چهره هاسلبریتی ایرانی

جدیدترین خبر از وضعیت جسمانی استاد شجریان بعد از بستری شدن در بیمارستان جم

جدیدترین خبر از وضعیت جسمانی استاد شجریان بعد از بستری شدن در بیمارستان جم در این مطلب نوشته شده است. محمدرضا شجریان اسطوره موسیقی ایران و استاد آواز که مدتهاست با بیماری دست و پنجه نرم می کند امروز در بیمارستان بستری شد. شجریان امروز در بیمارستان جم تحت مداوای دکتر بهلولی قرار گرفت. بر اساس شنیده ها حال عمومی او چندان مساعد نیست.

وضعیت جسمانی استاد شجریان
وضعیت جسمانی استاد شجریان

آخرین خبر؛ شرایط عمومی پایدار استاد

دکتر حسن عباسی پزشک معالج استاد شجریان در خصوص آخرین وضعیت جسمانی وی صحبت هایی مطرح کرد که می خوانید:

🔻پزشک بیمارستان جم و هماهنگ‌کننده تیم پزشکی محمدرضا شجریان حال عمومی خسرو آواز ایران را پایدار و مساعد خواند.

🔻دکتر حسن عباسی متخصص ارتوپد و پزشکی که ۲۸ سال در جریان پرونده محمدرضا شجریان قرار دارد، حال عمومی او را پایدار ومساعد عنوان کرد و با تاکید بر اینکه طی یکی دو روز آینده مرخص می‌شوند به خبرنگار “روزگار” گفت: آقای شجریان برای چکاب و کنترل بیشتر اینجا هستند و هرچندوقت یک‌بار ما دو روزی در خدمت ایشان هستیم.

🔻او با بیان اینکه شرایط پایدار شجریان کاملا پایدار است، تصریح کرد: شرایط اصلا وخیم نیست و ایشان برای رسیدگی‌های جزیی که لازم بوده اینجا هستند.

🔻دکتر حسن عباسی درباره بستری شده محمدرضا شجریان در بخش سی‌سی‌یو نیز گفت: ایشان تنها به‌خاطر کنترل بیشتر در سی‌سی‌یو بستری شده‌اند.

🔻به گزارش “روزگار” آنچه برخی افراد و رسانه‌های غیر رسمی از وخامت حال استاد می‌نویسند شایعه‌ای بیش نیست تا با شیطنت خود فضای جامعه را تحت تاثیر اخبار کذب خود قرار دهند.

 

 

امتیاز کاربران: اولین نفری باشید که امتیاز می دهد!
برچسب ها

وبگردی

نوشته های مشابه

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن