کلیپ داغ

سکانس ارتباط تصویری بهبود با نقی و ارسطو + ویدیو | اولین تصویر بهبود در سریال پایتخت ۶

سکانس ارتباط تصویری بهبود با نقی و ارسطو همچنین ویدیو اولین تصویر بهبود در سریال پایتخت ۶ ، بهبود پایتخت زنده شد سکانس برگشتن بهبود ۶. مهران احمدی با کاراکتر بهبئد به سریال پایتخت برگشت. ویدیو بالا اولین تصویر او در سریال پایتخت ۶ است.

پایتخت ۶ از ابتدای نوروز روی آنتن رفته است. این سریال با استقبال خوبی از سوی مخاطبین همراه بوده است. این در حالیست که برخی از سکانس های سریال طی روزهای گذشته در تلویزیون سانسور شده است. با رسیدن به قسمت پنجم فصل ششم «پایتخت» دو بازیگر این سریال از سانسور این قسمت انتقاد کردند. احمد مهرانفر در صفحه اینستاگرامش نوشت: «اَمان از سانسور با این وجود ما باز هم در خانه می مانیم» بهرام افشاری هم دیگر منتقد حذفیات این قسمت بود و نوشت:«لطفا خواهشا انقدر سانسور نکنید».

سریال پایتخت ۶ در شب های نوروزی روی آنتن شبکه یک سیما می رود. این سریال با استقبال خوبی از سوی مخاطبین همراه شده است. اتفاقات مهمی در فصل ششم پایتخت روی خواهد داد. بهبود در فصل جدید زنده و از شاخ آفریقا پیدایش می‌شود اما کاراکتر کلیدی فصل ششم بهتاش فریبا با بازی بهرام افشاری است که با استفاده از فیزیک او، نویسنده این سریال ایده دروازه‌بانی بهتاش برای تیم باشگاهی نساجی مازندران را در نظر گرفته است.

ارتباط تصویری بهبود با نقی و ارسطو
ارتباط تصویری بهبود با نقی و ارسطو

بهرام افشاری در این فصل از «پایتخت» با کلاه پیتر چکی در درون دروازه نساجی مازندران قرار می‌گیرد. بنا بر گفته مقدم قرار بود بخش‌هایی از سریال «پایتخت ۶» در کشور ایتالیا تصویربرداری شود که به نظر می‌رسد با توجه به مشکلاتی که در کشور ایتالیا و ایران برای شیوع ویروس کرونا رخ داده این قسمت از سریال تغییر کرده است.

یکی از اخبار جالب در روزهای تصویربرداری «پایتخت ۶» تصویربرداری این سریال در دیدار دو تیم پرسپولیس و نساجی مازندران است.
دیگر نکته جالب توجه درباره این سریال نقش هومن حاجی‌عبدالهی است که در ظاهر بسیار متفاوتی به نظر می‌رسد که در این فصل از سریال جلوی دوربین رفته است.

تیم بازیگران «پایتخت ۶» نسبت به قسمت قبل تغییر چندانی نداشته و محسن تنابنده، ریما رامین‌فر، احمد مهران‌فر، مهران احمدی، هومن حاجی عبداللهی، بهرام افشاری، نسرین نصرتی، سارا و نیکا فرقانی، عطیه جاوید، سلمان خطی، ابوالفضل رجبی، غلامعلی رضایی بازیگران اصلی این سریال هستند.

برچسب ها

وبگردی

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن