تلویزیون

زمان دقیق پخش و تکرار فصل دوم مسابقه مافیا با اجرای علیرام نورایی از شبکه سلامت

زمان دقیق پخش و تکرار فصل دوم مسابقه مافیا از شبکه سلامت مشخص شد. فصل اول این مسابقه مهیج با استقبال نسبتا خوبی از سوی بینندگان آن مواجه شد. فصل دوم این برنامه را علیرام نورایی بازیگر سینما برعهده دارد.

پخش و تکرار فصل دوم مسابقه مافیا
پخش و تکرار فصل دوم مسابقه مافیا

این مسابقه از ساعت ۲۰ روز آنتن شبکه سلامت می رود. علیرام نورایی چندی قبل به عنوان مجری جدید این مسابقه معرفی شد. قبل از این در فصل نخست بهنام تشکر بعنوان مجری با این گروه همکاری کرد.

بازی« مافیا» با هدف افزایش قوه تشخیص و با شرکت ۱۶۰ نفر از برگزیدگان مرحله اول با اجرای بهنام تشکر از شبکه سلامت سیما پخش شد و این ایام در تدارک تولید فصل دوم هستند.

مسابقه مافیا مسابقه ای خانوادگی است و در آن شخص با آزمون و خطا تلاش در شناسایی اشخاص دیگر می کند. در این مسابقه اشخاص به دو دسته مافیا و شهروندان تقسیم و نبرد میان دو گروه آگاه و ناآگاه شبیه سازی می شود. در این بازی افراد بصورت پنهانی تعیین نقش می شوند و اکثریت شهروند این فرصت را پیدا می کنند تا اشخاص مافیا را شناسایی و برای حذف آن ها رأی دهند.

علیرام نورایی ۱۸ فروردین سال ۵۶ در تهران به دنیا آمد. وی از سال ۱۳۷۵ فعالیت خود را در زمینه تئاتر شروع کرد و همچنین فعالیت سینمایی خود را در سال ۱۳۸۴ با ایفای نقش در فیلم سینمایی «گرگ و میش» آغاز نمود. نورایی در فیلم ها و سریال های زیادی ایفای نقش داشته است.


همچنین بخوانید:

نحوه شرکت و ثبت نام در مسابقه مافیا شبکه سلامت+ آدرس اینستاگرام

برچسب ها

وبگردی

نوشته های مشابه

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن