چهره هاسلبریتی ایرانی

تصاویر‌ی جنجالی و دیدنی از مگان مارکل همسر شاهزاده هری

در این پست از سایت کولاک تصاویر جالب و دیدنی از مگان مارکل همسر شاهزاده هری بعد از رهایی از قوانین قصر مشاهده می کنید.

مگان مدل و بازیگر سابق آمریکایی است. وی در سال ۲۰۱۸ با شاهزاده هری نوه ملکه انگلیس در قلعه وینزر ازدواج کرد. به تازگی شاهزاده هری و همسرش مگان مارکل از خانواده سلطنتی استعفا داده اند و چند روز پس از آن مگان مارکل بدون استایل های شیک درحال قدم زدن دیده شده است. در قسمت زیر تصاویری از مگان همسر شاهزاده هری پس از رهایی از قصر را قرار داده ایم.

مگان همسر شاهزاده هری

به تازگی شاهزاده هری نوه ملکه انگلستان و همسرش مگان مارکل با خبر جدایی خود از خانواده سلطنتی و استعفا از انجام وظایف پادشاهی خبرساز شده‌اند. این زوج در بیانیه‌ای غافلگیر کننده عنوانکردند قصد دارند زمان زندگی خود را بین انگلستان و آمریکای شمالی تقسیم کنند و روابط خود را با رسانه‌ها و مطبوعات محدود کنند.

مگان مارکل

مگان مارکل بعد از رهایی از قوانین قصر

چند روز بعد از اعلام این‌خبر مگان مارکل این بار بدون استایل‌های شیک و برند‌های گران‌قیمت در حال قدم زدن دیده‌شد، او که حالا از پرتوکل‌های سلطنتی بریتانیا خلاصی یافته می‌تواند در نهایت سادگیاز خانه بیرون برود، رهایی او از قوانین قصر در لباس‌های جدیدش نمود یافته است.

با وجود اینکه مگان و هری تصمیم گرفته اند تا از دید رسانه‌ها دور باشند با این وجود عکاسان پاپاراتزی همه جا دنبال آن‌ها هستند.

مگان که منتظر پیوستن شاهزاده هری به او در کانادا است، با پسرش آرچی و دو سگش برای تفریح از خانه بیرون رفتند. او لباس‌های ورزشی به رنگ سیاه با چکمه‌ای از برند kamick پوشیده بود و روی سرش کلاه پشمی زیتونی رنگ گذاشته بود. آرچی نیز لباس سفید با ژاکت سبز رنگ به تن داشت.

[تعداد: ۰   میانگین: ۰/۵]
برچسب ها

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن