اخبار داغورزشی

سوزانا و جیمز کیچینگ افراد مرتبط با پرونده استقلال چه کسانی هستند؟

سوزانا و جیمز کیچینگ افراد مرتبط با پرونده استقلال چه کسانی هستند؟ خانم سوزانا و جیمز کیچینگ چه ارتباطی با پرونده های باشگاه استقلال در فیفا دارند؟ پرونده های باشگاه استقلال در فیفا هر روز ابعاد جنجالی تری به خود می گیرد. گفته می شود برای چند پرونده احکام سنگینی اتخاذ شده و این باشگاه باید به زودی مطالبات شاکیان را بپردازد.

سوزانا و جیمز کیچینگ افراد مرتبط با پرونده استقلال
سوزانا و جیمز کیچینگ افراد مرتبط با پرونده استقلال

در همین خصوص محمدرضا زنوزی؛ مدیرعامل تراکتور در افشاگری پیرامون عقد قرارداد با برخی بازیکنان تراکتور و همچنین تلاش برای افزایش قیمت رقم قرارداد استراماچونی صحبت کرد. بعد از این اتفاق، نماینده باشگاه تراکتور در رادیو صحبت‌هایی را علیه معاون سابق استقلال انجام داد. وی نیز روی آنتن زنده با نماینده مالک تراکتور جر و بحث کرد که این موضوع نیز حواشی زیادی ایجاد کرد.

بهداد بیات نماینده حقوقی باشگاه تراکتور گفت:

این روزها شکایت‌هایی از تراکتور صورت گرفته و احکامی نیز صادر شده که باشگاه پرونده‌ها را به دادگاه cas برده و آنها را پیگیری خواهم کرد. قاطعانه می‌گویم، یک فساد سازمان‌یافته بزرگ را می‌توانید پیدا کنید که ریشه آن در کشور سوئیس است. خواهش ما از نهادهای نظارتی و امنیتی این است که با ورود به قضایا و اظهاراتی که صورت می‌گیرد، ریشه این فساد را خشک کنند.

اگر یادتان باشد، بین دو باشگاه ایرانی استقلال و پرسپولیس بابت پرونده سوپر جام اختلافاتی به وجود آمد و مباحثی مطرح شد که شاید خیلی راحت می‌شد در کشور خودمان آن را حل کرد، اما برخی که در بیست و چهار ساعت گذشته سعی کردند حواس اهالی فوتبال را از اتهامات وارده پرت کنند، پرونده را به دادگاه cas برده و چند میلیارد در آنجا هزینه کردند و در نهایت به نتیجه هم نرسیدند.

می‌خواهم از اسامی‌ای نام ببرم که تاکنون کسی از آنان در فوتبال ایران اسم نبرده یا یاد نکرده است.

لطفاً مسئولان وقت استقلال توضیح بدهند نقش خانمی به نام «سوزانا» در پرونده‌های حقوقی این باشگاه چه بوده است؟

آنها توضیح بدهند چه کسی وی را به این باشگاه معرفی کرده است؟‌

نماینده تراکتور افزود: فرد دیگری به نام جیمز کیچینگ که در فیفا فعالیت می‌کند، در این پرونده‌ها دست دارد.

جالب است بدانید خانم سوزانا منشی آقای کیچینگ بوده و استقلال مبلغی حدود ۵۰۰ میلیون تومان باید به این خانم به عنوان حق‌الوکاله پرداخت کند.

مشخص است وقتی ارتباطات بین این افراد وجود دارد، باشگاه‌های استقلال و تراکتور مرتب از طرف فیفا تحت فشار قرار می‌گیرند؛ حتی بعضا کار جلو می‌افتد که این ۲ باشگاه زودتر مطالبات بازیکنان و مربیان سابقشان را پرداخت کنند.

اینکه چرا اسمی از این افراد برده نشده، جای پیگیری دارد و بهتر است آقایان توضیح بدهند چه کسی جیمز کیچینگ و خانم سوزانا را به استقلال معرفی کرده است؟

نماینده تراکتور تصریح کرد: این بحثی که شب گذشته آقای زنوزی در برنامه فوتبال برتر اشاره کرد، این است که این باند پرکار یک چوب دست‌شان گرفته‌اند و با کلمه دلال بر سر همه می‌‌کوبند. هر کسی در مورد این باند افشاگری کند، به او لقب دلال می‌دهند.

آقایان به شفر هم همین لقب را دادند، چون این مربی اجازه نمی‌داد این آقایان به اهدافشان برسند.

[تعداد: ۰   میانگین: ۰/۵]
برچسب ها

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن