اجتماعیاخبار داغ

دکتر اکبری متخصص گوش و حلق و بینی که در حادثه کلینیک‌ سینا اطهر فوت شد، کیست؟

دکتر اکبری که در حادثه کلینیک‌ سینا اطهر فوت شد کیست؟ به همراه اطلاعات شخصی از دکتر اکبری متخصص گوش حلق و بینی همچنین عکس وی در این مطلب. وقوع انفجار و آتش سوزی در مرکز کلینیک سینا اطهر واقع در تجریش باعث کشته شدن شماری از کارکنان و بیماران این کلینیک شد.

رییس مرکز اورژانس تهران اعلام کرد: مراجعه‌کنندگان و کادر درمانی حاضر در اتاق‌های عمل جراحی بیشترین تعداد جان باختگان و زخمی‌ها در حادثه آتش سوزی کلینیک سینا اطهر را که شب گذشته (۱۰ تیرماه) اتفاق افتاد، به خود اختصاص دادند.

پیمان صابریان بامداد چهارشنبه در گفت‌وگو با خبرنگار ایرنا افزود: اگرچه آتش‌سوزی و انفجار از زیرزمین این ساختمان آغاز شده بود اما این افراد در طبقه‌های چهارم و پنجم ساختمان بیشترین صدمه را دیدند.

وی با اشاره به جان باختن ۱۹ نفر در این حادثه دلخراش، اضافه کرد: هفت نفر از مصدومان این حادثه به صورت سرپایی درمان شدند و هفت دیگر نیز به بیمارستان شهدای تجریش انتقال یافتند.

در میان اسامی اولیه کشته شدگان این حادثه نام دکتر اکبری متخصص گوش، حلق و بینی به چشم می خورد. دکتر محمد علی اکبری جراح و متخصص گوش و حلق و بینی و جراحی سر و گردن مدت زیادی در این کلینیک مشغول کار و طبابت بوده است.

دکتر اکبری پس از فراغت از تحصیل دوره پزشکی عمومی، عازم کشور آمریکا گردیدند. در آمریکا پس از گذراندن امتحانات مربوطه با کسب رتبه عالی موفق به اخذ مدرک ECFMG و عضویت در نظام پزشکی آمریکا گردیدند. ایشان در آنجا دوره جراحی عمومی را گذراندند و پس از بازگشت به کشور وارد رشته گوش و حلق و بینی شده با رتبه عالی از دانشگاه شهید بهشتی تهران فارغ التحصیل گردیدند و فعالیت خود را در زمینه جراحی پلاستیک و زیبایی بینی و صورت متمرکز نمودند. ایشان همچنین دوره های تکمیلی جراحی پلاستیک صورت و زیبایی بینی را نزد اساتیدی چون دکتر Most در دانشگاه سان فرانسیسکو، دکتر منیک در دانشگاه آریزونا و دکتر پله در دانشگاه رم گذراندند.

دکتر اکبری که در حادثه کلینیک‌ سینا اطهر فوت شد
دکتر اکبری که در حادثه کلینیک‌ سینا اطهر فوت شد
[تعداد: ۱   میانگین: ۳/۵]
برچسب ها

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن