چهره هاسلبریتی ایرانی

عباس قانع گزارشگر ورزشی کیست؟+بیوگرافی، عکس و فیلم گزارش های مهیج!

در این پست از مجله اینترنتی کولاک مطلبی در مورد

عباس قانع گزارشگر ورزشی کیست؟+بیوگرافی، عکس و فیلم گزارش های مهیج!

ارائه شده است ، در صورتی که محتوای این پست مورد توجه تان واقع شده است، می توانید برای مشاهده مطالب بیشتر در این موضوع به دسته بندی

ایرانی

مجله اینترنتی کولاک مراجعه کنید .

چند وقتی هست که نام عباس قانع در گزارشگری مطرح می شود. قانع را با گزارش های هیجانی و جملات عجیبش در حین گزارش می شناسیم. او برخی از مهیج ترین فوتبال های اروپا را در برخی از شبکه هاب اینترنتی گزارش کرده است.

عباس قانع متولد ۱۴ تیر ۱۳۶۸ در شهر یزد است. او فارغ التحصیل فوق لیسانس مدیریت ورزشی است مدرک مربیگری C آسیا در فوتبال را دارد، او با گزارش های متفاوت به پدیده گزارشگری تبدیل شده است.

عباس قانع در گفتگویی در خصوص خود چنین گفته است:

نام کاملم عباس قانع عزآبادی است. در شهرستان اشکذر یزد از پدر کشاورز و مادر خانه دار متولد شدم. از بچگی دیوار وار فوتبال را دنبال می کردم و علاقه داشتم فوتبالیست شوم بالاخره در دوران راهنمایی به مدرسه فوتبال یزد رفتم ولی از لحاظ جسمانی نتوانستم موفق شوم.

زمانی که تیم ملی به جام جهانی ۱۹۹۸ فرانسه صعود کرد من کلاس سوم ابتدایی بودم که با گزارش ماندگار جواد خیابانی عاشق گزارشگری شدم.

در سال ۱۳۸۴ وقتی ۱۶ ساله و دانش آموز مقطع دبیرستان بود به باشگاه خبرنگاران جوان یزد رفت و یک دوره گویندگی را گذراند. مدتی بعد برای تلویزیون در حضور کوتی تست داد اما کوتی به او گفت می خواهی ادای عادل فردوسی پور را دربیاری، به همین خاطر او در ۱۶ سالگی دیده نشد.

در نهایت سال ۸۵ در ۱۷ سالگی برای رادیو کرمان تست دارد و اولین بار بازی مس کرمان با استقلال را از طریق رادیو ورزش که پخش سراسری بود در ۹۰ دقیقه برعهده گرفت.

عباس قانع مدتی بعنوان گزارشگر فوتسال، فوتبال ساحلی، هندبال، اسکواش، بسکتبال و … مشغول بود اما می گوید با گزارش این رشته ها عشق نمی کنم. به همین خاطر دوست دارم فقط گزارشگر فوتبال باشم. عباس قانع ازدوج کرده متاهل و دارای یک فرزند است.

من راه گزارشگران آمریکای جنوبی و گزارشگران انگلیسی را می‌ روم اما به خلاقیتی که سعی می‌ کنم از خودم نشان بدهم و آن را به عبارتی ساده‌ تر ایرانیزه کنم. امروز اگر من در گزارشم می‌گویم واااااااااای خدای من  برمی‌گردد به آن Oh my God  که آقای مارتین تایلر در گزارش انگلیسی می‌گوید ولی این هنوز جا نیفتاده است.

 

 

  

این پست توسط بخش ایرانی مجله کولاک گردآوری شده است , امیدواریم از مطالعه مطلب

عباس قانع گزارشگر ورزشی کیست؟+بیوگرافی، عکس و فیلم گزارش های مهیج!

استفاده کافی برده باشید، از شما دعوت می شود از مطالب مرتبط با این پست دیدن فرمایید .

[تعداد: ۰   میانگین: ۰/۵]

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن