می گویم انجام دهی اما من به او توجهی نمی کردم تا اینکه جمعه هفته پیش هنگامی که من در خانه نبودم به خانه مادرم رفت، مادرم نیز در را باز کرد، در همین هنگام نازنین زهرا جلوی در آمد و پدرش او را دزدید و فرار کرد. مادرم ماجرا را با من در میان گذاشت، پس از ساعتی دیدم که همسر سابقم فیلم شکنجه نازنین زهرا را برای من ارسال کرده است، شدیدا عصبی شده بودم و این فیلم ها را به همسایه ها و هر کسی که می شناختم نشان دادم و فرستادم، در ادامه ساعت ۲ بامداد به کلانتری ۱۳ مرند رفتم و موضوع را با پلیس در جریان گذاشتم و فیلم های شکنجه دخترم را به آن ها نشان دادم اما آن ها به من گفتند که برای چه آن وقت شب به آنجا رفته بودم و گفتند که هر چه باشد او پدرش است و هیچ اقدامی برای پیدا کردن بچه انجام ندادند!

مادر نازنین زهرا در ادامه گفت: پس از آنکه به خانه بازگشتم دیگر نتوانستم تحمل کنم و دست به خودکشی زدم، در ادامه مرا به بیمارستان تبریز منتقل کردند و دو روز در آنجا بستری بودم، زمانی که به هوش آمدم دیدم که فیلم های شکنجه نازنین زهرا در شبکه های اجتماعی پخش شده است و دستگاه قضائی پیگیر ماجرا شده است.

وی ادامه داد: پس از گذشت شش روز پلیس نازنین زهرا را در یکی از روستاهای مرند پیدا کرد اما پدرش اکنون فراری است. پس از این ماجرا همسر سابقم تهدید کرد که مادرم را با قمه خواهد زد. نازنین زهرا نیز اکنون بخاطر نداشتن امنیت جانی در بهزیستی است.

این پست توسط بخش حوادث مجله کولاک گردآوری شده است , امیدواریم از مطالعه مطلب

بی توجهی پلیس مرند به فیلم شکنجه کودک، مادرش را روانه بیمارستان کرد

استفاده کافی برده باشید، از شما دعوت می شود از مطالب مرتبط با این پست دیدن فرمایید .

وبگردی

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن