تلویزیون

زمان پخش و تکرار برنامه دورهمی در نوروز ۹۹

زمان پخش و تکرار برنامه دورهمی در نوروز ۹۹ با اجرای مهران مدیری از شبکه نسیم مشخص شد. مجموعه دورهمی با اجرا و کارگردانی مهران مدیری و به تهیه کنندگی حمید رحیمی نادی و هاشم رضایت از ۲۷ اسفند ماه سال ۱۳۹۴ پخش خود را آغاز کرد. این برنامه در شبهای نوروز ۹۹ نیز از این شبکه پخش می شود.

برنامه دورهمی در نوروز ۹۹

برنامه دورهمی در نوروز ۹۹

برنامه تلویزیونی دورهمی به عنوان یکی از پرمخاطب‌ ترین برنامه‌ های تلویزیون، دکوری عظیم دارد! در این برنامه تلویزیونی، در هر قسمت ۴۰۰ نفر از مخاطبان که طی یک فراخوان برای حضور در برنامه ثبت نام می‌ کنند، به تماشای ضبط برنامه دورهمی می‌ نشینند. در حقیقت می توان گفت این برنامه تلویزیونی به مانند تئاتری است که در هر قسمت، مخاطبانی را به عنوان تماشاگر پذیرا است.

لازم به بیان است تهیه کنندگی این برنامه تلویزیونی از فصل سوم بر عهده سید مصطفی احمدی می باشد.

تاکنون سه فصل از برنامه تلویزیونی دورهمی از شبکه نسیم صداوسیمای جمهوری اسلامی ایران پخش شده است. ضبط فصل چهام برنامه تلویزیونی ” دورهمی ” که به دلیل شهادت حاج قاسم سلیمانی و سپس حادثه سرنگونی هواپیمای اوکراینی متوقف شده بود، از این هفته آغاز خواهد شد.

زمان پخش و تکرار برنامه دورهمی در نوروز ۹۹

سری چهارم برنامه دورهمی هم که از شب یلدا روی آنتن رفت و این شب‌ها مخاطبان با آن همراه هستند، در نوروز۹۹ روز‌های چهارشنبه تا جمعه پخش می‌شود.

مطالعه بیشتر

زمان پخش و تکرار برنامه تلویزیونی خندوانه در نوروز ۹۹

[تعداد: ۰   میانگین: ۰/۵]
برچسب ها

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن