اخبار داغ

سرانجام مرد شیشه ای که در عبدل آباد تهران خودروها را آتش می زد چه شد؟

مجله اینترنتی کولاک: سرهنگ حیدر آسبان، رئیس پایگاه پنجم پلیس امنیت عمومی در تشریح این خبر، گفت: با اعلام گزارش یک فقره آتش سوزی عمدی در عبدل آباد تهران ، بررسی موضوع در دستور کار قرار گرفت.

 

خودرو

 

این مقام انتظامی بیان داشت: ماموران پایگاه پنجم پلیس امنیت عمومی، تحقیقات در این خصوص را آغاز و قبل از شناسایی متهم، گزارش دوم و سوم وقوع آتش سوزی عمدی نیز در این محدوده به پایگاه ارسال شد.

وی با بیان اینکه با توجه به حساسیت موضوع، ماموران تحقیقات تخصصی را در این خصوص آغاز کردند، بیان داشت: در تحقیقات میدانی مشخص شد که آتش سوزی ها توسط یک نفر صورت گرفته است و وی هر بار با تغییر دادن لباس خود، سعی می کرده مورد شناسایی واقع نشود.

آسبان با اشاره به اینکه ماموران توانستند تصویری از متهم به دست بیاورند، تصریح کرد: با استفاده از اقدامات پلیسی، مخفیگاه متهم در همان محدوده شناسایی و با هماهنگی مقام قضائی تیمی برای دستگیری وی اعزام شد.

رئیس پایگاه پنجم پلیس امنیت عمومی افزود: مدتی ماموران مخفیگاه متهم را تحت مراقبت قرار دادند تا اینکه وی را هنگام ورود به مخفیگاهش مشاهده و بلافاصله در یک عملیات ضربتی دستگیر کردند.

وی با اشاره به اینکه متهم در همان بازجویی اولیه به جرم ارتکابی اعتراف کرد ، بیان داشت: متهم علت آتش سوزی ها را مصرف شیشه اعلام کرد.

آسبان گفت: تحقیقات تکمیلی از متهم در خصوص علت و چگونگی انتخاب خودرو ها ادامه دارد./رکنا

[تعداد: ۰   میانگین: ۰/۵]

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن