سریالسریال خارجی

خلاصه داستان سریال ترکی خدمتکاران + اسامی بازیگران و داستان قسمت آخر

خلاصه داستان سریال ترکی خدمتکاران به همراه معرفی بازیگران و اسامی آنها همچنین داستان قسمت آخر ترکی خدمتکاران Hizmetçiler در این مطلب. سریال خدمتکاران محصول سال ۲۰۲۰ کشور ترکیه در ژانری درام، معمایی و جنایی به تهیه کنندگی شرکتfabrika yapim fc که از کانال دی ترکیه پخش می شود.

خلاصه داستان سریال ترکی خدمتکاران
خلاصه داستان سریال ترکی خدمتکاران

گفته می شود سریال خدمتکاران نسخه ترکی سریال Ellas son La Alegria Del Hogar” ( آنها شادی خانه هستند ) است که در کشور مکزیک پخش شد و توانست مخاطبان میلیونی پیدا کند.

اسامی بازیگران

دنیز بایسال یورتوچو Deniz Baysal ، الگی اکه Algı Eke ، سلن دوماچ Selen Domaç ، الینا سولاکر Aleyna Solaker، اییت کرازجی Yiğit Kirazcı و سچکین اوزدمیر Seçkin Özdemir ، در این سریال ایفای نقش می کنند.

در خلاصه داستان این سریال آمده است: الا کسی که در یک شهر کوچک زندگی می کند، طی یک روز به طور کامل تغییر می کند. بعد از اینکه نوه آتاهانلی ها؛ یکی از معروفترین خانواده های استانبول دزدیده می شود، زندگی کاملا متفاوتی با او می کند در این زمان که او ناخواسته در مسیر پیدا کردن حقیقت قرار می گیرد وارد یک منطقه لوکس می شود. او حالا خدمتکار این منطقه لوکس به اسم cennetkonaklar هست.

برای فهمیدن تفاوت در زندگی مرفه او تلاش می کند که چهره واقعی هرکس را پیدا کند. علاوه بر این  درست مثل ثروتمندان، خدمتکاران در خانه هایشان رازهایی دارد. هنگامی که پایان مخفی بودن اسرار فرا برسد نظم جدیدی برای آتاهانلی ها شکل می گیرد. الا می فهمد که هیچکس توی این خانه معصوم نیست.

هاجر عطیه و چیچک هم عضوی از چیزی هستند که اتفاق می افتد. چون در این خانه خدمتکاران نه فقط خانه ها بلکه کثیفی هایی که رئیس هایشان مخفی می کنند را تمیز خواهند کرد. در واقع در این خانه لوکس هیچ چیز آنطور که به نظر می رسد نیست.


⇐ برای دیدن مطالب بیشتر به لینک های: سریال ترکیه ای ، سریال ترکی جدید و سریال های در حال پخش ترکیه مراجعه کنید.

[تعداد: ۰   میانگین: ۰/۵]
برچسب ها

نوشته های مشابه

بستن