کلیپ داغ

ویدیو گفتگوی مهران مدیری با علیرضا بیرانوند در دورهمی

ویدیو گفتگوی مهران مدیری با علیرضا بیرانوند در دورهمی همچنین دانلود مصاحبه جالب مهران مدیری با علیرضا بیرانوند در برنامه دورهمی را از اینجا ببینید. «علیرضا بیرانوند» دروازه‌بان ملی‌پوش پرسپولیس از جمله جدیدترین افرادی است که مهمان مدیری در برنامه دورهمی شده است. پیش از این نیز آریا عظیمی نژاد آهنگساز و از داوران مسابقه عصر جدید مهمان این برنامه شده بود.

گفتگوی مهران مدیری با علیرضا بیرانوند در دورهمی
گفتگوی مهران مدیری با علیرضا بیرانوند در دورهمی

علیرضا بیرانوند متولد ۳۰ شهریور سال ۷۱ در خرم آباد استان لرستان است. او در سن بسیار کم ازدواج کرده و متاهل است. علیرضا بیرانوند در سال ۱۳۸۹ و در سن ۱۸ سالگی ازدواج کرد، حاصل این ازدواج یک فرزند پسر به نام طاها و یک فرزند دختر به نام بارانا می باشد. او یکی از دلایل موفقیتش را ازدواج در سن پایین عنوان کرده است.

علیرضا بیرانوند درباره زندگی خود در تهران قبل از مشهور شدن می گوید که در آغاز ورودش در تهران خانه عمه اش زندگی می کرده و در یک فست فود کار می نموده است و بعد از در یک کارواش به علت قد بلندش مسئول کار و نظافت ماشین های شاسی بلند بوده است.

او در فصل ۹۴-۹۳ لیگ برتر فوتبال ایران به عنوان برترین دروازه بان سال انتخاب شد. بیرانوند در بیست و هفتم اردیبهشت سال ۹۷ با قراردادی دو ساله به پرسپولیس پیوست.

علیرضا بیرانوند ابتدا در پست حمله بازی میکرده است که بعد از یکبار در دروازه ایستادن همه وی را تشویق کرده اند که به خاطر نترس بودن و قد و هیکل و دست های کشیده وی بیشتر توانست در این پست موفق شود.

بیرانوند بعد ورود به تهران به تیم وحدت تهران پیوسته در سنین نوجوانی و بعد ازن توسط فردی به نام کمپانی به تیم نوجوان نفت تهران انتقال پیدا کرده است.

وی بعد از حضور در تیم نوجوانان نفت به تیم بزرگسالان ورود پیدا نمود و در سال ۲۰۱۱ اولین بازی خود را برای این تیم آغاز نمود و خیلی زود خود را نشان داد. این سر آغاز پیشرفت بیرانوند در دروازه بانی بود. علیرضا بیرانوند در فصل ۱۳۹۵–۱۳۹۶ با قراردادی ۲ ساله به باشگاه فوتبال پرسپولیس پیوست. وی در ۲۷ اردیبهشت ۹۵ قراردادی دو ساله با پرسپولیس بست و مدتی بعد این قرارداد را به مدت پنج سال یعنی تا سال ۱۴۰۰ تمدید کرد.

برچسب ها

وبگردی

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن