سریالسریال خارجی

خلاصه داستان سریال ترکی خدمتکاران + اسامی بازیگران

سریال خدمتکاران محصول سال ۲۰۲۰ کشور ترکیه در ژانری درام، معمایی و جنایی به تهیه کنندگی شرکتfabrika yapim fc بزودی از کانال دی پخش می شود.

خلاصه داستان سریال ترکی خدمتکاران

دنیز بایسال نقش الا سونمز، آلگی اکه نقش عطیه از جمله بازیگران این سریال هستند.

در خلاصه داستان این سریال آمده است: الا کسی که در یک شهر کوچک زندگی می کند، طی یک روز به طور کامل تغییر می کند. بعد از اینکه نوه آتاهانلی ها؛ یکی از معروفترین خانواده های استانبول دزدیده می شود، زندگی کاملا متفاوتی با او می کند در این زمان که او ناخواسته در مسیر پیدا کردن حقیقت قرار می گیرد وارد یک منطقه لوکس می شود. او حالا خدمتکار این منطقه لوکس به اسم cennetkonaklar هست.

برای فهمیدن تفاوت در زندگی مرفه او تلاش می کند که چهره واقعی هرکس را پیدا کند. علاوه بر این  درست مثل ثروتمندان، خدمتکاران در خانه هایشان رازهایی دارد.

هنگامی که پایان مخفی بودن اسرار فرا برسد نظم جدیدی برای آتاهانلی ها شکل می گیرد. الا می فهمد که هیچکس توی این خانه معصوم نیست.

هاجر عطیه و چیچک هم عضوی از چیزی هستند که اتفاق می افتد. چون در این خانه خدمتکاران نه فقط خانه ها بلکه کثیفی هایی که رئیس هایشان مخفی می کنند را تمیز خواهند کرد. در واقع در این خانه لوکس هیچ چیز آنطور که به نظر می رسد نیست.

امتیاز کاربران: اولین نفری باشید که امتیاز می دهد!

وبگردی

نوشته های مشابه

بستن