سریالسریال ایرانی

شوخی های بهرام افشاری و هومن حاجی عبداللهی در پشت صحنه ادامه پایتخت ۶ + ویدیو

شوخی های بهرام افشاری و هومن حاجی عبداللهی در پشت صحنه ادامه پایتخت ۶ همچنین ویدیو جالب از بهتاش و رحمت در قسمت های باقی مانده پایتخت. حدود یک هفته از پایان مجموعه پایتخت ۶ می‌گذرد، اما هنوز حواشی این سریال در فضای مجازی جریان دارد و شاید علت اصلی این حواشی نیز تکمیل نشدن مراحل ساخت سریال مذکور باشد؛ چرا که بازیگران این مجموعه احتمالا قصد دارند با انتشار ویدیو‌هایی از این سریال ذهن مردم را برای پخش ادامه سریال پایتخت ۶ آماده نگه دارند.

به تازگی هومن حاجی عبداللهی که در مجموعه پایتخت با عنوان رحمت ایفای نقش می‌کند، ویدیویی از پشت صحنه این مجموعه را در صفحه خود منتشر کرده است.

در همین خصوص سیروس مقدم در برنامه «شب صحبت» که از شبکه یک سیما پخش شد در توضیحاتی درباره ادامه فصل ششم پایتخت گفت: طبق تصیم گیری های انجام شده بناست در ۴ قسمت این مجموعه به پایان برسد.

وی درباره ناتمام ماندن این مجموعه اظهارداشت: قسمتی از سریال مربوط به قصه بهتاش بود که در تهران و استادیوم می گذشت و الزام این بخش آمدن به تهران بود و یکسری از ماجراهای دیگر شخصیت ها هم در تهران می گذشت به همین دلیل باید در تهران تصویربرداری می کردیم که به دلیل شیوع کرونا ناتمام ماند.

شوخی های بهرام افشاری و هومن حاجی عبداللهی
شوخی های بهرام افشاری و هومن حاجی عبداللهی
[تعداد: ۰   میانگین: ۰/۵]
برچسب ها

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن