چهره هاسلبریتی خارجی

علت جدایی کیم کارداشیان از کانیه وست + جدیدترین مصاحبه کارداشیان درباره جدایی

علت جدایی کیم کارداشیان از کانیه وست همچنین جدیدترین اظهار نظر و مصاحبه کارداشیان درباره جدایی از همسرش به همراه جزئیات کامل در این مطلب. برخی منابع آگاه و نزدیک به کیم کارداشیان و همسرش مدعی شده اند که احتمال جدایی این زوج در دوران قرنطینه کرونا بیش از هر زمان دیگری احساس می‌شود. کارداشیان و کانی وست همسرش حدود شش سال است با یکدیگر زندگی می‌کنند، اما به نظرمی‌رسد زندگی مشترک آنان در یک قدمی جدایی است.

علت جدایی کیم کارداشیان از کانیه وست
علت جدایی کیم کارداشیان از کانیه وست

دوران قرنطینه باعث تنش بین بسیاری از خانواده‌ها و زوج‌ها شده است و به نظر می‌رسد خانواده کارداشیان و وست نیز از این قانون نانوشته جدا نیستند.

یک منبع آگاه و نزدیک به این خانواده می‌گوید: “کیم احساس می‌کند از دست کانی خسته شده و نیاز به فضای آزاد برای استراحت دارد. با این حال او سعی می‌کند یک مادر متعهد باشد و اسباب آرامش فرزندان خود را فراهم کند. او حتی روی تحصیلات خود در دانشکده نیز تاکید دارد. اما همه این کار‌ها بدون آن که فضایی برای خود در اختیار داشته باشد بسیار دشوار است.”

یکی از دوستان کارداشیان نیز می‌گوید: “شخصیت کیم به نوعی است که از کنترل شدن توسط دیگران خوشش نمی‌آید و در نتیجه مایل است بخشی از زمان خود را تنها باشد. با این وجود مرتب توسط همسرش کنترل می‌شود.” برای اولین بار در ماه آوریل گزارش‌هایی منتشر شد که گویی مشکلی بین این ستاره دنیای سریال‌های عامه پسند و همسر خواننده وی وجود دارد. بر اساس این گزارش‌ها در تمام مدت قرنطینه دعوا‌هایی جدی بین کیم کارداشیان و همسرش وجود داشته است.

به اعتقاد بسیاری از افراد، دوران قرنطینه مطمئناً یک آزمایش جدی برای زوج‌ها بوده است و این زوج نتوانسته اند با شرایط قرنطینه کنار بیایند.

[تعداد: ۰   میانگین: ۰/۵]
برچسب ها

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن